Göz Makyajı Benim göz makyajlarım :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
eline saglik güzel olmus.eyeliner cekisine bayildim.
bende deniycem önce sürme cekip üstüne eyeliner cekmegi.

enjoyable canım bende öyle yapıyorum ama kuyruğa gelince böyle olmuyooooo mafoldumben

2uer4le.jpg

kızlar resimleri böyle yakından nasıl çekiyorsunuz.ben yakınlaştırarak çekiyorum.ama yüzümün her yeri çıkıyor.tek gözlerimi çekemiyorum.nasıl oluyor böle anlatabilirmisiniz rica etsem..

canım peki çekerken nasıl çekiyorsun yakındanmı.yoksa normal çekip yakınlaştırıyormusun?

normal çekiyorum programda kestiğim zaman otomatik yakınlaştırıyo. Ama göze odaklanarak çekiyorum tabi.

cok güzel olmus.alt tarafa far nasıl sürülüyor ben beceremiyorum

fırçanın ucuyla sürüyosun canım. dağılıyosa az az sür.

wowww gercekten cok hos, acaba boyle makyaj ne kdr dayanir? kesin tazelenmek ister..
bazi makyajlar gozlere harika goruntu verir ama yuz ile baktigin zmn, hersey deigisir, bence yuz ile yorum yapmak gerek

RABARBA arkadaşım şu alttaki senin eklediğin enson resimdeki yeşil göz farları krem farmı kullandın arkadaşım? koyu yeşil çektiğin hat krem far gibi görünüyor.

[/QUOTE]

bu arada çok güzel makyaj yapıyosun, sana da yakışmış, kendine de yakıştırıyorsun yani :)

yaa nasıll far sürerkenn şekillendiriyorsunn biri bana daa öğretsiiinn sositososito

hepsi çok güzel canım.. eyeliner çekimi çok başarılı.. bende eyelıner özürlülerdenim.2 ytl ye gabrını marka bi eyelıner aldım alıştırma yapmak için ara sıra denıyorum bazen berbat oluyo bazen güzel bazen tek gözüm iyi oluyo teki kötü =)

X