ben unutmaya calısırken aklım yıne karıştı

nasılsın destinaber? bir daha aradı mı? kesinlikle eminim, onunla olamayız diyorsan, diyebiliyorsan birçok arkadaşın söylediği ve benim yıllar önce eski eşime yaptığım gibi, kesin konuş diyeceğim. ama bunu söylemek için arama istersen, o ararsa söylersin.

bir yandan da içimden gelen şey: içindeki sesi dinle o anda, yani bir daha aradığında. ama sonra da sadece duygulara göre hareket edince bizim zarar gördüğümüz aklıma geliyor. karıştı kafam ben bile toparlayamadım lafları şu anda.

canım benım cok saol yanımda oldugun ıcın...yok aramadı ararsada kesın konusucam
ben aramak ıstemıyorum..
o aradıgında kesın bır sey soylemedı oda karısık seyler dedı...bu yuzdende nıyetı ne anlamadım..
eger ararda o anda ıcımden ne gelır bılmıyorum...
eger yenıden denıyelım derde bende tamam der duygularımı dınlersem
ve yıne aırılık olursa ona duydugum suandakı sevgı duşmanlıga donerse ben cok yıkılırım
bununda korkusu var...bılmıyorum ıhtımaller cok ama yapılacak sey beklemek

canım nerelerdesın ne oldu gelısme yok galba
bakalım nezaman aklı basına gelcek hayırlısı

tatlım neler oldu son durum nedr,
senı aramıs numarasını bırakmıs karısık seyler dıyıp kapamıs

ben hemen eskı ılıskımden bahsedeyım, dün de dogum gunu msjı atıp atmasam mı dıye dusunuyordun sen sımdı anladım senın net olayını

bnm 5 yıllık ılıskım vardı o sebep bu sebep derken bıttı..
aradan 2 sene gectı aradı .. naber demek ıcın aradım dıyo hıı dedım ıyıyım fln konustum hıc bısey olmamıs gıbı..
sonra her sene tekrar tekrar aradı hep dogum gunumde,
sonra yenı tel numarası almıs aradı durdu sonra da aradım bılınmeyen numaraları onun ismı cıktı
yıne aramıs, ama konusmuyor arama dedım bı defa, dıyo kı noldu araamamam ıcın bı sebep mı var bı baskası mı var kı bana arama dıyorsun
yahu adam senede 1 defa arayıp benı rahatsız edıyorsun neden arıycakmışsın kı sen benı
ama sureklı arasın işte karıstırsın kafamı , ortada açık bı teklıf de yok ne cıkma ne flört ne baska bısey
ama gel gör kı sureklı arıyıp kafamı karıstrıp benı germekten baska yaptıgı bısey yok...
tamam ben de onu sueklı hatırlıyorum unutmuyorum ıyı veya kötu
ama asla arayıp zırvalamıyorum

erkek sacmalıkları bunlar, sana net acık bısey demıyosa hakıkaten manyaklıgına arıyordur arada bı nabzını yoklasın kendını unutturmasın, pıslık ınsan bunlar, uzak dur ... atma dogum gunu msjı falan da tabı gectı gunu ama atma.. arama da açma da ..

tatlım neler oldu son durum nedr,
senı aramıs numarasını bırakmıs karısık seyler dıyıp kapamıs

ben hemen eskı ılıskımden bahsedeyım, dün de dogum gunu msjı atıp atmasam mı dıye dusunuyordun sen sımdı anladım senın net olayını

