Benim garip testime bir bakın Allahkaşkına canlar! :)

Masalsularam

Sakın beni bırakma....
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
5.838
5
Kızlar adetime 4 gün varken yaptım bu testi dün. Bu çizgi hemen belirdi sonra kayboldu sonra tekrar belirginleşti böyle kaldı. Yalnız çizginin yeri tuhaf gibi geldi. Biraz daha solda olması gerekiyordu sanırım. Ama 2. çizgi 2. çizgidir diyip heyecan yaptım iştee. Sizce varmı bişiler ? Yoksa test bozuk muu? Bat 8 Nisan adet olmazsam kan vericem.

$IMG_0895.jpg

inş haöılesındır tatlım:KK16::KK16: ya benım de 2 cızgı sılık cıktı hamısım dıye kostum kan verdım negatıf 4 gün günüm gectı dahada gelen yok kan ıcın bence acele etme negatf cıkarsa üzülrsun

inş haöılesındır tatlım:KK16::KK16: ya benım de 2 cızgı sılık cıktı hamısım dıye kostum kan verdım negatıf 4 gün günüm gectı dahada gelen yok kan ıcın bence acele etme negatf cıkarsa üzülrsun

Evet canım acele etmemek lazımmmmmmmm. İnşallah sende hamişsindiiiirrrrrrrrrrrrrr :KK16:

umarım hamilesindir bende bi kere test yapmıştım 2. çizgi bi acayip çıktı hamile değilmişim ama o test bi tuhaftı gölge gibi bi pembelik oluştu böyle dağılmış mürekkep gibi sanırım bozuk bi testti en iyisi bi tane daha al

canım bu teste göre hamile oldugun görünüyor. İnşallah gönlüne göre olur. Ama sen kan testi yaptır en kesin sonuç orda çıkar canım.

X