Ben yaşadım siz yaşamayın önlem alın

Bende aynı hissediyorum ihanet ediyor gibi hem başka bebek Can kuşum olmayacak onu çok özlüyorum ama inşallah kavuşacağız
Can mıydı meleğin adı benim kızım da aylaydı bende senin gibi hissediyorum inan bana yalnız değilsin sizin kaçıncı ayınız

Bende aynı hissediyorum ihanet ediyor gibi hem başka bebek Can kuşum olmayacak onu çok özlüyorum ama inşallah kavuşacağız
Tabiki onların yerini almayacak bizim ilk bebeklerimiz ayla ve candı onlara kardeş olacak eğer gebersem bebeğime hep ablasını anlatacagım onu hep yaşatacagım inşallah tabiki yazarımm

Can mıydı meleğin adı benim kızım da aylaydı bende senin gibi hissediyorum inan bana yalnız değilsin sizin kaçıncı ayınız
Daha yeni 12 Eylülde kaybettim Can parçamı
Tabiki onların yerini almayacak bizim ilk bebeklerimiz ayla ve candı onlara kardeş olacak eğer gebersem bebeğime hep ablasını anlatacagım onu hep yaşatacagım inşallah tabiki yazarımm
anılarımızda yaşatıp sonra cennette kavuşacağız inşallah

Daha yeni 12 Eylülde kaybettim Can parçamı

anılarımızda yaşatıp sonra cennette kavuşacağız inşallah
Acısı hiç dinmiycek hep ama hep aklında olacak bir an olsun çıkmıyacak ansızın özlemi burnunu szılatıcak benim 3. Ayım ama ilk gün gibi canım acıyor sadece kabul etmelisin onlar bize emanetti ve geldikleri yere döndüler kabul edince ilerleyebiliyorsun yoksa yok yani senin şuan hissettiklerini o kadar anlıyorum ki seni hissedebiliyorum. Ama gerçekten Rabbim bizi kavuşturacak onlarla oğlunun gurur duyduğu onun izledikçe mutlu olduğu bir yaşam için savaş

Benim rahim ağzına bakıldı da ne oldu? Gayet iyidi rahim ağzım 27 haftalık kontrolümde ama bir hafta sonra uyurken birden altımın ıslandığını farkettim suyum geliyordu. Hemen hastaneye gittik 2 cm açıklığım varmış benimkiler bir kız bir erkek ikizdi. Şunu anlamıyorum gayet iyi olan rahim ağzı bir haftada böyle açılabilir mi keseyi patlatacak kadar iki evledımı da kaybettim ellerim bomboş kaldıbelkide sadece bunları yaşamamız gerekiyordu belkide bizim sınavımız buydu

Nasıl zor bir imtihan işte haklısın ama çok düşündüm belki kontrol edilseydi kızım benimle olurdu diye. Tabiki yaşayacagımız varmış onlar bizimle sadece buluşma günümüz için beklememiz gerekiyor
Allah yardımcın olsun

Başınız sağolsun. 28.Hafta aslında ileri de bir hafta. Allah sabırlar versin size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…