Benim Dondurulmuşumda Başardi Dostlar Hamileyimmmmm

kadınlar Kulübü Ortamında Olmak Bu Bekleme Sürecinde Insana Ilaç Gibi Geliyor..kafanı Dağıtıyorsun(gerçi Nasıl Dağıtmaksa),paylaşıyorsun....

Sizler Olmasaniz Bu Günler Nasil Geçer!!!!!:uhm:

Test Günün Ne Zamandi Canim Inşallah Mutlu Haberi Alacağiz Yakinda

Kuzicim canım benim ya ne kadar sevindiğimi inan bana anlatamam çok şükür Allahım çok şükür.....

On gün olmuş sen yazalı ama ben ancak farkettim daha doğrusu pek fazla nete girmiyorum artık....

Rabbim tamamına erdirir inşallah darısı olmayan tüm arkadaşların başına.....

Bebişlerine ve sana bol sağlık sıhhat diliyorum dualarım seninle ve isteyen tüm arkadaşlarla kendine çok iyi bak canım öpüyorum sevgiler......

Canımmm bende seni merak ediyodum nezamandır, çok sağol canım benim Allah razı olsun sonunda başardık:dance: ama inşallah sonucada ereriz,

oh oh büyütmüşsün göbişi iyice maşallah sanada bebişede, Allah kolaylıklar versin sana da canım ya, sağlıkla al kucağına, mis gibi kokla bebişini inşallah Şeniz

Kuzicim nasıl gidiyor hamişlik?Kanaman geçti mi canım?İnşallah iyisindir.

Fena değil darkcım, çok gezinince hemen kahverengi lekelenmeler çoğalmaya başlıyo ve kasıklarımda hafif ağrılar oluşuyo, her fırsatta uzanıp dinlenmeye çalışıyorum ama çalışınca zor oluyo, Allaha emanet gidiyoruz işte, cumartesi ultrason günü var keseyi görebilicezmi bakalım, test günü geldi geçti de şu ultrason günü gelmedi valla deliricem, hayırlısı Allahtan,
sen nasılsın, minik kızımız napıyo kendini belli etmeye başladımı yaramaz

Kuzicim takma çok fazla lekeleri.Biliyorum elde değil ama ilk aylarda oluyor işte.senin doktorun da uzattıkça uzattı kese gününü yani.Sen de gitseydin keşke başka bir yere.

Kuzicim takma çok fazla lekeleri.Biliyorum elde değil ama ilk aylarda oluyor işte.senin doktorun da uzattıkça uzattı kese gününü yani.Sen de gitseydin keşke başka bir yere.

Bu arada neden rapor almadın en azından şu zor ve riskli günlerde gitmeseydin keşke.

Sorma Diamondcım ya, şimdiye kadar kese görünürdü dimi, bende bi anlam veremiyorum, başka yere gideyim diye düşünmedim değil ama doktorun da bir bildiği vardır elbet diye bekliyorum işte ne bileyim.
Benim doktorun sigortayla bi anlaşması falan yok, devlet hastanesine gitmem lazım rapor için, devlet hastaneleride malum uğraşmak istemedim daha çok yorulurum diye, zaten çok gezmek iyi gelmiyo, ama şu keseye bir bakalımda tehlikeli bir durum varsa rapor için bir doktor ayarlıycam artık.

Canım ya mümkün olduğunca ağır hareket etmeye çalış.İşini yaparkende hareketlerini kısıtla lütfen.İnşallah ayakta değildir işin.
Bizde iyiyz şükür.Haftasonu Ankarada ayrıntılı ultrasona girdim.Doktor iyi olduğunu söyledi,rahatladım çok şükür.Daha hareketlerini hissedemiyorum canım.Bugün sağlık ocağına kayıt yaptırdım.Ebe beni 5 aylık hamiş sanmış

Diamond nasılsın canım?Senin konunu aradım bulamadım.Seni de merak etmiştim.Ne zamandır görüşemedik.Bebeğin nasıl canım?

darkcım bebişin iyiymiş çok sevindim.neden ebe seni 5 aylık hamiş sandı yoksa göbüş mü fırladı??? :roflol:

yok kızlar benim olmadı galiba dünden beri kanamam başladı.ara ara geliyo kesiliyo kesilincede kahverengi geliyo.özelliklede fitil koyarken kanamam oluyo.adet gibi değil ama kanama işte.bide belim çok ağrıyo oda ara ara.bugün bide benim normalde adet tarihimdi acaba ondanmı bilmiyorum.of beklemek ne zor ya 3 günüm kaldı ama gitti galiba o zamana kadar boşuna bekliyorum galiba.doktorumu aradım bugün kanamam var diye normal dedi doktor.anlamadım bişey ya nasıl normalse.

Biozard umutsuz olma...Dr.normal dediğine göre dilerim endişe edilecek bir durum yoktur.Burada kimi arkadaşların yazılarını okuyorum eğer kanaman devam ederse bir problem olabilir.Kuzinin de sanırım böyle bir durumu oldu..inşallah sana daha net cevap verecek arkadaşlar sana yardımcı olurlar....

Yaa şu normal hamile kalanların hiç böyle sorunları olmuyor mu..Biz hop oturup hop kalkıyoruz.Acaba onlar hamile kaldıklarını farkına varamadıkları için mi...Ya da biz embriyo oluştuğundan beri bildiğimiz için mi...

dark gözün aydın bebeğin iyi olmasına çok sevindim eyüp beye mi gittin
Teşekkür ederim.Yok canım M.Zeki Taner e gittim.Doktor iyiydide hemşiresi çok gıcıktı.Acele ettirdi durdu beni.Belkide doktor öyle istiyordur.Ama para verip gittiğim bir yerde böyle soyunmak için acele olmam konusunda baskı gördüm.zaten bir dakika sürmedi soyunmam ama yinede tatmin edemedik kızcağızı.

Doktora bundan sonra ne önerdiğini sordum.22.haftada tekrar ayrıntılı yaptırabilirsin dedi.
Bende zaten 22 de Konyaya gidecektim.

darkcım bebişin iyiymiş çok sevindim.neden ebe seni 5 aylık hamiş sandı yoksa göbüş mü fırladı??? :roflol:
Sağol canım.Göbiş fırladı walla benim.Ebeye benimki 2. ayda başladı çıkmaya dedim :)))

Anladım canım.Her şey iyi olacak merak etme sakın.
Güven bebeğine.

sakin ol..transferin kaçıncı günüydü bugün senin?? biliyorsun yerleşme kanaması diye birşey var..belki de olumlu birşeyden bahsediyor olabilirz şu anda...yani senin bıcırıklar yerleşmiş olabilir içeri...ama yine de kramp şeklinde ağrıların adet rengi kanaman olursa muhakkak muayneye git..gelme demesine bakma sen doktorun..bizlerde artık yarı doktor olduk malum...

transferin bugün 7.günü.umarım yerleşme kanamasıdır ama hiç sanmıyorum ya bana sonuç negatif çıkacak gibi geliyo.düne kadar hiçbirşeyim yoktu ya.ne oldu bilmiyorum.
kuzi senin adet tarihin ne zamandı?o kanama adet tarihindemi gelmişti?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…