Ben yaşadım siz yaşamayın önlem alın

Sanlikbr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2023
75
35
25
Herkese merhabalar bu konuyu açıyorum çünkü benim yaşadığımı kimsenin yaşamasını istemiyorum. Evliliğinin 3. Ayında gebe kaldım ve 4 haftalıkken düşük yaptım kendiliğinden düştü bebeğim. 8-9 ay sonra tekrar gebe kaldım herhangi bir sorun yoktu sadece rahmim benim bantlı ve bu gebeliğim çok iyi ilerliyordu 19+3 deydik bir hafta boyunca iç çamaşırımı ıslatıcak kadar akıntım oluyordu hem kendi doktoruma hem sağlık ocagındaki aile hekiminize hemde şehir hastanesine muayeneye gittim hepsi herşeyin normal olduğunu bebeğin ve bebeğin suyunun gayet iyi olduğunu söyleyip gönderdiler 24. Temmuz günü sarımtırak bir akıntı ve çok çok hafif belime vuran sızıyla kendi doktoruma kontrole gittim. Gittiğimde ultrasonda bebek de kesesi de suyu da gayet iyi durumdaydı fakat son anda rahim ağzıma bakmayı akıl eden birisi oldu rahminde 2.5 cm acıklık ve su kesen aşagı sarkmış patlayacak duruma gelmişti haftalardır gittiğim her doktorun aklına gelmemişti bu rahim ağzını ölçmek artık çok geçti direk yatısım verildi o gece 1.30 da suyun patladı bebeğim ise 25 temmuz saat 13.30 da kaybettim. Sonrasında başarılı bir kürtaj yaşadım ve tam 40. Gününde ilk reglımı oldum şimdi tekrar gebelik için elimden geleni yapıyorum.
Şuan gebe olan tüm arkadaşlarıma rahim ağzını ölçtürmesini öneriyorum. Doktorlar akıl edemiyorlar siz muhakkak doktorunuz dan bunu isteyin lütfen çünkü çok zor ve çok acı bir kayıp Allah kimseye yaşatmasın normal doğurup elin boş çıkmak o hastaneden unutamıyorum o günü siz yaşamayın

Başınız sağolsun çok üzüldüm. Nasıl akıllarına gelmez hayret ediyorum resmen ihmal bu. Hastanenin adı neydi kimse gitmesin oraya

Allah razı olsun gerçekten öyleydi nasip herşey tabiki ama keşke önlem alabilseydim bebeğim benimle olsaydı. Adana da yaşam tıp merkezinde takibi yapılıyordu gebeliğimim

Allah razı olsun gerçekten öyleydi nasip herşey tabiki ama keşke önlem alabilseydim bebeğim benimle olsaydı. Adana da yaşam tıp merkezinde takibi yapılıyordu gebeliğimim
Sağlıcakla çocuklarınızı kucağınıza alırsınız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…