Bende hamileyim galiba

byndr

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
97
0
42
Arkadaşlar bu sabah yaptığım idrar testimde iki çizgi çıktı galiba hamileyim:emir_bebek: galiba diyorum çünkü doktor söyleyinceye kadar pek inanmayacağım galibaa Allah ım sana çok çok şükürler olsun çok güzel bi duygu Allah ım hepinize yaşatsın arkadaşlar:lepi::lepi:

Tebriklerr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh:teytey:

hayırlsı olsunnn...güzel geçer umarım hamileliğin.doktoruna ne zaman gideceksin.sende bekledinmi bebeğini?

hayırlsı olsunnn...güzel geçer umarım hamileliğin.doktoruna ne zaman gideceksin.sende bekledinmi bebeğini?

7 aylık evliyim ben korunmadan geçirdiğimiz ilk aydı bekletmedi bebeğim beni inşallah bundan sonrası da iyi geçer:Saruboceq::nazar::nazar: doktora ne zaman gideceğimi falan bilmiyorum araştırmaya başladım bugün çok şaşkınım açıkcasıCADIARZU

7 aylık evliyim ben korunmadan geçirdiğimiz ilk aydı bekletmedi bebeğim beni inşallah bundan sonrası da iyi geçer:Saruboceq::nazar::nazar: doktora ne zaman gideceğimi falan bilmiyorum araştırmaya başladım bugün çok şaşkınım açıkcasıCADIARZU

gözün aydın canım bende 7 aylık evlıyım bız korunmayı bıraktıktan sonra 4 ay ugrastık oldu ama 2 haftalıkken düştu,inş saglıklı bı sekılde kucagına alırsın melegıne ve sana uzun ve saglıklı ömürler

gözün aydın canım bende 7 aylık evlıyım bız korunmayı bıraktıktan sonra 4 ay ugrastık oldu ama 2 haftalıkken düştu,inş saglıklı bı sekılde kucagına alırsın melegıne ve sana uzun ve saglıklı ömürler

çok teşekkür ederim sana da geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda tekrar hamile kalırsın canım gamyoncuiremsu

tebrikler rabbim isteyen herkese versin banada=)

canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

X