bende hamileyim ama :(

canım benım cok gecmiş olsun...
bılırım cok acı bı durum..hamıle kaldıını ogrenddıındekı sevınc yını gozyasına bırakıyo...aynısını bende yasadım tatlım...kalbını duyamadan koptu melegım bızden...kısmet işte..su varkı kaybetceksen eger basta kaybetmek en ıısı,bunuda hastahaneye gıttınde 7 aylık bı hamıleyle konustuumda anladım..bebişinin kordonu boynuna dolanmıs ve sonu husran....:çok üzgünüm::çok üzgünüm:kıpırtısını hıssetmedn daha canlanmadan kaybetmek en iisi dedım ozaman kendı kendıme,beterın beterı var canım...bak yasın kucuk daha..olur yenısı ve ne sanslısınkı 1 ay sonra kalabılırsın demiş dr ne gusel...bız eşimle 6 ay korunduk...ve şimdi 7 aylık hamıleyım tatlım...Allah gonlune gore versın.içini ferah tut emi..sewgılera.s.:CüvCüv:

ewet canım beterın beterı var bundada vardır bı hayır inş enyakın zamanda hamıle kalabılırım,senı ve bebegını Allah butun kotuluklerden korusun saglık ve sıhhat versın canım:ecrin_bebek:

xxx geçmiş olsun üzülme ıkıncısı sağlıklı olur başımdan gectığı ıcın dıyorum bende 6 haftalık düşük yaptım 3 ay sonra hamıle kaldım 2 aylık hamıleıym herşey yolunda allahım ısteyen herkese nasıbetsın

23 yaşındayım ayca evlılıgımın 7.ayına yenı gırdım çok umutlanmıstım ama olmadı
canım hiç üzülme vardır bir hayır bunda da. hem yaşın küçük hemde evleneli daha az olmuş biz evlendikten 8 sene sonra yapmaya karar verebildik. şu an 29 yaşındayım. senin daha vücudun çok genç ve sağlıklı. inanıyorumki bir ay sonra yeniden hamilelik haberini alıp sevineceğiz. bu arada kendine dikkat et. bu konuya takılma.

allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım hic kotu dusunme sakin bebisini kucagina alinca keske daha once yapsaydim bunu diyeceksin emin ol

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

çok saol canım inş öbur ay hamıle kalabılıırm,sen nasılsın nasıl gıdıyor

ami canım,Allahım sana ve bebegıne uzun ve saglıklı ömürler versın

Tüm güzel dilekler için teekkürler arkadaşlar .
xxxxxanel . napayım canım . kendimi yormadan çalışmaya devam ediyorum işte . daha işten ayrılmama var maalesef. profilime ha bugün bırakırım ha yarın diye çalışmıyorum diye yazdım ama napalım bi süre daha çalşmak zorundayım. şimdlik idare ediyorum işte . bazen çok belim ağrıyor ama ilaç almamakta direniyorum. böle işte. bugün de 11 hafta oldu . şubatın 17sinde gitmiştim doktora o bir ay sonra gel dedi ama u ayn 19 unda 30 gün oluyor ama ben 4 gün daha geç gitmek istiyorum.tam 12 hafta dolsun diye . bi yandan da beklemesem mi diyorum. o zamanda 12+3 oluyo. normal mi bilmiyorum 2 li testler için. karmaşığım yani senin anlıycan fisfisfis

kendini fazla yorma canım hiçbirşey bebeğinden daha önemli deil,dr ne zaman gel dedıyse ozaman gıt bence ama yıne sen bılırsın,gıttıgınde testlerın sonucunu yazarsan sevınırım,kıb:ecrin_bebek:

Tabyki yazarım canım . ben çok meraklıyımdır ne ne anlama geliyor merak eder sorarım . Mutlaka paylaşırım buradada. canım 1 hafta geç gitmek istememin sebebi şimdi bu 2 li testler herkeste 12 hafta dolunca yapılıyormuş ya . şimdi ben 11 haftalıkken gitsem bana bakacak muayne edecek 1 hafta sonra tekrar gel diycek test için . 2 kere gidip 2 kere muayne parası vermek istemediğim için 1 hafta geç gideyim diye düşünüyorum. Malum sigorta falan olmayınca hep cebe yükleniyoruz. Eh bide özel hastane olunca sen düşün artık . Hani herhangi bir sorunum şikayetim olsa tamam bebişimden önemli mi der giderim. Ama şu an itibai ile hiç bir sıkıntım yok. hatta arada midem bulanmasa sabahları bel ağrımda olmasa hamile olduğuma inanmıycam .hatta bazen unutuyorum bile :ecrin_bebek: çok şükür sağlığım yerinde o yüzden bekliyim diyorum. . . çalıştığım iş yeri kendimizin olduğu için çok yorulmuyorum zaten ama genede burada bulunmak zorunda olduğum için her gün geliyorum. Yormasam da kendimi bir an evvel evde oturmak istiyorum. biraz da evin tadını çıkartmak istiyorum.
eskiden okul vardı okul bitti hemen çalışmaya başladım . ogün bugün çalışıyorum. biraz da ev hanımı olmak istiyorum artık . kaydirigubbakcemile3 çok şeymi istiyorum yaaa sölesene kaydirigubbakcemile

ewdw gecıo canım daha önce çalışıodum evlenınce bıraktım gezmelere falan gıdıyorum antalyanın neresındesın

Ay ne güzel bende bir an evvel evde otursam . yazda geliyor çıkıp çıkıp gezsem diye bekliyorum canım . antalya kemerdeyim canım ben . bende çalışmaktan yoruldum evde otursam diye bakıyorum artık . evde otursamda senelerdir içimde kalan biçki dikiş nakış el işleri hobilerimle uğraşsam diye özeniyorum.
Evde oturmak zevkli olsa gerek değilmi ? :içelim:

bazen sıkılsamda zevklı canım ben hep dantel falan oruyorum bu yaz kemere tatıle gelmeyı dusunuyoruz balayımızı çolaklı da yapmıstık,inş senınle yuzyuze tanısma fırsatımız olur kaydirigubbakcemile5

ınşallah canım . gelmeden önce haber ver mutlaka. Gerçi benim evde internetim yok şimdilik. Ama o zaman kadar bağlanır sanırım. Yoksa ben naparım evde internet olmadan kaydirigubbakcemile3 eskiden işler nasıl yürüyordu acaba delikafadulden şimdi sanki internet olmayınca hayat duruyor gibi. elektrik gibi oldu valla hihoyyyt .
ben dantel yapmayı bile özledim .en son 97 yılında yapmıştım valla. Oda annemin zoruyla evlencen hala bişey yapmıyon diye yapmıştım . şimdi evde bir otursam neler yapıcam neler . hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…