Benim için 65 kez Ya Deyyan (c.c) okur musunuz?

Canetti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
4.073
4.602
Merhaba Hanımlar. Hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum. Hepimizin duaları bu mübarek ayda kabul olur inşallah. İnşallah dileklerimiz gerçekleşir ve biz bu sayfaya sadece başka arkadaşlarımıza dua etmeye gireriz. Ben de sizden 65 Ya Deyyan istiyorum. Allah şimdiden razı olsun.

Canetti sizin için 65 ya Deyyan okudum. İnşallah ne duanız varsa kabul olur ve Allah buraya ‘çok şükür oldu.’ yazdığınız günleri gösterir size.

Okurum canım.inşallah hayırlı bir şekilde olur dileğimiz ne ise.sizde bize dua edin inşallah.

Canetti sizin için 65 ya Deyyan okudum. İnşallah ne duanız varsa kabul olur ve Allah buraya ‘çok şükür oldu.’ yazdığınız günleri gösterir size.
Okurum canım.inşallah hayırlı bir şekilde olur dileğimiz ne ise.sizde bize dua edin inşallah.

Allah razı olsun. Ben de ikinize okudum. İnşallah Rabbim tüm hayırlı dualarınızı en kısa zamanda kabul eder. Amin.

Bugün de okudum, Allah kalbinize göre versin inşallah

Allah razı olsun canımmm.Rabbım gönlümdekınıde bana nasip etsin inşallah.
Bende okudum canım
Bugün de okudum, Allah kalbinize göre versin inşallah
okudum ,Allah niyetini kabul etsin.

Allah hepinizden razı olsun. Ben de sizlere okudum. İnşallah en kısa zamanda tüm dualarınız kabul olur. Beni kırmadınız, güzel Rabbim de dualarınıza hayırlısıyla cevap versin inşallah.

Allah hepinizden razı olsun. Ben de sizlere okudum. İnşallah en kısa zamanda tüm dualarınız kabul olur. Beni kırmadınız, güzel Rabbim de dualarınıza hayırlısıyla cevap versin inşallah.
Amin, hepimizin dualarını kabul etsin inşallah. :)

Allah hepinizden razı olsun arkadaşlar. Ben de sizler için okudum. Allahım hayırlısıyla kabul eder inşallah. Hepinize herşeyin en hayırlısını diliyorum.
Allah razı olsun canım inş kabul olur duan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…