bnm 5 yıllık ılıskım vardı o sebep bu sebep derken bıttı..
aradan 2 sene gectı aradı .. naber demek ıcın aradım dıyo hıı dedım ıyıyım fln konustum hıc bısey olmamıs gıbı..
sonra her sene tekrar tekrar aradı hep dogum gunumde,
sonra yenı tel numarası almıs aradı durdu sonra da aradım bılınmeyen numaraları onun ismı cıktı
yıne aramıs, ama konusmuyor arama dedım bı defa, dıyo kı noldu araamamam ıcın bı sebep mı var bı baskası mı var kı bana arama dıyorsun
yahu adam senede 1 defa arayıp benı rahatsız edıyorsun neden arıycakmışsın kı sen benı
ama sureklı arasın işte karıstırsın kafamı , ortada açık bı teklıf de yok ne cıkma ne flört ne baska bısey
ama gel gör kı sureklı arıyıp kafamı karıstrıp benı germekten baska yaptıgı bısey yok...
tamam ben de onu sueklı hatırlıyorum unutmuyorum ıyı veya kötu
ama asla arayıp zırvalamıyorum

erkek sacmalıkları bunlar, sana net acık bısey demıyosa hakıkaten manyaklıgına arıyordur arada bı nabzını yoklasın kendını unutturmasın, pıslık ınsan bunlar, uzak dur ... atma dogum gunu msjı falan da tabı gectı gunu ama atma.. arama da açma da ..

yok ben aramam aramasını bekleyıp net konusmasını ıstıyecegım..
hatta aramasınıda beklemıyorum
akısına bıraktım herseyı

destinaber, özelden mesaj yazdığımı söylemiştim, ancak mesaj gitmeden o sayfa kilitlenmiş, donuş yani bende:KK43:

öncelikle kararına sevindim. her ne kadar duygu anlamında tüm zihnimizi meşgul edecek önemde olan sevgi-aşk söz konusu olsa da, hayat o kadar kısa ki, tek bir konuyla günlerimizi, haftalarımızı dondurmamız, kendimize büyük haksızlık. şüphesiz önceleri içimiz acıyacak, ağlayacağız ki tekrar hayata dönebilelim rahatlamanın ardından. ancak seninki gibi, ya da bir çoğumuzda zaman zaman olduğu gibi bazen zaman gerekiyor ve o durumda da, kendimizi her şeyden soyutlayıp bu konuda takılı kalmak, belki sonrasıyla ilgili yanlış kararlar da vermemize sebep olabilir.
artık toparlanma zamanı geliyor senin için, zilleri duyuyor musun? ;-) destinaber, hadi toparlan diye çalıyorlar. zaman, olayların akışı her şeyi gösterecek, taşlar yerine oturacak. ama sen bu arada hayatta zevk aldığın, mutlu olduğun şeylerle ilgilenmelisin ki, o seni bir daha arar, ya da sokakta karşılaşırsanız, kendinden-duygularından emin ve soğukkanlı bir şekilde kararın ne ise onu belirtebilesin ona.anlaştık mı?

destinaber, özelden mesaj yazdığımı söylemiştim, ancak mesaj gitmeden o sayfa kilitlenmiş, donuş yani bende:KK43:

öncelikle kararına sevindim. her ne kadar duygu anlamında tüm zihnimizi meşgul edecek önemde olan sevgi-aşk söz konusu olsa da, hayat o kadar kısa ki, tek bir konuyla günlerimizi, haftalarımızı dondurmamız, kendimize büyük haksızlık. şüphesiz önceleri içimiz acıyacak, ağlayacağız ki tekrar hayata dönebilelim rahatlamanın ardından. ancak seninki gibi, ya da bir çoğumuzda zaman zaman olduğu gibi bazen zaman gerekiyor ve o durumda da, kendimizi her şeyden soyutlayıp bu konuda takılı kalmak, belki sonrasıyla ilgili yanlış kararlar da vermemize sebep olabilir.
artık toparlanma zamanı geliyor senin için, zilleri duyuyor musun? ;-) destinaber, hadi toparlan diye çalıyorlar. zaman, olayların akışı her şeyi gösterecek, taşlar yerine oturacak. ama sen bu arada hayatta zevk aldığın, mutlu olduğun şeylerle ilgilenmelisin ki, o seni bir daha arar, ya da sokakta karşılaşırsanız, kendinden-duygularından emin ve soğukkanlı bir şekilde kararın ne ise onu belirtebilesin ona.anlaştık mı?

