Tuvalet Eğitimi Benim cocugum surekli altina yapiyor

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

BoncuK_GxoxzlxuxM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
338
1
40
Slmlar herkese benim oglum var 3 yasinda yeni girdi yasina ekim ayinda son iki haftadir altina kaciriyor onceden hep tuvalette giderdi ana okulunda ole ama son zamanlar cok altina yapiyor ve tuvaleti gormez oldu bazen arkadaslarini bakip gidiyor tuvalete artik napicagim bilemez oldum nolur bana yardim arkadaslar iliginiz icin simdiden tesekkur ederim

canım cok üzüldüm tuvalet eğitimi almısken neden böle olmuski benim 2.5 yasında oğlum var 24 aylık alıstı tuvalet eğitimine ondan sonrada hiç yapmadı altına...acaba bilerekmi yapıo yoksa farkında olmuomu,oyun cağında oldukları içinde kacırıo olabilir....

Ah be güzelim seninki 3 yaşında imiş benimki 9yaşında aynı sorunları yaşıyorum bu bölümde bende konu açtım yardım için eğer bir sonuç alırsam sanada yazarım allah kolaylık versin.

hic anlamis deilim valla tam alismis derken artik altina yapmiyor eskisi kadar annem cisim geldi tuvalete kosmuyor ozledim bunlari surekli altini kacirip degistiriyorum uufffnapicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…