ben unutmaya calısırken aklım yıne karıştı

D

destinaber

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi destinaber
arkadaslar...bılıyorsunuz sevgılımı unutmaya calısıyorum..hoş unutamıyorum ama
neyse
2 saat once telefonum caldı..yabancı numara acmadım..10 yada 15 dakıka sonra yıne aynı numara ve 3. caldıgında telefonumu actım..
arayan ayrıldıgım sevgılımdı 2 ay oldu ve ılk kez sesını duydum şok oldum..
nasılsın dedı ıyıyım dedım..
yenı numara aldım..eger aramak konusmak ıstersen arayabılırsın kaydet dedı..
neden sessız kaldın dedı..ne yapıyım konusamadım gozlerım doldu...

benı gecen hafta markette alısverıs yaparken gormuş yanıma gelıp konuşmak ıstemış ama cekınmıs
eskı yasadıgımız gunler gelmıs aklına ve pısman olmus bazı durumlardan..
ama olması gereken buymus ayrılık olması gereklıymıs..
keske olmasaymış...gordugunden berı telefonu acıp acmama arası gelgıt yasamıs
ne zaman ıstersem arayıp konusabılırmışim..cıkıp bır yerlerde sohbette edebılırmısız..
dedı..

bende tesekkur ederım dedım..ıyı geceler dedık ve kapattık..
bende gordum markette mutluydu onu oyle gorunce sevındım ama bır yabancı gıbı selam bıle veremedım ama bır haftadırda rahattım

sımdı aklımı karıstırdı neden aradı...acaba benımı denedı..cıkalım tekrar demek ıcınmı aradı, sevgısı bıtmemısmı,o zaman neden ayrılık olmalıydı dedı,
ben onu aramalıyımmı..1 ay olmuş hattı alalı neden o zaman aramadıda sımdı aradı,
YA NE YAPMAYA CALISTI BEN UNUTMAYA CALISIRKEN NEDEN AKLIMI KARISTIRDI
yoksa gercekten ıyı nıyetıyle arayıp sormak ıstedıde benmı abartıyorum
oooof ya oooooooooffffff
arkadaslar bır akıl verın ne yapmaya calıstı sevgılım????????

• Konu Sahibi destinaber
işte canım zaten kendi cevabını kendin vermişsin sadece aklını karıştırmak istemiş çogu erkek yapar bunu ayrılıktan bir süre sonra muhakkak bi bahane ile ararlar keşkelerle dolu bir sürü şey zırvalayıp kapatırlar tek amaçları akıl karıştırmak ve kendilerini unutturmamaya çalışmak sen sakın arama ilgilenme hatta telefonlarınıda açma sırf kendi egolarını tatmin etmek için yapıyor bunu senin ne hissettigini düşünmeden sakın fırsat verme:teselli:

• Konu Sahibi destinaber
bence seni merak etti.ayrıldığınızda beri nasıl hissettiğini,onu unutup unutmadığını hala sevip sevmediğini öğrenmek istyo bence.

• Konu Sahibi destinaber
kendini onun yerini koy
aynı davranışı sen ne için yapardın
onunki de üç aşağı beş yukarı senin sebebinle aynı olacaktır
komplike bi plan değil.o kadar üzerinde durma
belki bi anlık zaaftır
ve aramayıp neler olacağını gör.o zaman niyetini anlarsın

• Konu Sahibi destinaber
Madem unutmak istiyorsunuz telefonlarını açmayacaksınız,onunla ilgili size karşı olan sevgi,ilgi...vs. her neyse muhakemesini yapmayacaksınız.
Önceki konularınızı hatırlıyorum.
Doğumgünü mesajı yollayıp yollamamaktan falan bahsetmiştiniz.
Zaten bu şekilde kararsız tavrınızla unutacağınız varsa bile unutamazsınız.
Neyse;
Siz bilirsiniz.

• Konu Sahibi destinaber
sana da yazdığım gibi neden ayrıldığınızı bilmediğim için yüzeysel yorum yapıyorum şu anda.

aramasının iki nedeni olabilir: biri arkadaşların da dediği gibi kendini unutturmamak ya da özlediği için merak ettiği için, bunun senin kafanı karıştıracağını düşünmeden erkek bencilliğiyle hareket etmiş olabilir ya da senden yüz bulsaydı belki de tekrar beraber olmayı teklif edecekti.kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi destinaber

evet unutmak ıstıyorum ama zamanada bıraktım
bu hafta cok rahattım,eskısı kadar kafama takmıyordum
telefon numarasını bılmeden actım tam 3 kere yabancı bır nodan aradı bu kım benı rahatsız eden dıye actım zaten oda yenı hat almıs konumda yazdım
dogum gunu mesajı daha yenı ayrılmıstık ve sızlerın fıkrını almak ıcın actım konuyu
ınsan sevıyor ve severek ayrılıyorsa kabullenmesı ve alısması bıraz zor oluyor
tesekkurler yorumun ıcın sevgıyle kal

