Benden sonraki üyenin duası için bir Ayetelkursi 🤲

Psikolojik olarak duzelmeyi istiyorum lütfen bana okurmusunuz
Tüm dua sayfalarında sizi görüyorum:) öğlen Esma çekmiştim 70 tane sizin için, ayetel kürsi de okudum şimdi, bunu okuyanlardan da oğlum için istiyorum, konuşurken bazen takılıyor ve bu beni çok üzüyor

Evet kimin duasi kabul olur bilemem ve şu aralar ankasitye bozukluğu yaşıyorum ve çok korkuyorum Okuyacam sızın oglunuz için yarın inşallah canım Allah şifa versin inşallah kizim da çok takılıyor du geçti çok şükür kızmayın takıldığı zaman dinleyin sonuna kadar sizde onun söylediği kelimeye tekrar edin geçer inşallah

Yardım da alın mutlaka bi Psikologtan, ben kendim oğlumu çok kafaya taktığım için hem onun için dil terapistinden destek alıyorum hem kendim için psikologtan ayrı destek alıyorum. Aynen ben de öyle düşünüyorum kimin duası kabul olur bilinmez bol bol kendim de okuyorum nazara da inanıyorum çünkü çok güzel kendini ifade eden ve kelime haznesi geniş bir çocuktu nasıl atlattı kızınız

Okudum sizin icinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…