Göz Makyajı Benim göz makyajlarım :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
güzelim nasıl çektin bu eyeliner i gözüne öle valla çooooookkk beğendim ben yaaa el becerisi mi :KK70: alışkanlık mı yoksa kuaför yanında mı çalıştın :)) ya da kursuna mı gittin ? Allah'ım asla böyle makyaj yapamıycam anlaşılan :KK25:

güzelim nasıl çektin bu eyeliner i gözüne öle valla çooooookkk beğendim ben yaaa el becerisi mi :KK70: alışkanlık mı yoksa kuaför yanında mı çalıştın :)) ya da kursuna mı gittin ? Allah'ım asla böyle makyaj yapamıycam anlaşılan :KK25:

Canım ne gerek var kursa gitmeye :). Bazen çekebiliyorum bazen çekemiyorum. Bugün çekemedim mesela sinirlendim sildim yapmadım :KK9:

arkadasim seni tebrik ediyorum cok guzel olmus yaptigin makyajlar ama biraz agir yaptigin makyajlar gunluk makyaj degil cogunlukla gece makyaji yaptiklarin. Seni tekrar tebrik ediyorum yaptigin makyajlar cok guzel boyle devam et hatta mak/yoz/yor okulunada git yetegini meslek haline getir :nazar:

ayyy çok güzel ağzım açık bakıyorum.ben niye yapamıyorum yaa pöffffffffffffff:44::44::44:

canım bu ilk resimdeki ler toz farmı ney bende böle yapmak istiyorum ama beceremiyorum far ile

ya canım 6. resimdeki rujun markası nedir ya bayıldıum süper bi renk ve yeşil göz makyajıyla cok güzel gitmiş:93:

X