bende anne olmak çok istiyorum

Merhaba arkadaşım ben de 4 sene bekleyip tedavi yöntemiyle hamile kalanlardanım çok şükür ki. Deneyimlerimden yola çıkarak, doktorlar korunmayı bıraktıktan sonraki 1 seneyi rahat bir şekilde geçirmemizi ve stres yapmamamızı söylüyorlar. Bence sen de stres yapma eğer 1 sene içerisinde olmazsa bir doktora gidip sorunun ne olduğunu araştırabilirsin. Rahat ol.

canım daha çok gençsin ve yeni evlisin şimdiden bu kadar çok stres yapma derim herşeyin bir zamanı vardır belkide evliliğinin tadını çıkar rabbim sana da bir evlet nesip edecektir eminim

canım resminde cok tatlı görünüyosun inşallah bbişin olur ve bu mutlu haberi benimlede paylasırsın bende1,5 yıllık evliyim bulundugun yer cok sitresli bi ortam şırnak ta oturuyoruz ve esim askeri personel yane bizde cok istiyoruz ama esimi fazla göremediğim için olmuyo ama cogu kişi ilişkiye girecegi zamanın en tutulan zamanı sabah vakitleriymiş ve ilişkide bulunduktan sonra belini yüksek tutman gerk bu yuzden tastık kat altına ve bi yarım saat bir saat bekle vede kafana takma inş.sorunda yoksa ikinizde muakkak olur bi gün ama bana doktorumda dedi hersey beyinde baslar ve biter bu yüzden bi görev miş gibi düşünmeyeceksin ilişkiye girdiğinde bak kafana takma hemen olacak buna emin xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
bende asker eşiyim ve bu sene doğuya gidicez büyük ihtimalle şırnak yada tunceli olacak oralar nasıl çok merak ediyorum be gidebilicekmiyim falan diye evimden ve eşimden ayrılmak ta istemyiroum biraz anlatırmsısn zamanın varsa şimdiden tşk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…