• Konu Sahibi destinaber

asla yuz verme yada umut verme gıbı bırsey soz konusu bıle olmaz canım
o konustu ben dınledım hatta neden sessız kaldın dedı bır kac kez
sadece bunu neden yaptı anlamıyorum
ya bu erkekler ne karmasık ınsanlar

• Konu Sahibi destinaber

o kadar eminsen, hiç umut yoksa, aklını karıştırmasına izin verme. bana eski eşim bu şekilde davranmıştı. Aradan haftalar- aylar geçiyor; özlediğinde, merak ettiğinde hemen telefon ediyordu. Ben de ona açık ve net bir şekilde; ne kadar bencil olduğunu, tam kendi hayatımı, kafamdaki düşünceleri düzene koyup mutlu olmaya çalışırken beni arayarak kendi merakını giderdiğini ve beni tekrar o kötü anılarla başbaşa bıraktığını, bunun bana üzüntü verdiğini hiç mi düşünmediğini söylemiştim.

ama yakın tarihteki ayrılığımda(detayları biliyorsun zaten) ayrılalım demek bile o kadar ağır gelmiş ve ertesi günden itibaren karşılıklı olarak sevgimizi hatırlatmıştık birbirimize. Çünkü ikimizin de isteği tekrar el ele olmaktı. O yüzden ikimiz de birbirimize yardımcı olduk. Telefonda, yüz yüze, maillerde hep yumuşak, yakın davrandık birbirimize umutlarımızı öldürmemek için.

İki örnek, yaşanmış, bizzat benim yaşadıklarımdan. a.s.

• Konu Sahibi destinaber
nasil oldugunu ögrenmek icin arayip merakini gidermis.. ayrilik kararindan eminsen kafani karistirmasina kesinlik izi n verme..
severek ayrilmak zor bilirim,bu durumda insan duygularina yenik düsüyor cogu zaman..
ama karsi tarafla bir sekilde iletisim halinde oldukca unutmak zor hatta imkansiz gibi.. :1no2:
:

• Konu Sahibi destinaber
Canim unutmanin tek yolu, kesinlikle görüsmemek, konusmamaktir.
Seni arama sebebi, neler yaptigini merak etmistir, onu unutup unutmadigini ögrenmek istemistir vs vs.
Eger ondan tekrar birleselim gelmediyse, bunu eminim senin agzindan duymak istiyordur.
Kendini hatirlatmak istemis olabilir.
Ama bence eger bunu gercekten istiyorsa, ozaman telefonda sana barisalim demeliydi.
Cünkü herkes iki sevgilinin normal iki arkadas olamayacagini bilir, bence bu "istediginde arayabilirsin" 'den daha baska birsey var
Bence sen sessiz kal, ve yasadigin yerden devam et hayatina.
Ararsa belki hala seviyor ve yeniden baslamak istiyordur.
Aramazsada yukarda bahsettigim gibi, senden yeniden birlikte olalim lafini duymak istemistir.
Iyi niyetle veya kötü niyetle bunu bilemeyecegim, ama bir erkek eger gercekten yeniden beraber olmak istese bunu acik acik söylemez mi diye kendime sormadanda edemiyorum.
Hakkinda hayirlisi olsun canim.

• Konu Sahibi destinaber

canım severek ayrılmanın zorlugunu bılmeme ve benı anladıgın ıcın saol
dogru tam unutmus gıbı olup tekrar aklına gelmesı ve aynı seylerı sıl bastan yasamak zor
ben ayrıldıktan bu yana ıletısımım hıc olmadı..
sadece onu unutmanın ve ıcındekı ask acısının derdıne dustum
ama benı boyle aramasınıda anlıyamadım

• Konu Sahibi destinaber

ben sessız kalmaya devam edıyorum.... tekrar baslıyalım dıyen kendısı olsun
bende sana katılıyorum ayrılan kısılerın arkadas olarak kalması mumkun degıl
hatta ayrılıp yenı bastan devam edenlerın bıle bazen beraberlıklerı kısa olabılıyor
tabıkı bu ayrılma sebebıne ve saygıyada baglı

acaba benın agzımı arayıp unutuldum mu yada yenı bırısı varmı
gıbı dusunupte yenıde baslıyalım demedı
yada bır daha arıyacak bılemıyorum
kafam karıstı derken umarım benı anlıyorsundur
canım ya saol

