benım gıbı meraklananlar buraya...

mculfaci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
35
0
40
kızlar benım regl gunum 28 kasımdı hala gelmedı aman gelmesınde zaten:))insallah bu kez hamileyimdir ama hastalanacakmısım gıbı agrılarım var 4 gundur belım ve kasımlarım cok agrıyor.normalde duzenlı değil adetlerım ama bu 3 aydır tam gununde adet oluyordum ama bu sefer gecıktı sızce ne durumdayım?sabahları cok azda olsa midem bı tuhaf oluyor.artık erken test yapmaya korkuyorum.cunku negatif görmek istemıyorum :ecrin_bebek:ama ölede olacak gıbı bır his var içimde..bende anne olmak istıyorum artıkk....gelsın bebegımm..

canım bence hemen bi test yap meraktan kurtulursun inşallah hamilesindir...
inşallah Rabbim hepimize versin hayırlısıyla:)

sımdı test yaptım ve çift cizgi Allahım şükürler olsun yarabbım aglıyorum kızlar cok baska bı duyguymus eşimi aradım işten izin alıp gelıyo evde yalnızım ne yapacagımı sasırdım aglamaktan

sımdı test yaptım ve çift cizgi Allahım şükürler olsun yarabbım aglıyorum kızlar cok baska bı duyguymus eşimi aradım işten izin alıp gelıyo evde yalnızım ne yapacagımı sasırdım aglamaktan
Hayırlı olsun cnm Allah kucağına versin

ayyyyy tebrikler canim cok sevindim, iste yeni bir hamisimiz!! ne güzel o duygulari yasamak diyorsun, insallah bizlerde yasariz canim, bizler icinde dua et...
Allah'im insallah bu ay aralikta yani hamis kaliriz, her isteyenler bebisini hissederler....AMIN

ay hayırlı olsun canım benimde adet tarihim 29 ekim ne güzel inş hayırlısıyla bende görürüm inş cift cizgiyi aminnn

canım bende altı aylık evliyim bende çok istiyorum bebişim olsun...benimde adetim bir gün geçti ama her ay gün sayıp test yapmaktan iice umutsuz oldum:KK43:

hayırlı olsun canım gerçekten ağlıyorum demişsiniz bende duygulandım burada ne güzel yaa. ınşallah bende planladığım tarihte böyle güzel şeyler yaşarım. Sağlıklı bir hamilelik dilerim..

ay hayırlı olsun canım benimde adet tarihim 29 ekim ne güzel inş hayırlısıyla bende görürüm inş cift cizgiyi aminnn

29 ekim???? yoksa 29 kasimdir bence ha? peki nasilsin? bize güzel haber verebilirmisin ki acaba diyorum??? ha?fisfisfis:nazar:

tesekkurler kızlar darısı sizlerın basına insallah..dualarım sızlerle 2 gundur hastanede ugrastım yazamadım ezan okunuyordu ben test yaparken herkes için dua ettım rabbım sızlerınde gönlune göre versın insallah

Amin tatlım,ne güzel dua etmişsin.Bende her zaman "Allahım ,anne olmak isteyen herkese,:CüvCüv:, bana da nasip et." diye dua ederim.:Saruboceq:

X