benefitin allıkları

mylilapause

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
1.606
1
kızlar benefitin allıklarından almayı düşünüyorum kullandıgınız renkleri paylaşabirmisiniz

bu markanın allığını bende almak istiyorum kızlar kullananlar nerden temin edebilirim yardımcı olabilirsiniz acaba ?

sephora da satılıyor benefit.doğal görünüm sevenler için dıştan bakıldıgında oje gıbı gorunen ve cılde suruldugunde cok guzel duran 2 rengı var ve super duruyor.fiyatı da 79 tl sanırım

Ben georgia ve dallas allık almak istiyorum Benefit'in, ama gereksiz pahalı Türkiye'de...
Kendi sayfasından sipariş verilebiliyormuş, üstelik 100$ ve üstü alışverişlerde shipping bedava...
Strawberry'de ne yazık ki her rengi yok...

ben sephorada likit alllığını denemiştim kırmızı olan süperdi acayip doğal bi görüünüm veriyodu bide aydınlatıcısı o da çok güzeldi ama o anda many yoktu olunca direk alıcam valla :82:

geçen sene sephoranın %50 indiriminden throbbu almıştım. çok güzel adı gibi utanmışta hafif yanakları pembeleşmiş bi görüntü veriyor

Ben de Sugarbomb'u denemek istiyorum.Sephoraya baktım bulamadım testerı yoktu.Netten baktım çok hoş duruyordu.

sugarbomb sabah nasıl sürdüysen oyle kalıyor ama gerçekten de sugarbomb yani pek doğal değil ben kuzenime vermiştim o daha belirgin allık sevdiği için

Ben de en son çıkan allığı Bella Bamba'yı aldım.Karpuz kırmızısı olarak geçiyor rengi ve 3 boyutluymuş( o nasıl oluyor anlamadım ama, içindeki ince ışıltıyı kast ediyorlar sanırım:26:). Ama tam bahar, yaz rengi..Çok hoş bir güzellik ve ışıltı katıyor yanaklara. Tavsiye ederim

kızlar ben benefitin dallas ını kullanıyorum. Pudra üzerine sürdüğünüzde çok güzel duruyor. Bronzluk veriyor. Ama fondöten üzerinde kullanırsanız ve de açık tenliyseniz koyu kaçabilir. Bir de mat allık sevenler için ideal yani ışıl ışıl değil.

Zaten strawberry de pudra olarak geçio. Almayı düşünenler varsa orada çok uyguna bulabilir. Ben 37 tl ye aldım. Kargo da ödemedim

Benefitin en iyi allığı sugarbomb bence, düzenli olarak kullanıyorum herkese tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…