benim bunda sucum varmı sizce kızlar

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
buğün kayınvalidemle kayınpederim ist. görümcemin kızının dogum gününe gidiyorlardı bana da dediler ben de gelmiycem dedim kayınpederime bana geliceksin cabuk hazırlan diye bagırdı bende gitmek zorundamıyım canım istemiyor gitmiycem dedim tabi hala bana bağırıyordu bir yandanda kayınvalidem esin gidelim dediginde hiç hiç hayır demiyor falan filan birsürü seyde o söyledi tabi ben odama girdim aglamaya basladım sinirden ellerim bile titremeye basladı esim de yoktu evde ben böyle bişeyi gercekten akla mantıga sıgdıramıyorum gitmek istemedigim halde zorlamaları ve bu kadar sorun yaratmalarını burda benim hatam ne onu anlamıs değilim valla :uhm: senağlama

üzülme tatlım sen doğru olanı yapmışsın kimse istemediğin bişeyi zorla yaptırmamalı ama eşinin tutumu önemli inşallah yanında olur allaha emanet ol

suçun yok canım ama onlarla beraber oturunca istemesekte onların dediklerini bazen yapmak zorundayız ne yazıkki

ilğinç doğrusu istemiyorsan gitmezsin tabiiki çocuk değilsin ya ,boşver takma kafanı

kayınpederınız bu mutlu gunde sızıde aranızda gormek ıstıyor..
gorumcenız neden gelmedıgınızı soracak tabı..

guzel bır dılle cagırabılırdı..
sızde neden gıtmek ıstedıgınızı sebebıyle soylersınız..
aıle kavramı olunca bazen gıtmek ıstemesekte gıtmek zorunda kalıyoruz..

gorumcenız sızın cocugunuzun dogum gunune gelmese kırılırmısınız

arkadaşım bazen bizlerde biraz tuhaf oluyoruz,çağırmasalar neden demediler çağırmadılar bak kızlarına gittiler beni takmadılar diye ağlarız,bazende senin gibi ağlarız,düşün babanda bağırabilirdi evde tek kalma gel işte diye,senin ailen onlar artık berabersiniz görümcenin çocuğu için gidiyorlar sende gitsen okadar hazırlık yapıyorlar seninde gitmen en güzeli olur tabiki,bazen istemesekte yapmak olduğumuz sorumluluklar vardır dimi,senin çocuğun olsa görümcen gelmese çağırsanda,sen neler düşünürsün,üzülme hayatta neler var üzülecek...

Ben boyle olaylari duydukca sok oluyorum.Bir kayinpeder nasil geline bagirir yani nasil cesaret eder yada nasil bu kadar alcalir.Sonucta babasin tamam ama o kadarda degil.Ben saygimi eksik etmiyorsam oda kendini bilmeli.Asla birak bagirmayi bana karsi ters tavri bile olmadi olamazda..:1closedeyes:

Senin nkayinpederini kiniyorum canim hangi sebepten olursa olsun asla bagirma cagirma hakkina sahip degil.Kzldiki alt tarafi bir misafirlik yuzunden bagirmis.Asla kimse kimseyi zorlayamazki canin istemiyorsa gitmezsin.:kızgın:

Ne o canim yojsa sen NAZi kampinda falanmi kaliyorsun? Çok üzgünüm çoook

Ayrica hemen esine ilet ne saniyor bu adam kendini ya :eek:klava:

söyledim canım esime aradı kayınpederimi neden ben olunca böyle sorun cıkartıyosunuz falan diye allahtan esim beni koruyor onlardan yana olmuyor ama nefret ediyorum ikisindende umrumda bile dgiller

:eek:klava:söyledim canım esime aradı kayınpederimi neden ben olunmayıncaa böyle sorun cıkartıyosunuz falan diye allahtan esim beni koruyor onlardan yana olmuyor ama nefret ediyorum ikisindende umrumda bile dgiller

Nefret degilde hic muhatap olma kafaya takma olan sana olur genc yasta sinir hastasi olursun.

Sanirim ayni evde kaliyorsunuz ?

Düğün görümcenin kızının düğünü, yani çok yakınmış, uzak akraba değil ki,,

bence kapris yapmamalıydın, hatayı sende buldum ben...

düğün değil doğum günü

kaynata kaynana bizleri onların köleleri sanıyorlar.
saygı göstersinler saygı gösterelim
sevsinler sevelim.....

eziyetlerin biri bin para sonra bizden her şeyi bekliyorlar.....

Düğün görümcenin kızının düğünü, yani çok yakınmış, uzak akraba değil ki,,

bence kapris yapmamalıydın, hatayı sende buldum ben...

düğün diil canım doğumgünü :nazar:

kayınpederine hak vermiyorum tabiki...gitmek istemeyen insanın üstüne bu denli gidilmez bu bir...

hadi üsteleyerek yaptın bi hata ne diye hala bağırıp çağırıyorsun,ısrarını sürdürüyosun bu iki...

alt tarafı torununun doğumgünü...gelmez gelmez...bu üç...

illa oğlunun arayıp fırça vermesini mi bekliyosun bu da dört...

ay çok öfkelendim ben be :nazar:

Bence her iki taraftada hata var. Kayınpederin bağırması, sizin doğum gününe gitmemeniz, eşinizin arayıp babasına bağırması. Bunların hepsi hata.
Bir doğum günü yüzünden herkes birbirine girmiş, ben olsam her ne olursa olsun o doğum gününe giderdim. Böylece kayınpederimi bağırtmazdım ve boşuna moralimi bozmazdım. Hadi gitmedim kayınpederimde bağırdı, eşimi arayıp onları şikayet etmezdim. Çünkü inanın her ne olursa olsun eşiniz bugün sizi tutmuş olsa da en sonunda gene hak vereceği anası babası olacaktır. Ayrıca bir evladın babasını arayıp fırçalaması bana hiçte hoş gelmedi.
Herkes birazcık anlayışlı olsa herhalde bu kadar problem olmazdı.

bi arkadaşımızında dediği gibi.. aynı evde iseniz biraz da olsa mecbur kalabiliyorsunuz böyle emri vakilere.. daha sakin ve serin kanlı ol.. ve sakın sakın ağlama karşılarında .. mesafeni de koru her ikisinlede ... aynı evde olmanız çok samimi olmanız anlamına gelmez.. ağırbaşlı ol..

X