beni üzen sonra sevindiren 3 doktor

K

kSo

Ziyaretçi
arkadaşlar şuan 16+2 günlük hamileyim ama herkezle başımdan geçenleri paylaşmak istedim
mart ayında serüven başladı (bızdığım) benimleymiş ama haberim yoktu istiyordum bebek ama adet günümden 2 hafta içinde gebe kalmışım
ama acayip bir mide ağrısı yaptı başında anlatamam bir akşam dayanamadım yakındaki bir hastaneye ağrı nedeniyle gittim test yaptılar gebelik çıktı çok sevindik 4 haftalık dediler ama hesaplıyorum zor diyorum gebe kalınsada adet görülür dediler ok dedim doktor ultrasona aldı işte o anı anlatamam eşiminde benimde dünyam yıkıldı ultrasonda bakan doktor boş gebelik dedi çok üzüldüm
eve gittim ablamı aradım tabi ağlıyorum başka doktora git dedi ertesi gün 2 doktor oda aynı şeyi dedi kürtaj dedi anlatamam o üzüntümü
araya hafta sonu girdi ailemin desteğini anlatamam sağolsunlar
ablam pazartesi kendi doktoruna götürdü ama 2 gün ağlamaktan yıkılmış haldeyim eşimde bende kürtaj niyetiyle gittik
3 doktorum ultrasona aldı ve bebişimiz burda dedi o anın tarifi yok hele birde kalp atışlarını duymanın mutluluğu o günden beri 3 doktor takip doktorum
Allah herkeze yardım etsin

sonuç:ilk hata kan testi bızdığımı 2 hafta büyük demişler 2 haftalıkken 4 demişler

ama o 3 günün karamsarlığı bilinç altı yaptı sanırım şimdi hep bir korku içindeyim

korkma canım.böyle aksilikler olabiliyor..
şimdi seninle ya..sorun yok..Allahım tamamına erdirsin:nazar:

a.s.çok geçmiş olsun bu yaşadıkların son üzüntü olur inşallah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin allah

nasıl böyle bir sorumsuzluk yapabiliyolarki....!! neyse geride kalmış canım..inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın...

çok sağolun iyi dilek ve dualarınızı bekliyorum ama hep korku var bir yanımda bızdığımın sağlıklı olması için hep duacıyım
herkez içinde dua ediyorum a.s.

:emir_bebek:cnm benım malasef boyle seyler oluyo sız en ıyısını yapmıssınız birkac doktora gıtmekle. buna benzer bir olay bir akrabamında basına gelmıştı. basta bos gebelık demıslerdı ama sonra olmadıgı kesede bebegın oldugu baska bır doktor tarafından gorulmustu.ozellikle özel muayenehanelere gıderken dikkatli olmak lazım dr un ultrasonu eskı olabılıyo buda ıyı gormesını engelleyebılıyo dıger cıhazlarıda tam calısmayabılıyo...(tabi sen hasta gitmişsin ama aklında olsun dıye soyledım cnm)
allah hamiş olan herkese sağlıklı bir sekilde bebeğini kucagına almayı nasib etsin inş cnm:1hug:a.s.

canım korkma ıcnı ferah tut.zor gunlerı atlatmıssın ınsallah saglıklı bır sekıldede kucagına alırsın.
adetım 2 gun gectıkten sonra kan testı yaptırdım testın sonucuna gore bana 1,5 haftalık gebe oldugumu soledı.baan bulantı hapı dusuk hapı cok agır bır vıtamın hapı ve folık asıt verdı.esım dr dan memnun kalmadı.2 hafta sonra tanıdık aracılıgı ıle baska bı dr bulduk.ona gıttık.dıger doktorun verdıklerını soledıklerını soledım.hemen ılacları bıraktrdı.sadece folık asıt ıcıyorum oda gunde bı tane gebelıgımde 1,5 haftalık deılmıs son adet tarıhınden hesaplanıyormus kan testının sonucuna 4 haftalık mısım.neyse sımdı hersey yolunda bol kendını bılmez dr olabılıyor..

boş gebelik yaşayan ve bu sebebden kürtaj olan birisi olarak yaşadığının acının büyüklüğünü ne yazık ki çok iyi biliyorum
o dr ları da allaha havale ediyorum valla
ama çok şükür ki minik meleğin seninle,başını yastığa koyduğundan içinde büyüyüen o minik melek için allaha şükret olur mu
allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin inşallah canım

zerencim seni çoook iyi anlıyorum benimde başıma geldi kime güvenecez bilmiyorum biri başka diyor ötekisi başka zor bizim işimiz ehliyle karşılaştırsın rabbim

zerencim seni çoook iyi anlıyorum benimde başıma geldi kime güvenecez bilmiyorum biri başka diyor ötekisi başka zor bizim işimiz ehliyle karşılaştırsın rabbim
çok haklısın beni öyle üzdülerki hala o korku içimde Allah hepimize yardım etsin

iyi dilekleri içinde herkeze teşekkür ederima.s.

X