Gebeliğe Hazırlık Ben şimdi hamilemiyim kafam çok karıştı.....

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
biliyorsunuz geçen sene dış gebelik geçirmiştim... tüplerimden biri tıkalıydı ve 2 aydır klomen tedavisi görüyordum ve bu ay büyükce bir yumurtam olmuştu dr. kiste dönüşebilir beklicez kendiliğinden çatlamasını dedi eğer çatlarsa.........

26.gün dr. muayene etti kist olmamış yumurtan çatlamış dedi ve bana progestan testi yaptı 40 çıktı bana büyük bir ihtimalle hamilesin ama kesin birşey söyleyemiyorum görmeden ve adet günün geçmeden dedi.....

neyse kızlar fazla uzatmıyorum bugün adetimin 28. günü ve ben az önce idrar testi yaptım daha ilerlerken çizgi çıkmaya başladı ve gayet net ilk çizgi kadar koyu değil ama görünecek kadar belirğin epeyce..........çok heyecanlandım ben şimdi hamilemiyim yoksa test falan bozukmudur yine hayal kırıklığına uğramak istemiyorum çok korkuyorum fikir verin nolursenağlamasenağlamasenağlama

canım git bir laboratuarda ya kan ya idrar testi yaptır.kesin öğrenirsin.a.s.

Canım bence hamilesin progesteron degerin çok yüksek bide idrar testinde 2,çizgi görmüşün hayırlısı olur inşallah BİRDE BENCE DR ARA VEYE KAN TAHLİLİ YAPTIR

canım inşallah hamilesin ama ikinci çizgi çıkmış işte demekki hamilesin...

canlarım benim çok güzel diyorsunuzda burda özel hastane yok devlet hastaneleri var ondada randevu almak zor birde bütün günün hastanede geçiyor kan veriyorsun öğlen sonu tekrar gidiyorsun vs. bayram üstü işlerim çok yoğun işten izin alamıyorum çok göze batıyor artık.... benim gittiğim dr. ilçe dışında özel hastanede şimdi orayada gidemem izin alıp ortada kaldım ne yapıcağımı bilmiyorum acaba testi tekrarlasam mı ya test yanılıyorsa.....

canım tebrik ederim hamilesin.. ikinci çizgi çıkıyorsa hamilelik var demektir yanılma olmaz tabi test bozuk değilse. gözun aydın

bence yarın birdaha yap bayramdan sonrada kan tahlili yaptır ama mutlaka dr ara

bence hamişsin tatlım hayırlı olsun:teytey::teytey::teytey:
senin durumunu hatırlıyorum ilk okuduğumdada hamile kalacağını tahmin etmiştim...

slm cnm....bencede hamılesın yanı 2 cızgı sılık cıktıgı zaman bıle hamıle oldugunu gosterıyo kı senınkı koyumus gene tebrık ederım bugun benımde adetıme 1 gun gectı ne test yaptırdım ne kan testı korkuyorum ınsallah bende senın gıbı hamıle kalırım allah saglıklı bı hamılelık ve cocuk nasıp etsın ınsallahhhhhhh

kızlar çok teşekkür ederim beklemekten başka yapacak birşeyim yok sanırım inşallah vardır daha fazla bekletmez beni...........

birde biliyormusunuz ben geçen sene 4 aralıkta ameliyat olmuştum bebeğim ozaman alınmıştı şimdi ise adet tarihim yine 4 aralık inşallah bu sefer vardır rabbim geçen sene aldı belki bu sene aynı zamanda verecek herşeyin hayırlısı bakalım birazdan testi yine tekrarlayacağım inşallah 2. çizgi yine çıkar......

canim ins hamilesin.bak simdi bende heyecanlandim.ikinci cizgi tam koyu olmasada sonucta cikmis.kesin bir sey olursa haber ver lutfen bize.

cnm merhaba sanırım hamişsinn çünkü genelde çıkan diğer çizgi hafif ince çıkıyor diğeri kadar kalın değil sen gene test al tekrarla güzel haberlerini bekliyorum:)))) yuppiiiiiiii ...

kızzzzzzzzzzzlaarrrrrrrr gözlerime inanamıyorum şimdi yine ikinciye test yaptım ve çizgi var daha kurumadan idrar giderken belli olmaya başladı ve çizgim var sanırım hamileyim allahıma şükürler olsun rabbim sen bu zamanlar meleğimi aldın şimdi sabrımın mükafatını yine bebeğimi meleğimi aldığın zaman veriyorsun sen çok büyüksün rabbim...... kızlar iki testte yanılıyor olamaz dimi ben şimdi hamileyim demi inanamıyorum yaaa.........

hayırlı olsun cnm darisi bizim basımıza..kızlar bn bugun kan testı yaptrdım 0,36 hamıle degilim dimi sizinlede paylaşmak istedı bi fikir verirmsnz ?referans araliği 0-5 ?

Tebrik ederim canım.Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Bana da dua et olur mu? öptüm.Allah bize de nasib etsin.Aminnnnnnnnnnn.

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza ama uzun zamandır takip ediyo ve dua ediyorum herkese benim kafam çok karışık bugün adetim geçeli 4 gün oldu hala adet olmadım ama idrar testi negatif diyo karnımda hiç ağrımıyo acaba hamilemiyim değilmiyim

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım umarım banada yardımcı olursununz.adetime 1 gün var ama sadece gögüslerime dokunamıyorum daha önceki adetlerimde göğüslerim dokunmayacak kadar acımıyordu.bide sürekli canım limon istiyor acaba bunların hepsi psikolojikmi çok merak ediyorum.sizce gebe olabilirmiyim.yarınıda iple çekiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…