Bende aldatilmisim bu nasil atlatilir?destek lütfen:-(

Efrasiyab_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2015
87
24
34
Bilen bilmeyen için kısa bir özet olarak yazayım. 5yillik çok sevildiğimi sandığım bir ilişkin vardı.eski erkek arkadaşım birden değişmiş ve bunu iş problemi olarak bana sunmuştu,bir mailde birlikte fotograflarini yakaladığım uzaktan akrabası olan kız için ayrilmak isteyince,ağza alınmayacak laflar edip kız edepsiz zaten çok yalvardı dedi araya annesini de araya koyarak kadincagiz bana o kız ve oğlunun aralarında birşey olmadığını oglunun onunla işi bile olmayacağına dair dil döktü midem kaldırmasa da devam ettik ta ki kredi kart ekstrelerini görene kadar..Ayrıldım aylarca haftada bi iki msjlastik onun attığı ayrılık ve tekrar biz seninle devam edicez bu böyle bitemez içerikli benim ise yuzyuze gorusup bu isi noktalamak tek amaci ile attigim mesajlarimiz oldu ki devamlı ben seni aldatmadm diyordu.
Bu kız üzerine edilen laflar beni hala elinde tutma planları dün elinde patladı.Aylarca inkar ettiği kız ile meğer benimle iken sevgilimis.Sagolsun sosyal medya herseyi ayan etti.En son bi ay önce 5.yilimizi anan ve sevgisini haykirdigi bir mesaj attı bnde kızla paylaştm.ortalik karisti tabi.Ne olduğu ile ilgilenmiyorm onlar arasinda hala 1saat beni ne kadar çok sevmiş olduğunu anlattı bide ağladı.Beter olması dileği ile ben aldatılmış olmanın travmasını nasıl atlatacam çok uzun oldu ama kusura bakmayın bana akıl verin :-( :-(

Son düzenleme:
kredi kartı ekstreleriyle nasıl anladınız?
aldatıldıysan üzerine bir bardak soğuk su içip bu saatten sonra yüzüne bile bakmayacaksın
yanlarında oturup 1 saat senı ne kadar sevdıgını dınlemen zaten senın eksin..

kredi kartı ekstreleriyle nasıl anladınız?
aldatıldıysan üzerine bir bardak soğuk su içip bu saatten sonra yüzüne bile bakmayacaksın
yanlarında oturup 1 saat senı ne kadar sevdıgını dınlemen zaten senın eksin..
Çok pahalı hediyeler ve yapmayacağı harcamalar ile anladım inkar etti tabi,yüzüne tukuresim var

sana aldı mı öyle hediyeler? bu 2 taneyi aynı anda idare etme çabası olan erkeklere ben de tükürmek istiyorum
Evet alıyordu ama bu alınanlar gelmedi bana..iki tane şöyle idare ediliyor adam net dedi senle olmadı birşey çok tutucu geldim yanı ama o iyi tatmin ediyor.Ben Evlenilecek o tövbe tövbe Buyursunlar istedikleri gibi...

Ablacim 5 yil olmus evlenmemişsinizde ne bekliyordunuz?
Zaten erkeklerde irade neredeyse sıfıra yakın ve uzun bir zaman geçmiş

Niyet iyi olmayınca sonuçta iyi olmuyor.
Tanışma dediğin en fazla 5 6 ay olmalı kesinlikle neden- sonuç ilişkisi

Ben var yaa cocugun iflahini kuruturdum habire sövüşlerdim parasini yerdim madem aldatmis sonra da tekmeyi basardim :KK70: :KK70: :KK70:

Durum, karşı taraftaki kız tarafından da ortaya çıktığına göre, bir yanlış anlaşılma yok diye düşünüyorum.
Nasıl atlatılır sorunuz üzerine ise birkaç şey önermek istiyorum.

Kendinize bir liste çıkarın öncelikle.
Bu 5 yılda yapmak istediğiniz ama sürekli ertelediğiniz şeyleri, sevgiliniz tarafından kabul görmeyen davranış ve isteklerinizi, geleceğe yönelik planlarınızı, nasıl karakterde bir insanla mutlu olabileceğinizi, gelecekten 'huzur' adına neler istediklerinizi ve bunun gibi şeyleri lütfen listeleyin.
Sonra o listeyi okudukça, aslında yaşadığınız bu durumun sizin lehinize olduğunu göreceksiniz eminim.
Ondan sonra mı, artık sadece tüm ilgi ve sevginizi kendinize yönlendirin.
İhanetin acısı çok büyüktür, yaşadım.
Fakat o kadar çabuk geçiyor ki, inanamazsınız.
Hayatta ne kadar önemli olduğunuzu ve o insanın da bir o kadar değersiz olduğunu gördükçe, çektiğiniz acı yerini o kişiye acıma ve kurtulduğunuz için şükretme duygularına bırakacak.
Ama daima önceliğiniz kendiniz olun, hayatınıza girecek yeni insan ilk olarak bu özgüveninize vurulmalı.
Öyle vurulmalı bilmeli ki, tek yanlışında kapının önüne konacak.
5 yılın ve onca emek verilen bir ilişkinin ardından o kadın dimdik ayakta, daha sıkı sarılmışsa hayatına, mutluluğuna; bilecek ki tek yolu doğru 'adam' olmak...

