benim için dua edin

yasinin belli bir sayısı oluyor mu? ilk defa okuyacağım için bilmiyorum. Bir de şu satılan dua kitapları var ya ondan okusak olur değil mi? Arapça ama türk alfabesiyle yazılmış olandan?

toplamda 41 tane olması gerekiyo hepimiz okuyabildiğimiz kadar okuyup 41e tamamlayacaz canım. bende öyle okuyorum zaten canım olur oku tabi allah kabul etsin şimdiden hepimizinkini

Canlarim dualarimiz sizinle kategorisinde Ceren icin 4444 Salati Tefriciye konusu acin, bende dua ederim.Dua arkadaslarimada söylerim onlarda mutlaka aramiza katilir kisa bir zamanda bitiriveririz.ALLAH acil sifalar versin , AMIN! INSALLAH

Son düzenleme:
Canlarim dualarimiz sizinle kategorisinde Ceren icin 4444 Salati Tefriciye konusu acin, bende dua ederim.Dua arkadaslarimada söylerim onlarda mutlaka aramiza katilir kisa bir zamanda bitiriveririz.ALLAH acil sifalar versin , AMIN! INSALLAH

Konusunu Dualarımız Sizinle bölümüne taşıdım, burdan devam edebilirsiniz, Allah kabul etsin inşaallah.
Ve konu sahibesi arkadaşımıza Allah'tan şifaa diliyorum, Rabbim tez zamanda derdinin dermanını nasip etsin.

Ceren 16 için 41 yasin-i şerif

buradilmen 4
gerisiyalan 1
alone2 1
dante 1

.............
Toplam 7
şeklinde takip etmenizi öneririm karışıklık olmaz

422 ya şafi ismi celili ,fatiha ihlas ayetel kürsi ve inşirah okuyacağım rabbim kabul etsin şifa versin inşallah amin

Allah şifa versin inşaallah arkadaşım dualarıma senide ekledim bundan sonra rabbim tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah. Sabah eşime rica ettim 1YASIN okudu birazdan namaz sonrasi bende 1YASIN okuyacağım inşaallah

Yasini okudum allah kabul etsin inşaallah 2 YASIN benden 1YASINde eşim okudu 3 YASIN bizden arkadaşlar eklerseniz sayı karışmasın

çok sağolun canım inşallah sizde ömür boyu mutlu olursunuz canım ...

Son durum:

buradilmen 4
verun 3
gerisiyalan 1
alone2 1
dante 1

Toplam 10 tane Yasin okundu

Son düzenleme:
Canim ben 3 yasin okuyabildim musait olunca daha da okurum inşaallah rabbim sen sifa ver sifa verenlerin en hayirlisi sensin

ben regl dönemindeyim.annem okuyacak. ama salatı tefriciye başlanıcakmı?
kendimde geceden beri dua ediyorum senin adına..

Son durum:

buradilmen 4
verun 3
gerisiyalan 1
alone2 1
dante 1

Toplam 10 tane Yasin okundu

Canim ben 3 yasin okuyabildim musait olunca daha da okurum inşaallah rabbim sen sifa ver sifa verenlerin en hayirlisi sensin

buradilmen 3 adet okumuş 9 yasin oldu.

1 Yasin de ben okudum.Rabbim şifa versin ins..

Toplam 10 yasin oldu. Ben de bugün 1 yasin okudum toplam 11 yasin okunmuş oldu. Allah kabul etsin. Allah tez zamanda şifasını versin inşallah.

canım annem 100 defa salatı tefriciye okudu senin için.
benim adetim bitince yasin okuyacağım.
allahım sana şifalar versin. burada senin için okunan duaları kabul etsin inşallah..

Şimdi bir tane daha okudum. 11+1= 12 Yasin okundu. Allah kabul etsin.

Son düzenleme:
ya şafi okudum senin için ve her duamda şifa için yalvarışımda sen ve bizim gibi hastalarda var canım sürekli duamdasın la havle ve yunus duasıda okudum mevlam hepimize şifa versin bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…