Göz Makyajı Benim göz makyajlarım :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
süper tatlım ya yukarı da mavi ve yeşil kalem kullanmışsın ya onun markasını öğrenebilir miyim?

merhaba arkadaşım daha önce hiç yazmamıştım sana ama hepimiz arkadaşız dimi?bişey sorucam cevaplarının altında seninle sonsuza kadar yazıyo ya onu nasıl hazırlıyosun?bende yapmak istiyorum

likiti harika kullnaıyorsun yaaa, bayıldım var mı bir tekniğin el becerisi mi, ben de alışayım diye her sabah işe likit sürerrk gidiyorum ama elim bir türlü istediğim formu yakalayamadı, ya birisi kalın ya ince ya da titrek titrek oluyoooorrrr:KK37::KK36:

likiti harika kullnaıyorsun yaaa, bayıldım var mı bir tekniğin el becerisi mi, ben de alışayım diye her sabah işe likit sürerrk gidiyorum ama elim bir türlü istediğim formu yakalayamadı, ya birisi kalın ya ince ya da titrek titrek oluyoooorrrr:KK37::KK36:

Dipliner kullanıyorum canım. Fırçalı değil ucu kalem gibi. Fırçayı hiç denemedim.

bende böle göz makyajı yapmayı çok isterim ama bana hiç bi zaman böle göz makyajı yapamıcakmışım gibi gelio :S tekniği bilmiyorum göz kapağıma kalem çekmeyi yeni öğrendim zaten

Dipliner kullanıyorum canım. Fırçalı değil ucu kalem gibi. Fırçayı hiç denemedim.

şekerim sen bu işin ustası olmuşsun, müthişsin! hepsi harika görünüyor. dipliner da mükemmell.
ben daha düzgün kalem çekemiyorum. göz makyajı yapmıyorum pek.
senin bu 1. fotoda kullandığın mavi, kalem mi? ışıltılı duruyor. çok hoş. hangi marrkayı kullanıyosun? alttaki yeşil de çok hoş.

şekerim sen bu işin ustası olmuşsun, müthişsin! hepsi harika görünüyor. dipliner da mükemmell.
ben daha düzgün kalem çekemiyorum. göz makyajı yapmıyorum pek.
senin bu 1. fotoda kullandığın mavi, kalem mi? ışıltılı duruyor. çok hoş. hangi marrkayı kullanıyosun? alttaki yeşil de çok hoş.

Teşekkür ederim keşke ustası olsam ama değilim malesef. Göz kalemlerimin hepsi flor mar. Mavi olanda kalem flormarın. Mat olanları değilde sedefli olan kalemlerini kullanıyorum.

Teşekkür ederim keşke ustası olsam ama değilim malesef. Göz kalemlerimin hepsi flor mar. Mavi olanda kalem flormarın. Mat olanları değilde sedefli olan kalemlerini kullanıyorum.

cevap için teşekkür ederim canım. kesinlikle en kısa zamanda alıp kullanıcam:KK66:

Günlük sade bir makyaj.
$DSC03935.jpg
xepqx5.jpg

güzel de..de si ya bazı fotoda dikkat ettimde göz altlarında beyaz far var sanki..yani demek istediğim kalıp gibi sürülmüş far sanki..parlıyor yani orası dikketimi çekti ve kötü göründü..
birde hep aynı tarz yapmışsın..kalem ve far kullanılmış sanki tek..
yine de:nazar: :)

tatlım makyajların çok güzel fakat fotoların altına nasıl makyaj yaptığınıda anlat..önce neyi sürdüğünü nasıl sürdüğünü belirtirsen çok sevinirim..bize daha çok yardım etmiş olursunn =)

bu şekilde kalem çekmeyi bi beceremiyorum video yayınlasan kalem çekerken valla çok makbule geçer :):21:

X