Bende hamileyim :) :) :)

ne mutlu sana ,senide babayıda tebrik ederim...rabbim sağlıkla kucaklamayıda nesib etsin inşallah....

tebrikler tatlım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahhh

sağolun canlarımmm allah isteyen herkese nasip eder inş yarın eşimle hastaneye gidiyoruz sonuçları bildiririm

Kızlaaaar bugün doktora gittik bebeğe baktı doktor bi 10 gün sonra net görünecek dedi rendevu verdi :) bugün sadece keseyi görebildik :) bebeğim 6. haftasına yarın giriyorrr :)

Naz yazdıklarını gördüğüm kadarıyla bugun 6 haftalıksın.... Bende 6 hafta+3günlük :)))))))))))))çok güzel bi duygu değilmi ben 1buçuk yıllık evliyim 6 ay biz hep uğraştık yani gerçekten olmayanlara burda çok hak veriyorum nazar değmesin bebeğine kucağınada almak nasip eder inşallah seninle aynı ay doğum yapıcaz yaniiiiiiiiii:)))))))))))allah nasip eder inşallah bu duygu başka bişiy

ayy çok mutlu oldum valla sizleri duyunca..bende 3 aydır deniyorum inşallah bir gün gelecek bana da...herke se gelsin bebekler allahım....

tebrikler canım..allah kucağına almayı nasip etsin.Darısı başımıza...

Ewt canım 6 haftalık bebeğim :) ben böyle bi duygu ömrümce yaşamadım çook garip heyecanlı bazen korkutucu amaa çook güzel senide tebrik ederim canım allah ikimizinde yardımcısı olsun sağlıklı birer bebek getirelim dünyayaa İnş allahım isteyen herkese nasip eder bu duyguyu. Bende 6 aylık evliyim ilk denemede olmuş bizimkisi :asigim: çevrede öyle şeyler görüyorum ki doğurup çöpe atıyolar pis insanlar allahım istemeyene değiiil isteyene nasip etsin benneyaptımki ikimizde aynı ay doğum yapcaz inş burdan bilgi alışverişinde bulunalım valla :) a.s.

ayy çok mutlu oldum valla sizleri duyunca..bende 3 aydır deniyorum inşallah bir gün gelecek bana da...herke se gelsin bebekler allahım....

Canım benim sağoool allahım seninde gönlüne göre versin umarııım tezzz zamanda hamile kalırsın :CüvCüv: sakın kendini üzmeee kafanada takma bi bakmışsın karnındaa oluvermiş.. :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…