• Konu Sahibi destinaber

canım senın ask hıkayenle benımkı arası benzerlıkler var..eger bır daha ararsa soyluyecegım
tam rahatlamıs ve alısmaya calısırken..boyle araması benı allak bullak ettı
bılıyorsun kı sevgım olmedı sadece unutmaya calısıyorum
ve bu cokta zor olurken bana bunu yapması ve yallasımı
hem sasırttı hem anlıymadımne yapmaya calıstı
hem benı ara dıyor pısmanım dıyor hemde ayrılık olmalıydı dıyor
ınan sabaha kadar uyuyamadım belkı
o bencıllık yapıyor belkı sevıyor
ınan arap sacı oldu hersey

• Konu Sahibi destinaber
bence seni gerçekten merak etti, belki o da unutmaya çalışıyordu ama seni markette görünce yine aklına düştün.yine de ayrılık zorunlu demiş, karar vermelisin.

• Konu Sahibi destinaber
yeteri kadar acı çekip .ekmediğini anlamak istemiş
sakın erkeklerin duygualrı olduğuna inanma.
onalr sevdim vazgeçemedim ama senin iyiliğin için ayrıldım derse külliyen yalan
hep ve her zaman bencildilrer.
hiç. desenin nasıl olduğunu merka etmemiştir.
sen onu aramadaığın için zevk duymaıyor ,ulaşılamaz olamıyor,arayıp kenini hatırlattı işte o kadar.
sakın doat kalmaya çalışma görme, duyma ,hissetme.........kimse unutulmaz değildir.

• Konu Sahibi destinaber
kötü ihtimaller;
yalnız kaldı kimseyi bulamadı aslında senden ayrıldıktan soıra dğiştirdiği hattını yeni aldım bahanesiyle seni aradı, yedekte ol die..
seni sevmiyor.. zaman geçirsin işte sıkılmasın die. . denedi açacak mı açmayacak mı die.. bajkalım hala beni seviyo mu sebviyosa kesin sesi titrer die.. vs..
iyi ihtimal;
YOK!!
hiç bi erkek sevdiğini bırakmaz.. bıraktıysada bi daha seviyorum die aramz. arıosa bilki bi hinnik var ortada.
sen onun gibi değilsin unutmaya çalışıyorsun . sakın aynı dğşünme o unuttu sen unutamadın .. senle oynamasına izin verme. 2 aydır aklı nerdeymiş? madem görüşelim dicekti.
boşver sen bunları sende untmaya çalışıorum unutamıorum falan demişin. yaw gerçekten unutacaksan değiştir hattını karşılasacağınız yerlere gitme.. arıyorsa açma , açtın alo dedi tanıdın kapat, say istersen birazda ööle kapat. ama açıp konuşmak şok geçirdiğini aynen yandsıtmak ne denli bi hata anlatamam. tarın seni arar ikna da eder bu çocuk. artık keyfi ne zaman isterse. oyuncaksın ya sen.. istersen ara gelirim yok istemedin tamam ayrılamlım kuzu kuzu ne derse yapmasana canım.
sen nası istiosan öle olsun ve sen unutmaya çalışıyorsan hayatına girmesine izin verme . o şansını bi kere kullanmış..
bizler kullan at ıslak mendilleri değiliz kızlar. sokalım kafaya bunu. deli gibi sevsekte sokalım lütfen..

• Konu Sahibi destinaber
tek dertli ben değilmişim..oh be bunları duydum yalnız olmadığımı anladım..ya inanın biz 7 kere denedik artık yalamaya döndü neredeyse:)kötü tabir ama...nesse ben ayrılırım aradan vkt geçer o arar biz tekrar...

• Konu Sahibi destinaber

CANIM BEN UNTMAYA CALISIYORUM INSAN SEVERKEN ZOR OLUYOR ama bu durumada alısıyordum bu hafta ınan daha rahattım ama bu araması benı sersemlettı..
ben kesınlıkle aramam eger o arasada acık acık konusurm neden boyle yaptıgını.cunku acıyı ve unutma sıkıntısını yenıden cekmek ıstemem..

erkekler malesef farklı bır yapıları var onlar yenı asklar pesındeyken bız ask acısından sıyrılıp cıkamıyoruz ve ben bunları sıl bastan yasamakta ıstemem

• Konu Sahibi destinaber

saol canım evet hem pısmanım dıyor hem ayrılık olmalıydı dıyor
pekı o zaman neden arıyor..ıste buna canım sıkıldı
ben telefonda asla oyle umut verır gıbı yada askım bıtmemıs gıbı davranmadım gayet soguk ve saakındım yalansada kendı bılır ben aramam onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…