Benim Dondurulmuşumda Başardi Dostlar Hamileyimmmmm

kibela24

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
6.205
51
44
canım ınsanlah sorunsuz bır hamılelık yasarsın ve bebısını sag salım kucagına alırsın

Gördümkiiiiii kutlamalar ben gelmeden başlamışş, hadi halaya burdan devam:teytey::teytey::teytey::dance:

Canım kaktüsümün söylediği gibi hamişimmm dostlar, benim dondurulmuşlarımda başardı çok şükür:dance:
benden dualarını ve iyi dileklerini esirgemeyen bütün dostlarımdan Allah razı olsun canlarım benim, sizleri çok seviyorum, sizin çokkk payınız var bu pozitif sonuçta

Değerim "1331" kızlar nasıl iyimi söyleyin, ben nekadarlık hamiş olduğumu hesaplayamadığım için değer normalmi yüksekmi anlayamadım, transferden sonraki
12.günüm ama embriyolarım 5.gün embriyosuydu transfer yapıldığında, yani iki haftalık dersek baya yüksek oluyo dimi
doktorum gayet iyi dedi, ikiz olabilirmi dedim onu net söyleyemem ultrasonda belli olur dedi, aman hayırlısı olsun yeterki önemli değil ama çokk merak ediyorum,

Saranur, Diamond, Darkınlıfe, Gülseren ve diğer arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla hamiş kalınca dertler bitmiyo, yok kese görünecek, yok kalp atışı duyulacak, yok üç aylık tehlikeli dönem atlatılacak yani benim asıl işim yeni başlıyo sanırım hayırlısı bakalım birbirimizin desteğiyle bunlarıda atlatıcaz inşallahhhh :hooray:

canım bende ikiz hatta üçüz :) değerin oldukça yüksek, endişeler hiç bitmiyor ama yeterki iyi olsun bebişlerimiz sıkıntılara değer...

Allaaaaaaahhh kesin ikiz ya da üçüz geliyor.Canım çoook sevindim.Sağlıkla kucağına alırsın innşaalllah.

ay hadi bakalim gozun aydin arkadasim tebrik ediyorum
belki de cogul gebelik olur
allah yardimcin olsun allah kolay bi hamilelik gecirmeyi nasip etsin insallah

canım bende ikiz hatta üçüz :) değerin oldukça yüksek, endişeler hiç bitmiyor ama yeterki iyi olsun bebişlerimiz sıkıntılara değer...

ne diyosun kıss ikiz iyi de üçüz kafamçokkarıştı

yokcanım iki embriyodan üçüz çıkmaz yavv:dance:neyse yaa Allahın hikmetinden sual olunmaz bakalım ne olacak:asigim:

canımmm kuzimmmm başlığın hayırlı olsun....canımm Allah tamamına erdirir inşallah...
valla sen gelmeden ben müjdeyi verdim ama kızlar çatlamış meraktan bende girmiş bulundum....söz benim haberimide sen verirsin inşallah....

ayyyyyyy bu ay için umutsuzluğa kapılmaya başlamıştım ama müthiş haber işte. mucizen seni tutsun. hiiiiiiç bırakmasın. Rabbim nazardan saklasıııın.

kısss gördünmü olsun olsun diyodun CENABI ALLAH sana üçüz nasip etti....ayyyyyyy kuzi ve üçüzleri ne güzel olur bee....kıss sen doğur ben sana yardıma gelirim banada tecrübe olur işte...

Allaaaaaaahhh kesin ikiz ya da üçüz geliyor.Canım çoook sevindim.Sağlıkla kucağına alırsın innşaalllah.

sendemi ikiz yada üçüz diyosun :1shok::uhm:

çokkk çokk sağol canım benim, sende bebişinde tekrar tekrar sağolun, Allah razı olsun :1hug:

Gördümkiiiiii kutlamalar ben gelmeden başlamışş, hadi halaya burdan devam:teytey::teytey::teytey::dance:

Canım kaktüsümün söylediği gibi hamişimmm dostlar, benim dondurulmuşlarımda başardı çok şükür:dance:
benden dualarını ve iyi dileklerini esirgemeyen bütün dostlarımdan Allah razı olsun canlarım benim, sizleri çok seviyorum, sizin çokkk payınız var bu pozitif sonuçta

Değerim "1331" kızlar nasıl iyimi söyleyin, ben nekadarlık hamiş olduğumu hesaplayamadığım için değer normalmi yüksekmi anlayamadım, transferden sonraki
12.günüm ama embriyolarım 5.gün embriyosuydu transfer yapıldığında, yani iki haftalık dersek baya yüksek oluyo dimi
doktorum gayet iyi dedi, ikiz olabilirmi dedim onu net söyleyemem ultrasonda belli olur dedi, aman hayırlısı olsun yeterki önemli değil ama çokk merak ediyorum,

Saranur, Diamond, Darkınlıfe, Gülseren ve diğer arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla hamiş kalınca dertler bitmiyo, yok kese görünecek, yok kalp atışı duyulacak, yok üç aylık tehlikeli dönem atlatılacak yani benim asıl işim yeni başlıyo sanırım hayırlısı bakalım birbirimizin desteğiyle bunlarıda atlatıcaz inşallahhhh :hooray:
CANIM COOOOOOK SEVİNDİM ALLAH SAGLIKLA KUCAGINADA ALMAYI NASİP ETSIN DARISI BASIMIZA INSALLAH

ay hadi bakalim gozun aydin arkadasim tebrik ediyorum
belki de cogul gebelik olur
allah yardimcin olsun allah kolay bi hamilelik gecirmeyi nasip etsin insallah

Allah razı olsun çok teşekkür ederim amiiinnn hayırlısıyla inşallah, sende sağlıkla kucağına al, sağlıkla büyüt inşallah bebişinia.s.

ayyyyyyyy haykırmak geliyoo içimdenn bağırcam işteeeee

kuzimmmm hamişşşşşşşşşşşşşş
ay süper bişey yaaa...:dance::dance:

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kuziiii çok sevındımmmmm ınan bana su anda cok mutluyummm Allah tamamını erdırsın ıniallah bızlerede nasip eder ınsallahhhh

sözzzzzzzz kısss vallai sözz...
gerçi önce bii hamiş kalmam gerekiyoo dimi ama ya..

canımmm kuzimmmm başlığın hayırlı olsun....canımm Allah tamamına erdirir inşallah...
valla sen gelmeden ben müjdeyi verdim ama kızlar çatlamış meraktan bende girmiş bulundum....söz benim haberimide sen verirsin inşallah....

Canım dostummm amiiinnn, dediğim gibi Allah sanada tez zamanda en hayırlı yoldan versin inşallah, hatta dondurulmuşlarına bile gerek kalmaz inşallah, hep dualarımdasınız hep

Vericem tabi kıs sakın önce sen veriyim deme :))) iyi yapmışsın canım arkadaşım yüreğine sağlıkŞeniz

kuzim hamiş kuzim hamişşş
kuzimmmmmmmm hamişşşşşşşşşşşşşşşşşşş

X