benim gibi kaburgası batan var mı

sema43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
509
2
39
merhaba arkadaşlar bende 16 haftalık hamileyim çok yediğim zaman kaburgamun karnıma battığını hissediyorum çok acıyor
nefes almakta güçlük çekiyorum doktoruma sordum sadece normal dedi acaba iç karnın darlığıyla alakalımı ayrıca hamile kalmadan önce 40 kiloydum şimdi 45 kiloyum karnım birden çıktı yani zayıfıııım bebeğimin benim gibi olmasını istemiyorumcokacimcoook

canım hamiş değilim ama bende 43 kiloyum mutlaka zayıflıkla alaklı ağrılar yaşıcaz bencede normal bi ağrı seninki dert etme vucut birden kilo alıcak bünyeler alışık olmayınca vucudumuzun değişik yerlerinde ağrılar olucak mutlaka :1hug:

Ben de başkasında da oluyor mu bu kaburga ağrısı diyordum.Ben de de var, sağa ya da sola yatınca kemiklerim batıtyor sanki. Ben 48 le başladım.Ama aynısı bende de oluyor.Sırtüstü yatınca nefes alamıyorum sanki.

evet çok acıyo nereme dönsem batıyo sanki genelde benim sol taraf ama sanırım küloyla ilgili yada iç karnı dar olanlarda oluyor bide 9 ay batacakmı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…