Bende hamişim :)

allah hayırlı ugurlu etsın saglık sıhat wersın bebışine we sana tebrıkler burada bebiş bekleyenlerın haberlerını almak ne guzel bı duygu

tebrik ederim canım.insallah saglıkla bebişini kucagına da alırsın.allah tüm isteyenlere nasip etsin...

canım tebrikler rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinnn

rapunzellll belki biliyorsundur internetim yoktu bir suredir, yoksa ilk tebrik edenlerden olurdum:))
canim Allah tamamina erdirsin, guzel meleginle hayat boyu mutluluklar, cok ama cok cok sevindim:))

rapunzellll belki biliyorsundur internetim yoktu bir suredir, yoksa ilk tebrik edenlerden olurdum:))
canim Allah tamamina erdirsin, guzel meleginle hayat boyu mutluluklar, cok ama cok cok sevindim:))

canım gunum olsun...bılıyorum neden olmadıgımı..ınsallah darısı senın basına

2 yıl sonra bekledıgım mucızem geldı...
rabbım bu yolda yuruyen herkesın yardımcısı olsun...

canım tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. canım demek 2 yıl sonra oldu. geçirdiğin aşamaları anlatırmısın sorunun neydi hangi tediveleri gördün falan. bende 1,5 senedir uğraşıyorum ama olmadı hala. üstelik bir sorunumuz da yok.:1hug:

AA BAKTIMKİ BİR BEN EKSİK KALMIŞIM YAZMAYANNkaydirigubbakcemile3
CANIM BURDANDA TEBRİK EDERİM SENİİİ
HAYIRLI BİREVLAT NASİP ETSİN İNŞALLAHHHH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…