bende hamileyim ama :(

valla ne desem bilemedim şimdi. Geçmiş olsun diycem ama ortada bişey yokmuş daha kesin olan. üzülme canım . Benim anlayamadığım 1 hafta bu kadar şeyi bilmek için yeterlimiymiş. çok ilginç geldi bana . Bir kaç gün daha geçsin tekrar bir tahlil yaptırırsın merak etme. Kesin değildir bence. Yada allah korusun napalım öle bi tehlike varsa da napcaksın dikkat ediceksin yatıcaksın mümkünse sürekli .beni komşum 2 aylıkken düşük tehlikesi var dedi doktor 2 ay boyunca yattı şimdi 4 aylık oldu . Tehlikede geçti. Eğer böyle bir tehlike varsa da (inşallah yoktur) dikkat edersin artık. Güzel allahım sana o bebeşi yazdıysa korkma. Ve pozitif ol. Ağrılarına bişey diyemiycem çünkü bende hiç ağrı olmadı öyle. Sadece belim ağrıyor oda yeni yeni . 10 haftaya giricem yakında . Tahlilleri hatırlamıyorum ama normal değerler çıkmıştı. Eğer böyle tahlilleri düşük çıkan arkadaşlar değerleri paylaşırlarsa en azıncan karşılaştırma yapabilirsin. Ama başta da yazdığım gibi 1 hafta çok erken gibi sanki. Daha bir çok insan hamile olduğunun bile farkına varamıyor bu sürede . Sana erken doğum teşhisi konmuş ben uzman değilim ama bana garip geldi bu kadar erken belli olması .
Sen genede kalbini ferah tut. Herşey olacağına varır.

canım cok saol,beta hcg testı yaptırdım zaten hamıle oldugumu oyle ogrendım bu kadar kısa zamanda,3 gun ara verdık yarın tekrar test yapılcak bakalım ne cıkacak,allah eger omur verdıyse yasayacaktır heralde ama en onemlısı allah hayırlı evlatlar nasıp etsın,senınkı nekadrlık canım

telaş etme canım içini rahat tut sen. pozitif füşün pozitif olsun :) valla ben kendim hesap yapmayı bilmiyom. doktora gittiğim gün 7 hafta 4 günlük tü. şimdi ise 9 hafta doldu . 10 olacak bu hafta . hatta 7 haftalıkken ilk gittiğimizde kalp atışını da duyduk . bu kadarcıkken bile kalbi var ya 2 cm bişey :1shok:
sende kalbini ferah tut. çok kafana takma. ben hatta evde test yaptım . ondan 1 hafta sonra falan gittim doktora o zaman 7 haftalıktı. yani evde test yaptığımda 6 haftalıkmış :bbo: o zamana kadar aklıma gelmemişti :KK70:
hatta bazen ara ara unutuyorum bile hamile olduğumu . yani çok kafaya takmak iyi değil . normal yaşantına devam et. uğraş bul kendine basit şeyler. ama en önemlisi kendine dikkat et . kendine iyi bak. gerisi kendiliğinden gelir . :nazar:

yanlışlıkla aynı mesaj 2 defa gitti. yetkili arkadaşlar bu mesajı silebilirlerse sevinirm

Son düzenleme:
telaş etme canım içini rahat tut sen. pozitif füşün pozitif olsun :) valla ben kendim hesap yapmayı bilmiyom. doktora gittiğim gün 7 hafta 4 günlük tü. şimdi ise 9 hafta doldu . 10 olacak bu hafta . hatta 7 haftalıkken ilk gittiğimizde kalp atışını da duyduk . bu kadarcıkken bile kalbi var ya 2 cm bişey :1shok:
sende kalbini ferah tut. çok kafana takma. ben hatta evde test yaptım . ondan 1 hafta sonra falan gittim doktora o zaman 7 haftalıktı. yani evde test yaptığımda 6 haftalıkmış :bbo: o zamana kadar aklıma gelmemişti :KK70:
hatta bazen ara ara unutuyorum bile hamile olduğumu . yani çok kafaya takmak iyi değil . normal yaşantına devam et. uğraş bul kendine basit şeyler. ama en önemlisi kendine dikkat et . kendine iyi bak. gerisi kendiliğinden gelir . :nazar:

