*****Bende emzirmek istiyorummmm.-*****

calıstıgım ıcın sutumu sağıp bırakıyorum sut sağma pompasıyla.mama verme taraftarı degılım fakat boyle yapınca bı sure sonra sutun cekılır dıyorlar.aranızda ya da cevrenızde boyle bı durum yasayan var mı?

saolun kizlar ..elimden geleni yapicam ..
nurcanögretmen emzirmiorum canim .. mama veriyorum .. günde bi ögün ..bi ögün bile sayilmaz .azcik anne sütü verebiliorum

kızlar bende günde 2 litre su 2 lt meyve suyu içiyodum ama benimde sütüm çok çok değildi..
yetiyodu ama azdı... bi arkadaşım ısırgan çayı süt yapar bi dene dedi...
denedim ve gerçekten çok iyi geldii göğüslerimden sütler akıyoo valla...
deneyin bence..

cnm ısırgan çayı hazırmı yoksa otunumu alıosunn laynatıosun nasıl acaba yazarsan sewiirmm

saolun kizlar ..elimden geleni yapicam ..
nurcanögretmen emzirmiorum canim .. mama veriyorum .. günde bi ögün ..bi ögün bile sayilmaz .azcik anne sütü verebiliorum

askito bence senin sütünün azlığı emzirmemenden kaynaklanıyor.çünkü günde sadece bir öğün emzirdiğine göre süt üretimin çok yavaşlamış olmalı.ama arttırmak senin elinde.tek yapman gereken emzirmek emzirmek emzirmek...ha eğer emziremiyorsan tutmuyor diyorsanda iki saatte bir düznli olarak sağman gerekir.ne geldiği kaç cc çıktığı önemli değil.sen sadece sağ.hiç gelmesede 15 dk sağ 15 dk sol göğsünü sağ.bir hafta sonunda buradan sütünün çok bariz şekilde arttığını göreceğinden kuşkum yok.fakat unutmaki süt miktarı aldığın su ile dpoğru orantılı aynı zamanda.günde en az 10-12 su bardağı su içmelisin.ben bir doktorun yazısında okumuştum asıl süt yapan tatlı helva incir komposto değil onları yedikten sonra hararetten dolayı içtiğimiz su imiş.ayrıyeten aşağıdaki yazdığım sitedeki hikayeleri okursanda güç kazanacağını düşünüyorum.sevgiler...

http://akillibebek.com/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=9&id=74&Itemid=143

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…