Göz Makyajı Benim göz makyajlarım :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
gece makyajı için çok uygun, çokta hoş olmuş. ancak ben gündüz makyajında bu kadar abartılı sevmiyorum.

yaaaaaaaaaa :gitme: sanırım şu k.k da bi tek ben şu kuyruğu yapamıyorum.. canım ellerine sağlık maşallah çok güzel yapmışsın..

imza: kuyruk yapma özürlü On41 :gitme:

yaaaaaaaaaa :gitme: sanırım şu k.k da bi tek ben şu kuyruğu yapamıyorum.. canım ellerine sağlık maşallah çok güzel yapmışsın..

Yaparsın be canım deme öyle

cok guzel ya keske bendede o kadar beceri olsa suremiyorumm ya elim hic yatkin deil offfffff

aklinialirimsmilebenimde kave ela ortası bu renk denemelerin
ğüzel olmuş...

bi de ben eyvahedigeldismile

nasıl çekiyorsun valla cok guzel olmus bilmiyorumkismile

nasıl eylıner sürüyosun bizede öğret ne olur yaa bende çok seviyorum ama hep deniyorum olmiii:içelim:i.sen çok güzel sürmüşsün çok ta yakışmış.

nasıl eylıner sürüyosun bizede öğret ne olur yaa bende çok seviyorum ama hep deniyorum olmiii:içelim:i.sen çok güzel sürmüşsün çok ta yakışmış.

Ben diplineer kullanıyorum cnm ucu kalem gibi fırçalı değil. Yavaş yavaş çizgileri çekiyorum kirpik diplerinden kuyruğu en son yapıyorum.

farları kalem gibi nasıl sürüyorsun cetvel gibi sürmüşsün valla
bir anlatsan bayanssulusmile

Kızlar önce gözkalemiyle çizin sonra ayelineri uygulayın daha kolay olur. Ben ilk başlarda öyle yapıyodum.

X