CANIM COK TESEKKUR EDERIM İÇİMİ RAHATLATTIN,İNŞ BENDE DUYARIM BEBISIMIN KALP ATIŞLARINI,TEK UGRASIM BURASI BURDADA HEP BEBEGINI KAYBEDENLERIN HIKAYESINI OKUYUP AGLIYORUM,ALLAH HEPIMIZE HAYIRLI EVLATLAR NASIP ETSIN,SANA VE BEBISINE SAGLIKLI GUNLERa.s.

merhaba arkadaşlar.. ben de aranıza yeni katıldım...
17 haftalık gebeyim ve bende bazı endişeler taşıyorum.. acaba nasıl bir anne olacağım, herne kadar eşim de ben de çalışıyor olsak ta acaba hayat şartları kızımız için nasıl bir gelecek kurmamıza imkan verecek... aslında en çok beni düşündüren de eşimin askerliği... maalesef henüz askerliğini yapmadı, 2010 sonunda gidecek.... o zor günleri düşündükçe kendimi çok kötü ve ümitsiz hissediyorum....

merhaba arkadaşlar.. Ben de aranıza yeni katıldım...
17 haftalık gebeyim ve bende bazı endişeler taşıyorum.. Acaba nasıl bir anne olacağım, herne kadar eşim de ben de çalışıyor olsak ta acaba hayat şartları kızımız için nasıl bir gelecek kurmamıza imkan verecek... Aslında en çok beni düşündüren de eşimin askerliği... Maalesef henüz askerliğini yapmadı, 2010 sonunda gidecek.... O zor günleri düşündükçe kendimi çok kötü ve ümitsiz hissediyorum....

öncelıkle hoşgeldınız,bu hayat şartlarında endıselenmekte haklısınız ama inanın allah kımseye tasıyamayacagı bı yuk vermez,olumlu dusunun,ozellıkle bebegınız sıze cok ugurlu gelcektır inanın ve allah her seyı kendı rızkıyla gonderır,bebegınıze ve sıze bol saglıklı gunler

sende aramıza hoşgeldin o zaman. ben bu gurubun adını çok mutlu az karamsar koyuyorum . canım hiç merak etme sende iyi bir anne olacaksın. bebeği daha doğmadan bu kaygıyı taşıyan her anne adayı bana göre iyi bir anne olacak :ecrin_bebek:
eşinin askerliğine daha varmış . o zaman bebeğin de biraz büyür. bence asıl önemli olan hamilelikte yanında olması . sonrası bişekilde olur gider. sen kafana fazla takma. hayat şartları hepimizin sorunu malum. ama napalım . inşallah 2009 hepimize güzel şeyler getirir. birde her bebek kendi rızkıyla gelir dünyaya. biliyorum çok fazla mal mülkte gözümüz yok. istediklerimizi alabilelim yeter diyoruz ama buna da çok şükür. bizlerde saraylarda büyümedik ama bak kendi ayaklarımız üzerinde durabiliyoruz. çocuğunu varlık bol para içinde yetiştirmek değilde hayırlı yetiştirmek daha önemli. bende ilk zamanlarda senin gibi düşünüyordum. hatta bazen hala karamsarlığa düştüğüm oluyor fakat hayat böyle napalım. elimizden geleni yapmaya çalışacağız iyi bir evlat yetiştirmek adına.
belki yanlış düşünüyorum ama be bebeğim büyüdüğünde de param olsa bile ona yokluğuda varlığıda öğretip önemli olanın aile ve huzur olduğunu anlamasını sağlamak istiyorum. bu yüzden her istediğini alarak her dediğine para harcayarak hayatı hep toz pembe görmemesini istiyorum . umarım istediğimiz gibi hayırlı evlatlara sahip oluruz. En önemlisi de sağlıklı olması . Gerisi kendiliğinden gelir zaten . bu yüzden sende fazla kafana takma ve tadını çıkar anneliğin delikafadulden

