bende 2. bebeğime hamileyim

nese_26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2009
19
0
44
arkadaşlar hepinize slm ben yeni üyeyim şu anda 6 hafta 4 günlük hamileyim sizlerle paylaşmak istedim.ALLAH isteyen herkese en yakın zamanda nasip etsin bu duyguyu inşallah :Saruboceq:

allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin:sm_cool:.2. bebeğim demişsin iki çocuğunda analı babalı sağlıkla büyüsün inşallah:1rolleyes:

amin teşekkür ederim iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim saolun çok içtensiniz ALLAH sizinde gönlünüze göre versin.

arkadaşlar hepinize slm ben yeni üyeyim şu anda 6 hafta 4 günlük hamileyim sizlerle paylaşmak istedim.ALLAH isteyen herkese en yakın zamanda nasip etsin bu duyguyu inşallah :Saruboceq:

RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah
canım ilk bebeğn kaç yaşında bende ikinciyi düşünüyorumda 22 aylık kızım acaba erkenmi kafam çook karışık

hayırlı olsun canım bende ikinciye hamileyim 6 aylığım allah sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşlh tüm isteyenlerede nasip etsin rabbim.

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz ....
Gözünüz aydın arkadaşım...
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ve
isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah...
sevgiler...

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz ....
Gözünüz aydın arkadaşım...
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ve
isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah...
sevgiler...

hoşbulduk amin tüm bebek bekleyen anneler için geçerli ALLAH herkesin gönlündekini versin.

hayırlı olsun canım bende ikinciye hamileyim 6 aylığım allah sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşlh tüm isteyenlerede nasip etsin rabbim.

ALLAH senin bebeğinide sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım herşeyden önce eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar tabiki ilk çocuğun kaç yaşında.

selam nese önce hayırlı olsun allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin bende ikinci için uğraşıyorum

X