bende hamileyimm

arkadaşlar çok teşşekkür ederim yazdıklarınıız için inşaallah hepimiz sağlıkla mutlulukla kucaklarıımııza alalıım bebeklerimizi, bebek isteyenlerde umarıım en kıısa zamanda bu haberi alırlar...... içim rahat etmeyince çarşıya çıktım bugun ve eczacıılar eniyisi dedikşleri için predictor aldıım.. en iyi cevap veren test o dediler... azönce yaptıım yine çift çizgi.. herhalde bu testte yanıılmıış olamaz değilmi :) Allah her isteyene nasip etsin çok heyecan duydum ilk andaki şoku atlattıım... şşimdi heyecanla haftaya gideceğğim dr kontrolünü bekliyorum....

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar Allah razıı olsun... 1 saat kadar önce bi test daha yaptıım ordada pozitif çııktıı... inşaallah sorunsuz sağlıık ve mutlulukla kucaklarıımııza alabiliriz bebişşlerimizi... ilk anda çok fena şaşırdım şok oldum ama bugun yine o çizgiyi gördüğümde garip bir sevinç kapladıı içimi... Allah her isteyene nasip etsin.. şimdi heyecanla haftaya gireceğğim doktor kontrolünü bekliyorum.... birbirimiz için dua edelim.. şuan ençok ihtiyacıımıız olan şey moral ve iyi dilekler diye düşünüyorum..... :)

hayırlısıyla kucağınızada alırsınız inşallah

inşallah hepimiz için güzel biter bu olay.. çok teşekkür ederim.. bu arada gitmedi sanıp 2 kez mesaj attım bunu silmenin bi yolu yokmu ya :)))

ben de dün öğrendim idrar testiyle hamile olduğumu. bundan önceki düşüktü. inşallah bu sefer kucağıma alabilirim...

Allah sağlık ve huzurla kucağına almayı nasip etsin minik mucizeni.... :)

Tebrikler cnm darısı başıma ...........

X