Son düzenleme:
bu arada resimdeki tatlı bebişi hiç sormuyorsunuz ? benim bir tanecik yeğenim o . geçenlerde 1 yaşına bastı :ecrin_bebek:

çok teşekkür ediyorum hanımlar... böyle şeyler duymak gerçekten rahatlatıcı oluyo. dilerim dediğiniz gibi minik kızım da şansıyla bahtıyla rızkıyla gelir. babası şuan harıl harı ders çalışıyor ki askerliği süresince 15 ay yerine 5,5 ay bizlerden uzak kalmasıyla kurtaralım... rabbim hayırlısını versin.
17. haftamın içindeyim şuan... doktorum %100 kız dedi bebeğim için... haftasına göre biraz uzunmuş sanırım boyumuz... sizler daha tecrübelisiniz bilirsiniz, 18 cm ve 188 gr benim miniğim şuan da.... eğer doktorumuz haklı çıkarsa çokkkk yaramaz olacakmış :)

teşekkür ederim. yeğen bile bu kadar sevilirken kendi evladın nasıl sevilir kimbilir. gerçi benim yeğenimin evladımdan farkı olmaz sanırım ama bunu kendi bebişim doğmadan bilemeyiz . fakat şimdi kendi evladım olsa onu ancak bu kadar sevebilirdim diyebilecek kadar çok seviyorum. ölürüm ben onun için . sizlere 27 günlükken benim çektiğim ilk resmini göstermek istiyorum.

gerçi cep telefonuyla çektim ama genede çok tatlı çıktı.

Son düzenleme:
cok tebrik ederim cnm allah saglikla bebegine kavusmayi nasip etsin isallah

teşekkür ederim. yeğen bile bu kadar sevilirken kendi evladın nasıl sevilir kimbilir. gerçi benim yeğenimin evladımdan farkı olmaz sanırım ama bunu kendi bebişim doğmadan bilemeyiz . fakat şimdi kendi evladım olsa onu ancak bu kadar sevebilirdim diyebilecek kadar çok seviyorum. ölürüm ben onun için . sizlere 27 günlükken benim çektiğim ilk resmini göstermek istiyorum.

gerçi cep telefonuyla çektim ama genede çok tatlı çıktı.

yegenın cok tatlı canım Allah analı babalı buyutsuninş:nazar:

Amin arkadaşlar. Allah herkese böyle tatlı uslu bir bebek versin. Kuzucum bir görseniz o kadar uslu o kadar akıllıki şaşıyorum. Sabah uykudan uyanırken bile gülümseyerek uyanıyor huysuzluk yapmak yerine :ecrin_bebek: inşallah benim bebişimde böyle tatlı sevimli uslu olur. gerçi akraba ya belki çeker ne dersiniz kaydirigubbakcemile2
bu arada güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. darısı sizin başınıza.
biz çocukken şimdiki gibi dijital makinalar yoktu. çok az bebeklik resimlerimiz var. ama bebişim bir olsun annesi onun resimlerini videolarını bol bol çekicek. sizlerle de paylaşırım tabiyki buradan .hihoyyyt

böle kötümser olma tatlım ...her bebek rıskıyla gelir...
ne mutlu sana tatlım RABBİM sağlıkla kucaklamayı nasib etsin....babayıda senide tebrik ederim..

hcg testlerım düştü iyice ve bebegım yavas yavas kopuyo bendensenağlama 1 yada 2 hafta içinde düşer dedi dr.daha kalbı bıle atmadan ben onu duyamadan gıdeceksenağlamasenağlamasenağlama

ya cnm inan çok üzüldüm..ne olur üzülme artık..yeniden sağlıklı bir şekilde hamile kalırsın umarım..kaç yaşındasın?

23 yaşındayım ayca evlılıgımın 7.ayına yenı gırdım çok umutlanmıstım ama olmadı kurtajda olmadıgım ve bebegım kendılıgınden dustugu ıcın 1 adet donemı gectıkten sonra hamıle kalabılırmısım,Allahım bıdaha bu zor gunlerı yasatmaz inş:Saruboceq:sen kac yasındasın canım,bebek varmı senın

X