Benim gibi olan var mı??

Adami bi anda terk ederseniz cocugu nufusuna almayabilir. Sizin dava acmaniz gerekecek.
Evlenip sonra bosanirsaniz en azindan cocugunuzun yasal haklarini almis olacaksiniz.
Bence bu noktada bir avukata danışın.
Çocuğun tam olarak hangi yasal hakkını alacak beş kuruşsuz adamdan

Sen ne kadarlık hamilesin? Bu hamilelik için gerekli testleri yaptırdın mı?

Bu konunun gerçek olduğuna inanmadım. Nikahsız saçma bi adamdan çocuk yapmadan önce düşünseydiniz bu kaygılarınızı

Tamam da işte nesi sevilir böyle tekinsiz insanın bir de genç yaşta ayağınıza çocuk dolayıp ömür boyu bunu başına bela etme
O masum meleğin kanına giremem bu çok saçma tek başıma çok güzel bakarım maddi durumumuz var ama babasız kalması içim el vermiyor ama babalık yapamayacağını da biliyorum

Güvenmediğiniz için resmi nikah kıymıyosunuz ama çocuk mu yapıyorsunuz, pes yani., devamını okumadım bile.

Mesela babanin soyadi, soybaginin kurulması?
Hayattaki hersey maddesel mi? Soybaginin kurulmasi icin dava acmak zorunda kalacak konu sahibi. Kucaginda bebekle mahkemelerde dolasmak kolay mi
Boyle bir adamla soybagi kurmamasi daha iyi hapise girip cikan babayi napsin cocuk? Birde velayeti almaya kalkar sonrasinda felan.

Hapisten çıkmış İşsiz adama çocuk verme fikrinin size iyi geleceğini sandiıysanız vay o çocuğun haline
Aslında olacağını hiç düşünmedim onca zaman olmayıp şimdi olması beklemiyordum

Bak konu sahibi, ne sen ne bu adam ne sana zamanında sahip çıkmayan ailen bu çocuğa bakacak güçte değilsiniz. İster kız, ister küfür et. Sen hayatını yaşayamamışsın, sorumluluk nedir bilmiyorsun, bu zavallı bebeğe kim nasıl ne şartta bakacak.sen bu 7 senedir yaşadıklarınla hangi psikoloji ile çocuğa bakabileceksin? Hala düzgün kararlar alamıyorsun. Doğurma kararı alırsan bebeği devlete ya da bir aileye ver. Eğer doğurma kararı almazsan senin için daha iyi olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…