Benim Dondurulmuşumda Başardi Dostlar Hamileyimmmmm

Ayyy şimdi gördüm dur dur panik yapma hemen, benim kanamamda transferin 8. 9. günü falan oldu, baya pembe bir kanamam oldu 1 saat kadar sürdü sonra kesildi ve bu yerleşme kanamasıydı, inşallah seninkide öyledir canım benim inşallah,
sakın ümitsizliğe kapılma, zaten sen şuanda ilaç kullandığın için adetin normalden geç olması gerekir, ben sanmıyorum adet kanaması olduğunu bu arada ben o kanama olduğu gün idrar testi yapmıştım çizgi çok silikte olsa çıkmıştı, yarın sabah idrarıyla bi dene istersen ama çıkmayabilirde, ay çok heyecanlandım hadi inşallahhhhhhh:dance:

benimde yarın 8.günüm.ama benim pembe falan değil ya bildiğin kan rengi.sadece koyu yapışık bişey.sanki içimdeki pislikler çıkıyo gibi.bide ara ara kasıklarım ağrıyo adet sancısı resmen.bide benim 1 saat falan sürmedi.dün gece geldi bikere bide bu akşam geldi bikere öyle devamlı değil ara ara geliyo.bi kahverengi oluyo bi kan rengi.kesilmiyo bide.kesilse en azından yerleşme kanaması diycem ama öyle değil.

Ya bilmiyorumki canım ya valla senide çok ümitlendirmek istemiyorum sonra daha çok üzülme diye ama bence adetin biraz gecikmesi lazım hemen günü gününe olmaz diye düşünüyorum, benim ilk denememde gününden 1 hafta sonra olmuştuki adetlerim çok düzenlidir, ilaçlar geciktiriyo yani,
ya bebiş tuttu ama sonra vazgeçti, yada (inşallah) tutunma kanaması bu bence, benim 1 saat sürdü ama biliyosun hala kanama ve lekelenmelerim oluyo, kuzenim normal yolla hamile kaldığı halde 1 hafta sürmüştü bu tutunma kanaması lekeler halinde, bence sabah ilk idrarınla bir test yap derim ben en azından için rahatlasın gerçi kesin olmaz sonuç ama denemekte fayda var

tamam canım sağol.bu bi kesilse yada leke şeklinde olsa bende ümitlenicemde öyle olmuyo işte.bu resmen katı yapışık kan rengi bişey.yarın değilde öbür gün sabah yaparım bi idrar testi artık.yarında kanama durmazsa kesin sonuç negatiftir gerçi ozaman kan testini beklerim idrara gerek yok.

Tamam sen bilirsin içinden nasıl geliyosa öyle davran ama sakın tutmadı diye düşünüpte hareketlenme, bol bol yat dinlen, ağır falan kaldırıp iş yapmaya kalkma sakın, benim ikinci kanamamda küçük bir iki kan pıhtısıda gelmişti tehlike hiçbir zaman bitmiyo benimde ne olacağım belli değil ama çıkmadık candan ümit kesilmez, inşallah hayırlısı olur canım üzme kendini

:::::Hamiş arkadaşlar::::

keseyi görmek için ultrasonla alttanmı bakıyolar yoksa karındanmı, karından bakıyolarsa idrara sıkışık olmak gerekiyomu:sm_confused:

:::::Hamiş arkadaşlar::::

keseyi görmek için ultrasonla alttanmı bakıyolar yoksa karındanmı, karından bakıyolarsa idrara sıkışık olmak gerekiyomu:sm_confused:

Canım artık uzun bir süre alttan muayene yok sana ,hep karından bakılacak;tabii doktorunun tercihi farklı olmazsa.Kese daha minicik olduğu için bayaa sıkışık olman lazım.Ne kadar sıkışırsan o kadar net görünür bebişin.Bazen kalp atışını duyamadıkları zaman falan da jinekolojik muayeneyi tercih ediyorlar.İnşallah herşeyin yolunda olacak.:1hug:

kuzicim malesef kanamam kesilmedi.Kendi kadın doğum doktorumu aradım normal değil dedi.büyük ihtimal tutmamış.o yüzden yarın için hiç bi ümidim kalmadı.yaptırmak bile istemiyorum ama mecburum.

kuzicim malesef kanamam kesilmedi.Kendi kadın doğum doktorumu aradım normal değil dedi.büyük ihtimal tutmamış.o yüzden yarın için hiç bi ümidim kalmadı.yaptırmak bile istemiyorum ama mecburum.

nereyi açsam bu umutsuz satırlar......ya bi dur...bi test yaptır...sonucu eline bi al...test sonuç saatine kadar umut içinde hep dursun... bak hamileysen çocuk da erkek olursa umut koyucan adını tamam mı? baktın sonuç negatif sonra geri kalan aşamaları paylaşırız...dualarım seninle...lütfen yılma-yıkılma...allah sağlık versin..bugün olmazsa yarın...ama inan ki bir gün mutlaka...

bu kadar kanamayla mümkün değil tutması o yüzden teste gerek yok.Zaten doktorumla konuşup bir ssüre ara vericem.aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.psikolojim bunu tekrar kaldıramayacak o yüzden bikaç ay belkide 4-5 ay ara vericem.

Çokkk sağol canım benim, doktoru arıycaktım valla şimdi sormak için tamam ozaman Şeniz

Ya inan bende çok üzülürüm olmazsa, çokmu yoğun kanaman adet olmuşsun gibimi,
ya öyle ümidim kalmadı falan deme, yaptır erkenden testini, olmadıysada üzme kendini senden önemli değil ya sağlık olsun yeterki

adete pek benzemiyo ama yoğun işte sadece ağrım yok.
ama zaten böyle kanamalarda tutmuyomuş.
senin güzel haberlerini bekliyorum umarım çifter çifter tutmuştur.
he bide sana şunu soracaktım.sen ilk denemeyle ikincisi arasında zaman bıraktınmı?ne kadar ara verdin?ben bi süre ara vermeyi düşünüyorumda.

Hayırlısı olsun canım benim herşeyde bir hayır vardır
Sağol iyi dileklerin için çok merak ediyorum bende inşallah hüsrana uğramam yarın,

benim ikinci denemem dondurulmuş embriyoydu ama farketmiyo en az iki ay ara veriyolar, ben üçüncü adetimin 3.günü başlamıştım tedaviye

iyi bende 3-4 ay ara vermeyi düşünüyorum zaten.
internete çok sık giremesemde okurum senin güzel haberlerini arada bir.
kendine ve bebişine dikkat et.

iyi bende 3-4 ay ara vermeyi düşünüyorum zaten.
internete çok sık giremesemde okurum senin güzel haberlerini arada bir.
kendine ve bebişine dikkat et.

Sağol canım, ben yinede senin güzel haberlerini bekliyorum yarın inşallah şaşırtır bebişler seni, hakkında hayırlı olsun inşallah

Bugün ultrasona girdim ve gördüm, gerçekten hamileymişim meğer şimdi anladım:)),
6+1 günlükmüşüz ve birtanesi tutmuş bebişlerimin, hatta kalp atışını bile gördük,
değerime göre 2 taneye kesin gözüyle bakıyodum bende ama olmadı, belkide kanamam olduğunda birtanesi gitti bebeklerin bilmiyorum,
şuanda normal gidiyo ama 3 ay tedbirli ve dikkatli olmak lazım herşey olabilir dedi

Allahım bu uğurda çaba sarfeden herkesin yüzünü güldürsün ve herkese bu duyguyu en kısa zamanda en hayırlısıyla yaşamayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…