bende hamileyim...

pembe_peri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
42
0
Arkadaşlar bende hamileyim hemde 7. haftalık.:CüvCüv:
ama nedense sevinemiyorum doktor tansiyonumun çok yüksek olduğunu söyledi yani 16/8
çıktı ve birazda kilo fazlalığı olduğu için riskli gebelik olma ihtimali var. 3hafta sonra tekrar gidicem bakalım nolcak.
hayırlısı olsun inşallah....

tebrik ederim canim,sorunsuz bi hamilelik ve saglikla bebisini kucagina almani diliyorum RABBIMDEN:Saruboceq:

canım tebrik ederim kafana takma fazla inşallah kolay geçer hamileliğin tuz yeme.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiinnn..

Arkadaşlar bende hamileyim hemde 7. haftalık.:CüvCüv:
ama nedense sevinemiyorum doktor tansiyonumun çok yüksek olduğunu söyledi yani 16/8
çıktı ve birazda kilo fazlalığı olduğu için riskli gebelik olma ihtimali var. 3hafta sonra tekrar gidicem bakalım nolcak.
hayırlısı olsun inşallah....

tebrıkler canım.
sende ocak annesı adayısın o zaman beklıyoruz senıde 2010 ocak anne adayları topıgımıze..
tansıyonun heycandan cıkmıstır belkı.normalde de yuksekmı?
benım de ılk kontrolumde yuksek cıkmıstı heycandandı galıba...
hayırlısı olsun canımmmalkisalkisalkis

bende tebrik ederim canım şu anda bende 6 hafta 4 günlük hamileyim 2. çocuğuma ALLAH,IM eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı evlatlar versin tüm bebek bekleyen annelere.

Tebrik ederim canim, rabbim kucagina almayida nasip etsin. Kendini fazla germe, ben ne kilolular gördüm bunlar bu kiloyla hamile kalamazlar dedim ama hersey allahin takdiri. Sen doktor kontrolunu ihmal etme insallah sorunsuz 9 ay gecirirsin.

:kızgın:
tebrıkler canım.
sende ocak annesı adayısın o zaman beklıyoruz senıde 2010 ocak anne adayları topıgımıze..
tansıyonun heycandan cıkmıstır belkı.normalde de yuksekmı?
benım de ılk kontrolumde yuksek cıkmıstı heycandandı galıba...
hayırlısı olsun canımmmalkisalkisalkis

evet inşallah canım....
aslında hiç tansiyon problemim olmadı benim, o gün çok sıcaktı, randevuma zamanında yetişmek için koşturdum birde ve heycanda vardi tabiki :)
şu an hiç problem yaşamıyorum ama doktor tansiyonumu ölçeyi unututtu yani düzeldimi bilmiyorum

bende tebrik ederim canım şu anda bende 6 hafta 4 günlük hamileyim 2. çocuğuma ALLAH,IM eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı evlatlar versin tüm bebek bekleyen annelere.

sağol canım....
Amiiiinn inşallahhhh Allahım dualarımızı kabul eylesin...
bu arada bebiş nasıl?

Tebrik ederim canim, rabbim kucagina almayida nasip etsin. Kendini fazla germe, ben ne kilolular gördüm bunlar bu kiloyla hamile kalamazlar dedim ama hersey allahin takdiri. Sen doktor kontrolunu ihmal etme insallah sorunsuz 9 ay gecirirsin.

tşk ederim hayatım...yorumlarınızı okudukca kendimi daha iyi hissediyorum...iyki varsınız!a.s.

Tebrik ederim canım.. Allah sana sağlıklı sorunsuz bir hamilelik nasip etsin.. İnşallah bebişinide sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın... Darısı benim ve tüm isteyenlerin başına..

X