beni aranıza kabul edermisiniz?

• Konu Sahibi gunesim07
  • Başlangıç Tarihi
  • Konu Sahibi gunesim07
mrb bende çok yeniyim nerden nasıl konu açılıyo bilemiyorum sanırım baya zorlanacağım bu konuda:)

• Konu Sahibi gunesim07
mrb sana kibirli diye mi eda diyemi hitap edeyim bilemedim üzgünüm:) çok uzun zamandır üyemisin ?

• Konu Sahibi gunesim07
aaaa özür sende yeniymişsin dikkat etmemişim

• Konu Sahibi gunesim07
Merhaba foruma üye olalı 2-3 ay oldu ama ilk defa birşeyler yazmak geldi içimden, bundan sonrada yazmaya devam ederim, herkese selamlar sevgiler.

• Konu Sahibi gunesim07
ay hoş buldum hoş buldummm aranızda olmak güzel herkese sevgiler...

• Konu Sahibi gunesim07
arkadaşlar mrb geçen sene ilk tüp bebek denemem başarısız oldu mayıs ayında inşlh ikinci denememizi yapacak eşim azosperm inşlh ikincide herşey daha iyi olacak.herkese bol şanslar.kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi gunesim07
lyre,eylul 77,sihirsensin,lindo mundo,italim aranızda olmaktan çok mutluyum çok teşekkür ediyorum.Hepinize sevgilerimlea.s.

• Konu Sahibi gunesim07
siteyi yeni keşfettim, meğer ne çok şey varmış..

• Konu Sahibi gunesim07
nette dolasirken kesfettim kulübünüzü , araniza katilmaya karar verdim ve iste burdayim, herkese merhabalar!

• Konu Sahibi gunesim07
Ne kadar kaliteli biyer burası.. Herzaman okurdum ama üye değildim şimdi üyeyim işte :) Bizi anlayan bizlere yol gösteren çok kaliteli bir kulüp burası..

SELAMLAR VE MERHABALAR herkese :teytey:

• Konu Sahibi gunesim07
kk ailesine hosgeldin canima.s.:enbuyukkk:

• Konu Sahibi gunesim07
yeni üye olan arkadaslar kk ailesine hosgeldinizzzzzzza.s.

• Konu Sahibi gunesim07
selamun aleyküm bende aranıza katıldım çok mutluyum paylaşımlar için teşekkür ederim çok faydalanıyorum ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…