Bende anne olacağım inşallah

aseba

Rüzgar Kerem
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
2.161
28
Artık bende hamileyim. Allah'ım bu güzel duyguyu tatmamı banada nasip etti şimdilik bebeğim daha minicik 6 haftalık şimdilik bir sorunum yok tabi hamilelik belirtileri dışında inşallah sonuna kadar böyle sorunsuz bir şekilde devam ederiz. :Saruboceq: Allah'ım bütün çocuk isteyenlere hayırlısıyla nasip eder inşallah :Saruboceq:

Hamilelik belirtilerini son 2 aydır KK dan takip ediyordum acaba bu ay mı diye ama artık gerek kalmadı. Çok teşekkür ederim belirtileri forma yazan arkadaşlara a.s.

canım gözünaydın...çok tebrik ederim..ALLAHH EVLADINI SANA BAGIŞLASIN...hayırlısıylaa kucagına da almayı nasip etsin...senin belirtiler nelerdi acaba tatlım?:nazar: :nazar: :nazar:

gözünaydın canım Allah kucağınıda almayı nasip eder inşallah çok sevindim tebrik ediyorum seni :nazar:

tşk ederim canım sağolun Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin

canım gözünaydın...çok tebrik ederim..ALLAHH EVLADINI SANA BAGIŞLASIN...hayırlısıylaa kucagına da almayı nasip etsin...senin belirtiler nelerdi acaba tatlım?:nazar: :nazar: :nazar:

Benim en belirgin olan belirtim hemde daha günüme 4 gün felan varken kokulara karşı aşırı hassasiyetti eşim parfüm sıktığında nefes alamıyacakmış gibi oluyordum ve 3 gün felan sonra (yani adetime 1 gün kala) mide yanması çok fazla oldu ondan sonra gögüslerde aşırı hassasiyet yorgunluk hissi akşam olnca ayakta duramıyordum ayak tabanlarım karıncalanıyordu ve yatmak uyumak istiyordum :)

Darısı sizlere inşallah kızlar:Saruboceq:

amin canımmm inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:

Benim en belirgin olan belirtim hemde daha günüme 4 gün felan varken kokulara karşı aşırı hassasiyetti eşim parfüm sıktığında nefes alamıyacakmış gibi oluyordum ve 3 gün felan sonra (yani adetime 1 gün kala) mide yanması çok fazla oldu ondan sonra gögüslerde aşırı hassasiyet yorgunluk hissi akşam olnca ayakta duramıyordum ayak tabanlarım karıncalanıyordu ve yatmak uyumak istiyordum :)

Darısı sizlere inşallah kızlar:Saruboceq:

sagol canımm inşallah...valla mide yanması var kaç gündür..yorgunluk desen hep varr...göğüslerde hasaasiyet de var...bakalım hayırlısı artık.a.s.

amin canımmm inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:

Amin ama kızlar unutmayın biraz sakin olmalısınız ve stres yapmamalısınız Ben bu sefer olmaz diye bakıyordum ama çıktı.
Daha önceki aylar ise adet günüm yaklaşınca strese giriyordum adet belirtilerini kontrol ediyordum bu ay hiç öyle bişey yapmadım çünkü beklemiyordum . Stresi bir kenara bırakın mutlaka en önemlisi bu. :teselli:
Sevgiler...

Rabbim kolay hamilelik geçirtsin sana ve her hamişe:) ayrıca dualarına amin diyorum...

tşk ederim canım sagol güzel dileklerin için.
Allah'ım seninde ne muradın varsa versin:Saruboceq:

Allah tamamina erdirsin. Insallah her sey gonlunuzce olur. bizlere dualariniza da cok tesekkurler.

canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin..

gerçekten mükemmel bi duygu...

hamişlik hele o kadar güzelki..

tadını çıkarın bol bol...

çok teşekkür ederim güzel msjlarınız için sağolun.a.s.

Allah kucağına almayı nasiplesin hayırlısıyla bende bugün dr a gidicem kalp atışı duymaya çok heycanlıyım inşallah duyarımda buda hüsran olmaz inşallah :Saruboceq:

X