bende cok sınırlıyım..yıprandı artık sınırlerım..

berin20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
21
0
artık cok sıkıldım sınırlı olmaktan..sureklı gergın bı sekılde yatıp gergın uyanmaktan..o kadar sınırlerım bozukki,hayatımda hıç yapmadıgım bıseyi yaptım gecen gun..15dk önce gittiğim bi cilt doktorunun yanında agladım..bu cildimle alakalı problemlerımden dırek kaynaklanmıoyor aslında..ama baglantısı vardır tabii..ama artık bu sınırım basta bana olmak üzere herkese zarar verıyor cevremdeki..cook zorlanıyorum bu sınıle yasamaktan..

senağlamabu durumuna bi çare bulduğunda benide bilgilendirirsen sevinirim bende artık çok sıkıldım agresifim sinirliyim şartların beni bu duruma getirmesinden şikayetçiyim ama ben bi çare bulamadım psikiyatriste gittim tedevavimm iyi ilaçları alınca dahada bi salıklaşıyorum şunu kökten çözecek bişi yokmu yaawwwwwww

hiç gücüm kalmadı bnm artık..aglarken bile agladıgıma üzülüyorum..kendime acır halde yasıyorum..offf bu nereye kadar böyle gder yha bnde gulmek gercekten mutlu olmak istiyorum

Canım ben de çok sinirliyim şu sıralar hatta yarın psikiyatriste gitmeyi düşünüyorum.Tüm yakınımdakileri kırıp incitiyorum aşırı fevri ve agresifim kendime şaşırıyorum.Bu yüzden ailemi sevgilimi dostlarımı kaybedicem diye korkuyorumsenağlama

ya ewet iste hiçbiri haketmıyo benım bagirislarimi ama bagırırken,kalp kırarken kendıme hakım olamıoyorum..of bu cidden cok kotu bi hastalık yaaaa....senağlama

mrb bnde cok sinirlıyım şu sıralar hatta öle bı durumdayimki eşimide artık sınır edıyor haldeyım ee sureklı ona bagırıp herşeye sınrlenıyorm oda saolsun budurmun farkında pekbişi demıyo ama bıyere kadar bazen bu yuzden tartışıyoruz sen benı anlamıyosun dıyorum ona sureklı, oda farkndayım sınrlıısn oyuzden bişi demıyorm sanaa dıyor ama sende herşeyı abrtıyosun herşeyı kafana takıyosun dıyor haklı sanırm nedenı ne bılmıyorm ama herşey bnı snır edıyo cok kotuym allah sonumuzu hayır etsın inşllh herkse saglıklı mutlu huzurlu gunler dılerm ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…