Benim dogum hikayem

Saolun kizlar cok sukur bebeklerimden bri simdi evde okadar minikki kizlar ona aldigim kiyafetlerin icinde kayboldu.Hele besigin icinde once bir ariyosuz nerde bu oglan diye.Kardesi bir gelsin ayni besikte yatiricam onlari ilk birkac ay.

ay canım yerım benı onu kız ne tatlıdır şimdi kız o olsun sağlıklı olsunda kıloyu alır

Saolun kizlar cok sukur bebeklerimden bri simdi evde okadar minikki kizlar ona aldigim kiyafetlerin icinde kayboldu.Hele besigin icinde once bir ariyosuz nerde bu oglan diye.Kardesi bir gelsin ayni besikte yatiricam onlari ilk birkac ay.

ne güzel bi mutlulukturr...senağlama
ne güzel bebişin yanında artıkkk
ahhhh ahhhh bizde görsek şu günleri rüzgarımm...:1rolleyes:
allah diğer bebeğinide tez zamanda kavuştursun...a.s.

canım gözün aydınn yavrularına sağ salim kavuşmuşsun ne kadar güzell allah analı babalı büyütsün canımm

Rüzgarım gözün aydın canımm tez zamanda diğer yavruna da kavuşman dileğiyle...

ay ben daha yeni gördüm körmüyüm ne:roflol:rüzgarım gözün aydın ay okuyunca tüylerim kalktı valla

canim benim ya gozun aydin
allah diger yavrunu da kavusturmayi nasip etsin en kisa zamanda
ah ev ne guzel misler gibi kokar onu kokusuyla simdi

ilk gecemiz cok iyi gecti biimki calsr saat gibi her 3 saatte bir uyandip yemegini yedi daha bibironu tam bitirimeden uyuya kaliyor.Hastenede 3 saatte bir veriyorlardi ordan alismis bakalim digeride ayni olucakmi eve gelince eger boyle devam ederse seney bir tanede daha dogurucam hehehehe

:roflol::roflol::roflol:oh oh ne güzel cnm..

bu adrese yükle canim sonrada forum hotlink 1 de ki linki buraya at

benim canim arkadasim anne mi olmus. ben daha var diye biliyordum inan. allah anali babali buyutsunnn. saglikli uzun omurler versin insallah. seni aramak istiyorum yeni telin yok bende canim. bi ara msj atarsan cok sevinirim. opuyorum seni ethem i ve deniz i.:emir_bebek::emir_bebek:

canım allah analı babalı büyütsün bebeklerini... saglıcakla kucagına alırsın inşallah bebeklerini.. bende ikiz bekliyorumm.. allah nasip ederse..

canım bebekler nasıllar ıyılerdır İNSALLAH..nasıl kolay bakılıyor mu?ele gelıyorlar mı?ek mama kullanıyormusun? kacıncı gun sunnet ettırdın bebegı merak ettım bende dusunuyorum hemen olmasını.....RABBIM sana ve esıne bagıslasın yavrularını......

benımde yarın kontrolum var hayırlı haberlerle donerım İNSALLAH sanırım sezeryan tarıhım bellı olacak....bıras korku ..... bıras heyecann.....karısık duygular ıcındeyım...ALLAH yardımcımız olsun..

kendıne ıyı bakk......kal saglıcakla....

X