Ablacim 5 yil olmus evlenmemişsinizde ne bekliyordunuz?
Zaten erkeklerde irade neredeyse sıfıra yakın ve uzun bir zaman geçmiş

Niyet iyi olmayınca sonuçta iyi olmuyor.
Tanışma dediğin en fazla 5 6 ay olmalı kesinlikle neden- sonuç ilişkisi
Demek yaşamam gerekiyordu...evlensem yine yaparmış karakter meselesi..

Durum, karşı taraftaki kız tarafından da ortaya çıktığına göre, bir yanlış anlaşılma yok diye düşünüyorum.
Nasıl atlatılır sorunuz üzerine ise birkaç şey önermek istiyorum.

Kendinize bir liste çıkarın öncelikle.
Bu 5 yılda yapmak istediğiniz ama sürekli ertelediğiniz şeyleri, sevgiliniz tarafından kabul görmeyen davranış ve isteklerinizi, geleceğe yönelik planlarınızı, nasıl karakterde bir insanla mutlu olabileceğinizi, gelecekten 'huzur' adına neler istediklerinizi ve bunun gibi şeyleri lütfen listeleyin.
Sonra o listeyi okudukça, aslında yaşadığınız bu durumun sizin lehinize olduğunu göreceksiniz eminim.
Ondan sonra mı, artık sadece tüm ilgi ve sevginizi kendinize yönlendirin.
İhanetin acısı çok büyüktür, yaşadım.
Fakat o kadar çabuk geçiyor ki, inanamazsınız.
Hayatta ne kadar önemli olduğunuzu ve o insanın da bir o kadar değersiz olduğunu gördükçe, çektiğiniz acı yerini o kişiye acıma ve kurtulduğunuz için şükretme duygularına bırakacak.
Ama daima önceliğiniz kendiniz olun, hayatınıza girecek yeni insan ilk olarak bu özgüveninize vurulmalı.
Öyle vurulmalı bilmeli ki, tek yanlışında kapının önüne konacak.
5 yılın ve onca emek verilen bir ilişkinin ardından o kadın dimdik ayakta, daha sıkı sarılmışsa hayatına, mutluluğuna; bilecek ki tek yolu doğru 'adam' olmak...
Öyle güzel yazmissiniz ki gözlerim doldu..Allah razı olsun çok haklisiniz.yalnız yalnız anlaşılma durumu ile ne demek istersiniz onu anlayamadım:-(

bacım sana yazdıklarını düzenlemesi için bir editör lazım.bu türkçeyle yola devam etme yüklem hep en başta.özne kim belirsiz gerçi gizli özne var ama oda yok.
Anlayanlar olduğu için sorun yok diye dusunuyorum anlamadığını bisi varsa sorabilirsiniz:-)

Öyle güzel yazmissiniz ki gözlerim doldu..Allah razı olsun çok haklisiniz.yalnız yalnız anlaşılma durumu ile ne demek istersiniz onu anlayamadım:-(
O eski sevgiliniz olacak kozalak ve annesi inkar etmiş ya öyle bir şey olamaz diye, daha sonraki mesajlarınızda ise netlik kazandığını ve hiçbir şüpheye yer kalmadığını anladığım için yazdım.
Kesin yani durum...

Üzülmeyin demem yersiz, söyledim ya yaşadım.
Aksine bir o kadar üzülün, dibine kadar yaşayın acınızı ki; silkelenip kalktığınızda geçmiş yılların hiçbir izi kalmasın üzerinizde.
Şimdi acı gelen anılar, gelecekte çok daha güzel mutluluklara yol açar.
Hep buna inanırım, siz de öyle yapın.:KK19:

Demek yaşamam gerekiyordu...evlensem yine yaparmış karakter meselesi..

Ama bu tüm erkeklerde geçerli karektersizlikle alakası yok.
5 yıl boyunca cinsellik yaşamadan durabilecek babayiğit nerede
Peygamber evliya olması lazım :)
Sizin amacınız evlilik olsa 5 6 ay içinde ya evlenir yada ayrılırdınız sonuç böyle olmazdı

X