valla senı tanımıyorum ama sunu soyleyım cok tatlı ve ıctensın
yazılarını okuyunca sankı bır psıkolojı kıtabı okuyorum gıbı oluyor
benı rahatlatıyorsun ve ıkurkende yasadıklarım gecıyor aklımda
ve o kadar dogru seyler soyluyorsun kı hayata aşka sevgıye daır..
yazın ve kelımelerın oyle anlamlı ve saglam kı anlatamam

bılıyorsun kı ayrılık acısı hele severek ayrı kalmak cok zor
unutmak ve herseye yenıden demek ıcın zaman ve sabır gerekıyor
ve bunu bazen unutuo bazende hıc aklımdan cıkarmadan yasıyorum
ınan herseyı zamana ve akısına bıraktım
kaderımde varsa gerı donup yenıden bır seyler yasıyacaksak buna engel olamam
ama allah yazmayıp bır engel olacaksada yıne engel olamam dedıgın gıbı
taşlar yerıne oturucak... zaman ve sabır ılacım olucak
ararsada cok daha net olucam uzatıpta ne kendımı nede onu uzmek ıstemem
bekleyıp gorucez bu arada haytıma en guzel sekılde devam edıcem
SÖZ....

valla senı tanımıyorum ama sunu soyleyım cok tatlı ve ıctensın
yazılarını okuyunca sankı bır psıkolojı kıtabı okuyorum gıbı oluyor
benı rahatlatıyorsun ve ıkurkende yasadıklarım gecıyor aklımda
ve o kadar dogru seyler soyluyorsun kı hayata aşka sevgıye daır..
yazın ve kelımelerın oyle anlamlı ve saglam kı anlatamam

bılıyorsun kı ayrılık acısı hele severek ayrı kalmak cok zor
unutmak ve herseye yenıden demek ıcın zaman ve sabır gerekıyor
ve bunu bazen unutuo bazende hıc aklımdan cıkarmadan yasıyorum
ınan herseyı zamana ve akısına bıraktım
kaderımde varsa gerı donup yenıden bır seyler yasıyacaksak buna engel olamam
ama allah yazmayıp bır engel olacaksada yıne engel olamam dedıgın gıbı
taşlar yerıne oturucak... zaman ve sabır ılacım olucak
SÖZ....

sözü aldımkaydirigubbakcemile2 umarım unutmazsın bu sözünü, benim hafızam ünlüdür de zevkle hatırlatırım unutacak olursan:jeyyar:

hayat diyelim... küçük yaştan beri etrafımda, ailemde benim dışımda gelişen sorunlar, olaylara hep seyirci kaldım. sonrasında kendimi buldum sorunlar içinde. sıyrılmamı sağlayan genç bir çifte olmuştu, benimle aynen dediğin gibi bir psikoloji kitabı gibi konuşmuşlardı sanki o gün. son mesajını okurken o zamanlar aklımdan geçen düşünceler geçti aklımdan. ve o iki insan bana yarım saatlerini ayırarak benim kendimi görmemi sağlamışlardı. isimleri ne, şimdi neredeler bilmiyorum ama buradan tekrar teşekkür ediyorum onlara.

ufacık bir yardımım olduysa, olursa kendini iyi hissetmende, yalnız olmadığını anlamanda, birazcık gülümsemende ne mutlu banaa.s. :enbuyukkk:

[B]saol canım her kelımen ıcın ve yanımda olup destek verıp kaydirigubbakcemile5
zaman ayırıp kafa yorup benı tesellı eden fisfisfis
herbırı cok degerlı olan yazılarınayerimseniben
KULAGIMDAN CEKER GIBI,kaydirigubbakcemile
YOL GOSTEREN :eek:
,AKIL VEREN RAHATLATAN :1hug:
uzun uzun cumlelerıne TESEKKURLERIN EN KOCAMANIa.s.:nazar:
OPUYORUM Şeniz
[/B]

