bende artık hamileyim :)

canım beni yaşım 19 öncellikle diceksinki bu ne acele :) ben doktora 3. ayım da gitttim benim gitmemin sebebi burdan öğrendiğim bilgilerdi çünkü eğer bi problemvarsa eşiniz de yada sizde tedavisine erken başlayabilelim vakit kaybetmeyelim diye bide şu var benim doktorum medicana hastanesinin doktoru hiç bi şekilde parayı geri çevirmiycek bi yer dolayısıyla önce yumurtalıklarıma baktılar hiç problem yoktu eşimin testleri süper ötesi dedi doktor sonra da gel sana klomen verelim dedi verdi o ay hamile kaldım am benim sağ yumurtalıklarımın çok güzel gelişmişti asln da nasip kısmet problemim olmamasına rağmen 6 ay bekledik sende sabiırlı ol eminim belli bi saati vakti vardır allah isteyen herkese versin amin:CüvCüv:

ben de 4+6 hamileyim ve ne mide bulantım ne baş dönmem var sadece sık idrar ve aşırı gaz roblemim var. drum şanslı bir hamilesin dedi.:CüvCüv:

galiba bende şanslıyım ama herkes bulantın dahi olcak olsa 10 gün sonra başlar diyor ben 5+1haftalık hamileyim :) bu arada hayırlı olsun allah tamamına erdirsin canım seninle aynı zamanlarda hamile kalmışız doğumumz ne zamana gelcek hesapladın mı ? :CüvCüv:

meraba hamile olmana çok sevindim.Allah sağ salim kucağınıza lamka nasip etsin.çok güzel bi duygudur heralde.ben henüz tadmadım da o duyguyu..8 aydır korunmuyorum.gebelik olmadı henüz.vardır bi zamanı die düşünüyorum.sevincini paylaşmak istedim.

allah en kısa zamanda sana da bu duyguyu tattırsın canım güzel ve bi okadar da açıkçası korkutucu çünkü artık tek başına değilsin sana bağlı sana ihtiyaç duyan biri ve büyük sorumluluk allah yar ve yardımcımız olsun diorum herşeyin hayırlısı :Saruboceq:

cnm doktorum hesapladı 3eylüle gelio sat: 27kasımdı hadi hayırlısı sürekli haberleşelim olur mu

cnm doktorum hesapladı 3eylüle gelio sat: 27kasımdı hadi hayırlısı sürekli haberleşelim olur mu

bu kadar olur canım benimde son adet tarihim 27 kasım dı haberleşelim burcları başak olucak hayırlısı seni arkadaş olark ekledim ama becerememişte olabilrim acemiyim ya hihoyyyt

ne mutlu sana tatlım...
babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin....
darısı tüm annelik hasratiyle yanıp tutuşanların başına inşallah....

canım gözün aydın saglıkla gelsin inşallah.bu arda bişey sormak istiyorum; doktora 3.ayında gitme sebebim burdan ögrendigim şeyler diyosun kafana ne takıldı ne problemin var diye düşündünde gittin doktoraki klomen verdi....yada bir probelmin varmıymış?

canım aramıza hoşgeldin tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…