Benim değerım bu mu?

ben olsam senin yerinde sakin bi dille başkasının eski hatıralarıyla huzur bulamayacağımı söylerdim.anlayan anlardı zaten. sonuçta herşeyin farkında olduğunuda bilmeliler.

haklısın cnm ama şimdi o gelınede fi tarıhınden perde taktırtmış ve eşim annemın hatırası dıe çıkartmamış...yanı onada yapmışlar..balayı meselesıne gelınce onuda kayınpederım ayarlamış mıllet haklarında işte oglunu taylanda gönderdı desın dıe....gösterı olsun dıe sadece...allahtahn dugunu ucuza kaçırtmadım onuda eşim odedı zaten onlar bışey yapmadı...bundan sora sölucm ıstedıklerımı tabıkı ama gerek gördugum şeyleri....lazım olan şeyleri....şımdı takıyı hallettım zaten uzun sure susarım:)

tatlım gerckten haklısın yanı adet yerını bulsun benmde derdım bu...yanı uc kurus altında değil gozum ama ufacık isteklerı yapabılırlerdı yanı sonucta olmasa paraları bnde ıstemem ama oldugu halde böle davrandılar...bnde ustlerıne gıtmedım...atıp tutmayı benmkılerde sevıo ...torunu kucgımza ver araba altında dediler...bnde saolun dedım...sonra kendı altınlarımla araba aldım ellerını ceplerıne sokmadılar...arabam ıcın horoz kestırmek ıstedım çifliklerinde var onu bıle yapmadılar ılla herşeyı benmı sölucemneyse takmıcmmm ya boşverdım artık...atıp tutsunlar ama dediğin gibi sölemek ıstıorum setı bozdurdugumu bılıo ama yarıya gıttıgını bılmıo...bılse ıcı gıder gıtsın valla bnmde ıcım gıttı arkdşlarımı akrabalarımı görunce özellıklede benmkılerın durumları herkesten ıyıyken...
ben olsam senin yerinde sakin bi dille başkasının eski hatıralarıyla huzur bulamayacağımı söylerdim.anlayan anlardı zaten. sonuçta herşeyin farkında olduğunuda bilmeliler.
söledım tatlım zaten bozdurdumda,eşyalarıda değiştrdim....farkında olmayı görucekler eşim bilioda kayananam hala kabul edemedı oda edıcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…