Benim dogum hikayem

Ruzgarim

<a href="http://lilypie.c
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
684
102
Sonunda vakit bulup dogum hikayemi yazabiliyorum.Hersey 28 mayista basladi rutin doktor kontrolune gitmistim.Doktordan ciktiktan hemen sonra sol tarafimdan bir agri hissettim henuz binadan cikmadigim icin doktora kostum ve beni nts ye bagladilar sancilarim baslamisti.zaten doktorda 25 haziranda bebekleri en gec alicagini soylemisti.Beni hemen hastaneye yatirdilar.Ordada ayni islemelr oldu igne ve ilacarla sancilarimi hafifletiler cunku o tarihte henuz 33 +5 gunluktum.Bu arada baska sorunlarda cikti kanimda pihtilasma olmuyordu.Buda dogum sirasinda kan kaybina yol acabilirmis.Ayrica idrarda fazla protein bulmuslar.bebeklericin tehlikeli bir durummus.
Bir hafta boyunca bunlar icin bir suru tahlil ve ilac yedim.3haziran aksam ustu gunde 3 kez yapilan nts sirasinda tekrar sancilarim baslayinca artik doktorum daha fazla bebekleri bekletmek istemedi.Ve ertesi sabah cocuklari alicagini soyledi.Gece yarisaina kadar istedigimi yiyebildim.Tabi bu arada serum ve magnezyum denen birsey veryorlardi.Inanilmaz birsey bu cok terletip rahatsiz ediyor.4haziran aksam ustu yogun birsekilde calisan dokotrum beni ancak sezeryana alabildi.Yasadigim yerde normal olsun sezeryan olsun epidural veriyorlar.Kizlar tavsiye ederim cok iyi birsey ben ki cok korkuyordum epiduralden hic birsey hissetmedim yapilirken.Daha igne yeni olmusumki hemsire diger maaya gecmem gerektigini soyledi fakat ilac aninda etkisini gosterdi gogsumden asagisi felc durumdaydi.bir hafta boyunca yasadigim tum agrilar kasintilar gecti boylece.beni hazirladiktan hemen sonra Esimi aldilar odaya ve hersey oyle hiz gelistiki aksam 5:57 ilk oglum Ethem 5:58 de ise ikinci oglum Deniz Ruzgar dogdu.Onlari gorup kucagima alabildim.Daha sonra bebekler kuveze dogru giderken benide ilk 2 saat gozetim altinda tuttuklari yere goturduler.Dasha sonra 4 gun biyunca kaldigim odaya.Bebebekleri i ancak ertesi gin gorebildim.Iki gun boyunca epidurali ikarmadilar ama ilk ertesi sabah beni ayaga kaldirip uzun sure farketmedigim sondayi cikardilar.Ilk ayaga kalkis gercekten biraz zordu ama bir an once bebekleri gormek istedigimden gozum hicbirsyi gormedi.Su an evdeyim ama ogullarim hala kucuk oldugu icin kuvezdeler ben ise malesef ancak esimin geldigui zaman aksamlari gidip kuzucukalrimi gorebiliyorum.Ama moralimi hep yuksek tuttum onlara orda iyi bakiyorlar ve cok yakinda mis kokulari evde olucak.
Allah hepinize saglik dogular versin ve kuzularinizi yanindan hic ayirmasin diliyorum.Her nekadar 4 haziranda da dogursam ben aslinda temmuz annesiyim.

çok geçmiş olsun öncelikle...
bebeklerinizi de Allah bağışlasın inşallah sağ salim eve gelirler...
idrarda protein yüzünden benimde kızım 36+4 de almak zorunda kaldılar canım...

canım allah analı babalı büyütsün inşallah tez zamnda oğullarını kucağına alırsın.....

Cok tesekkur ederim.tsms olarak neden oluyor acaba ben dogu, telasesinden ck iyi arastiramamistim.

Allah analı babalı buyutsun temmuz annesın ılk dogum anlatanı oldun darısı bzım basımıza bebeklerını op bızım için

Allah analı babalı buyutsun temmuz annesın ılk dogum anlatanı oldun darısı bzım basımıza bebeklerını op bızım için

saol canim ya hakkaten bende hic beklemiyordum bu kadar erken dogumu ama neyseki bebeklerim saglikli lar her gun bebeklerimi ziyarete giderken yeni dogumu olmus 3 annesi var bebekler yaklasik birbucuk kilo dogmuslar onlari gorunce kendimi cok sansli hissediyorum.

allah anali babali buyutsun canim benim
allahim sizlere bagislasin
tez zamanda saglikla evlerine donsunler insallah yavrularin
ah ne guzel kokuyordur onlar simdi kurban olurum onlari veren allaha ben ya

Allah analı babalı büyütsün cnm senin çocuklar bizim ilk göz ağrılarımız temmuz annelerinin yani...Resimlerini en yakın zamanda bekliyoruz...Darısı başımıza inşallah...:1hug::1hug::1hug:

Allah Bağışlasın bebeklerini canım uzun ömürleri olsun inşallah. umarım en kısa zamanda kollarında olurlar

canımmmm ben senin dogum yaptıgını bilmiyordum
ayyyyyy gozun aydın,Allah yawrularını tez zamanda evine getirmeyi nasip eder insallah
sevgilerrr

Canım öncelikle Allah analı babalı büyütsün. Sonra onralı en tatlı halleriyle kucağına alıp yuvalarına getirmeyi nasib etsin.

okadar tuhafıma gitti ki temmuz annelerimde benim dogum hikayem diye bir başlık görünce ayy cok heycanlandım yaa harbiden de az kaldı inanamıyorum burası dolup taşıcak dogurdum diyenlerle rüzgarcım tebrik ederim canım sani allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş.Şeniz

Kizlar ogluslarimdan birini sunnet etirdik buyuk ihtiml yarin cikaricaklar onu.Ama Denizim hastanede kalamya devam edicek buruk bir sevinc yasiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…