Bende hamişim :)

Bitanemmmmmm. Burdan da tebrik ediyorum seni. Her yerden ediyorum. Çok mutluyuzzz çoooooooooook :teytey: :teytey: :teytey: :hooray: :hooray: :hooray: a.s. a.s. a.s. :sm_cool:

canım cok tebrık ederım tekrardan.Şeniz
ALLAH tamamına erdırır ınsallh.:Saruboceq:
saglıklı bır hamıslık gecırırsın ınsalalh canım..:CüvCüv:

canlarımsınız yaaa..cok tesk ederım..
ınanın ne dıyecegımı bılemıyorum..
erkek ınfertılıtesının guzel candan arkadaslarım ınsallah sızlerınde guzel haberlerını alacagız..
hep beraber halaylar cekecez...:teytey::teytey:
ne demıstık 2009 herkes hamıs olacak:CüvCüv::CüvCüv:

rapunzellllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiim tatlım benim seni burdan da tebrik edeyim canımmmmm allahım sağlıcakla kucağına da aldığını göstersin inşallah tatlım benimmmmm

ceylancım cok saol canım benım yaa..darısı senın basına...guzel gunlerın yakındır..:CüvCüv::CüvCüv: yakıstı sanada

tebrıkler..
Rabbım sagsalım kucagına almayı nasıp eylesın a.s.

Yazını görünce çok duygulandım cnm Rabbim kucağına almayı nasip etsin...

canımsın aminnn..asıl bundan sonra baslıyormus...tedavı sırasında yapılan tum
agrıları unttum bıle..
şimdıde korkular basladı goremessem dıyesenağlamasenağlama
herkese nasıp etsın..topıkte benı cok duygulandırdı...
ınsallah sende en genc en guzel anne olacaksın...

RApunzelim canımmmmm tekrar tebrik ederim bitanemmmmm rabbim sağlıkla kucağına lamayıda nasib eder inşallah çokkk ama çokkkkkkk umutlandırdın biziiiiiiiii :teytey: :teytey: :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

sabırsızcım sıra sende...asılamalardan guzel sonuclar cıkacak.ben ınandım sende ınan..

rapunzelim çok tebrik ederim tekrar.

İnşallah sıra bize gelmiştir.
2009 bizim yılımız olacak.
Hepimiz teker teker hamiş olucaz.

rapunzelim hadi canım hepimizin gözüaydın sonunda kavuştun belki deçoğul konuşmak lazımyerimseniben
umarım bir avazda doğurduğunu da duyarız burdan
canım yetişcem sana merak etme

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…