Benim De Bi Tüp Bebeğim Olacak Inşallah!!!!

Canım inşallah hayırlısıyla sonuçlanır tedavin ve sağlıklı hayırlı bebeklerin olur Allah yardımcın olsun

canlarım hepinize desteklerinizden ötürü çok teşekkür ederim. dün transferim çok kolay bir şekilde ve hiç acımadan gerçekleşti. 2 saat kadar hastanede kaldım ve eve geldik. yatmak ne kadar zormuş... kafam ağrıdı yatmaktan.ama ben sabırsız; eşim sofrayı hazırlarken kalkıp yardım ettim, eşimi işe giderken kapılardan geçirdim, sık sıkkalkıp dolaştım evin içinde,yat yat otur otur her taraflarım ağrıdı vallaaa... şimdi de korkuyorum acaba bebişler düşmüş müdür diye((((((( deneyimli arkadaşlarım siz neler yaptınız bu süreci geçirirken? devamlı yattınız mı yani? beklemek daha zormuş onu anladım. bugün sevgili ikrarın olumsuz sonucunu da duyunca biraz moralim bozuldu açıkçası. 2. günüm ama ne bi şişkinlik,ne bi bel ağrısı hiç bir şey yok bende. acaba normal mi? taaaaa ocak 28 de belli olacak kan tahliliyle benim sonuçlarım. bana tüp bebeği olan arkadaşlarım biraz yardımcı olursa bilgi verirse bu süreçleilgili çooook mutlu olucam....

ne kadar çabuk sıkıldın yatmaktan 28.de güzel haberi alınca ağrıyan yerlerin aklına bile gelmicek canım ama biraz erkencisin kalkmakta yatmanın tadını çıkar ve hizmet görmenin bebişler olunca dinlenmeye vaktin olmucak çünkü a.s.

canlarım bugün transferimin 3. günü,ben kendimi otura otura,yata yata günden güne şişen bir balona benzetiyorum artık. hamile miyim değil miyim bilemem ama göbek mide aldı başını gidiyor. doğru düzgün bişey de yemiyorum ama hareketsizlikten iyice dobi olucam gibi. az bişey sanki yumurtalıklarımda adet sancısı mı desem yoksa gaz mı:)))))) bilemiyorum,bi sızı duyduğumda hemen umutlanıyorum ama dediğm gibi bu ağrı psikolojik de olabilir. tüp bebek deneyip de tutan arkadaşlar ilk günlerde neler hissettiler,hiç belirtisi oldu mu çoooooook merak ediyorum.......

inşallah herşey gönlüne göre olsun canım.:1hug:
bebişlerin sıkıca tutunsun canım.
bende tüp bebek yaptım.benim test günüm 25 ocak.
inşallah güzel haberlerde buluşmak dileğiyle.
allaha emanet ol

kuzuum canım demek seninle günleri sayıcaz, inşallah önce senin hamişliğinin müjdesiyle,3 gün sonra da benim hamişliğimle arkadaşlara moral olacağız... sende hiç belirti var mı? benim dün gece yumurtalıklarım bayağı ağrıdı. acaba böyle bi belirti oluyor mu normalde? yoksa yumurta toplandıktan sonra iyileşme ya da iltihap ağrısı mı bu bilmiyorum. ama hiçbir belirti olmamasından da iyidir diye düşünüyorum...

bugün transferimin 4. günü. bugünü de bol bol oturarak ve yatarak geçirdim. çok zormuş bu süreç. arada sırada umutsuzluğa düşüyorum bebeklerim annelerine tutunabildiler mi diye... allaha güvenmekten başka çarem yok:-(

şu an evde oturduğun için kendini dinliyorsun sürekli sakın umutsuzluğa kapılma umudumuzda olmazsa ne yaparız bizler allaha dua et hayırlısıyla bebişlerini sımsıkı tutunmasını nasip etsin inşallah canım bugünlerin keyfini çıkar bebkler olunca ne uyumaya bne oturmaya fırsatın olmayacak a.s.

canım güzel dileklerine katılıyorum.
inşallah rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz.
bende hiçbir değişiklik yok.bugün biraz stresliyim.belki adetim yaklaştığı içindir.
bellemek ne kadar zormuş.sırnaşık şeysabrın sonu selamet olur inşallah.

canım benim beklemek zorrr ama sonundaki haber inşallah bu bekleyişlerine değecek...dualarımız seninle...

transferin bugün sekizinci günü, 28 ocakta kan tahlili yapılacak, hiçbir belirti yooooooooooooooooooook kafayı yiycem artıııııııııııııııııııııık , bekleyemiyoruuuuuuuuuuuum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! senağlama

Kız ne ağlayıp duruyorsun yeter ama artık.Böyle yaparak bebişleride üzeceksin.Üzülme lütfen canım.Daha öncede yazdım sana stres ihtiyacımız olan en son şey.Ben de bazen çıldıracak gibi oluyorum.Ne yapalım elimizden gelen bir şey yok.Sabır sabır....

Bugün transferimin 9. günü. Bugünüm yine gelgitlerle geçti. Yİne bi umut aramakla geçti. Ama ne bi karın ağrısı, ne bi şişkinlik, ne göğüslerde dolgunluk ve yanma hissi, ne de lekelenme.... Umut verecek en ufak bir belirti yok. Pazartesi günü eğer pozitif çıkarsa sonucum; dünyanın en büyük sürprizi bana yapılmış, en güzel hediyesi bana verilmiş gibi olacak...

canım yaa kendini boşa stres yapıyon benim ilk denememde söylediğin tüm belirtiler oldu ama sonuç negatifti yane olumsuz düşünme herkes aynı şekilde olmaz ki bunları düşünüp üzülme şu an yapacagın en iyi şey pozitif olmaka.s.

Sevgili çingenem inan bu belirtiler olsa bile o gel gitleri zaten yaşayacaktın.Bu tedavilerdeki en zor süreç bekleme süreci..Benim birinci denemeden sonra çok sancım oldu.Test gününe kadar hiç geçmedi...Zaten test günü gelmeden adet oldum.İnşallah pazartesi hayatımızın en büyük sürprizini yaşarız...

arkadaşlar maalesef benim de sonucum negatif. henüz adet olmadım. demek ki allah şu an çocuk sahibi olmamı istemedi. 3 ay sonra tekrar deneyeceğim. bu sefer dondurulmuş embriyolarımı transfer edecekler.üzüldüm ama hayat devam etmek zorunda. bence şu 13 günlük bekleme kısmı daha zordu. en azından sonucu öğrendik de kendimizi alıştırmaya çalışıyoruz....

canım yaaa ne denir ki böyle bir durumda..Allahım sabır versin güç versin...seninde dediğin gibi zamanı var bebişlerimizin gelmesi için....herşeyin hayırlısı canım..a.s.

Allahın dediği olur canım ya napalım, herşeyin hayırlısı, inşallah bidahaki denemende olurda çifter çifter alırsın bebişlerini kucağına

bende dondurulmuş embriyo ile hamile kaldım.İnşallah sende kalırsın.

gerçektenmi tudo ne zaman hamile kaldın;bunları duymakta çok güzel.Çünkü dondurlmuş embriyo ile daha az şans olduğunu duydum ve dondurmakta kararsız olan arkadaşlarımız vardı.Çünkü çözüldükten sonra yumurtaların kalitesinde dşme olduğunu duymuştum dediğim gibi bunuda duymak çok güzel...bizlere bir teselli bir umut oluyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…