[B]saol canım her kelımen ıcın ve yanımda olup destek verıp kaydirigubbakcemile5
zaman ayırıp kafa yorup benı tesellı eden fisfisfis
herbırı cok degerlı olan yazılarınayerimseniben
KULAGIMDAN CEKER GIBI,
YOL GOSTEREN :eek:
,AKIL VEREN RAHATLATAN
uzun uzun cumlelerıne TESEKKURLERIN EN KOCAMANIa.s.:nazar:
OPUYORUM Şeniz
[/B]

o zaman azıcık hatırım vardır sende, değil mi?:eek: ebru.e ile anlaştık, karamsar avatarı değiştirdi, çok iç açıcı bir avatar koydu. E tabii biz seni böyle bırakamayız, lütfen tez zamanda şu gözden kanlar damlayan, mutlu olacağın anda bile bakıp içinin kararmasına sebep olabilecek avatarını iç açıcı bir avatarla değiştirmeni diliyorum:Saruboceq:

Allah hastalık vermesin, gerisi boş, inan bana aşk da olsa, hayatın anlamı da desek değil, nefes aldığımız sürece hayat söz konusu. kaydirigubbakcemile

o zaman azıcık hatırım vardır sende, değil mi?:eek: ebru.e ile anlaştık, karamsar avatarı değiştirdi, çok iç açıcı bir avatar koydu. E tabii biz seni böyle bırakamayız, lütfen tez zamanda şu gözden kanlar damlayan, mutlu olacağın anda bile bakıp içinin kararmasına sebep olabilecek avatarını iç açıcı bir avatarla değiştirmeni diliyorum:Saruboceq:

Allah hastalık vermesin, gerisi boş, inan bana aşk da olsa, hayatın anlamı da desek değil, nefes aldığımız sürece hayat söz konusu. kaydirigubbakcemile

evet canım aynen oyle
guzel bı avatar ıstıyoruyz
ben degıstım
:1hug:

ya kızlar sızlerı merak edıyorum ...benım ozel mesajda sorunmu vardır nedır anlıyamadım ulsamıyorum

yok cnm ben de gönderemiyorum. profil mesajlarını da yanlışlıkla kendi profilime yazıyorum,yaşlanıyorum sanırım, artık kusura bakmayın emisenağlama
yok yok bugün pazar yaptık sonra da akşam evde yemek yaptım, dengem bozuldukaydirigubbakcemile3 ben bir daha mutfağa girmeyeyim:eek:

canım bende nasıl yollıyacam anlıyamadımkı ozel ıyıydı canım ya
ben sana bır suru sey soracaktım ama
uuuff ne oldu acaba burdanda sorulmaz kı
neyse hersey yolunda dımı

ya kızlar sızlerı merak edıyorum ...benım ozel mesajda sorunmu vardır nedır anlıyamadım ulsamıyorum

yok cnm ben de gönderemiyorum. profil mesajlarını da yanlışlıkla kendi profilime yazıyorum,yaşlanıyorum sanırım, artık kusura bakmayın emisenağlama
yok yok bugün pazar yaptık sonra da akşam evde yemek yaptım, dengem bozuldukaydirigubbakcemile3 ben bir daha mutfağa girmeyeyim:eek:

canım bende nasıl yollıyacam anlıyamadımkı ozel ıyıydı canım ya
ben sana bır suru sey soracaktım ama
uuuff ne oldu acaba burdanda sorulmaz kı
neyse hersey yolunda dımı

kızlar ozel msjda sorum var zıyaretcı msjı bvıle yazamıyorum bulamıyorum vallaCADIARZU

SÖZ....

Destinaber sen hem çok güçlü bir kızsın hemde çok iyi niyetlisin ,Allah hakettiğin insanı karşına tez zamanda çıkartır umarım.Kafan varki karışıyo o karşındaki arkadaşta kafa olsa seni görünce değil sadece,hep hatırlar . Ama erkek boşver (Bide kendim anlasam şu yazdıklarımılaelaelaelaelae)

X