kafam çok karıştı yorumlarmısınız kızlar? :S

tubiloshh

Kenan-Yusuf paşalarımmm
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2007
6.301
54
kızlar selam...
ben 3 defa düşük yaptım.yapılan testlerde hiçbir sorun çıkmadı. bu ay yine hamilelik düşünüyorduk eşimle... günüme 11 gün var. bu sabah yaptıgım israr testi poztif çıktı.
bu defaki gebeliğimi riske atmamak için erkenden gittim doktora. ultrasonda baktı,
küçük bir birikinti var, gebelik oluşuyor olabilir,ama tam belli değil. zaten bebek adetten 10 gün sonra ultrasonda görünür dedi.
kan tahlili istedi. 1 tane bugün 1 tane pazartesi günü.
bugün yaptırdık değer 2 çıktı :S
bu nasıl bir sonuç anlamadım yhaa...
belirtilerimin hepsi var. idrarda da pozitif çıktı?
ki ben her 2 güne bir test yaptım yumurtlamadan sonra.
en erken ne zaman pozitif görsem hemen yatayım,istirahat edeyim diye.
doktor 2 testi de alıp gitmemi söyledi.
pazartesi diğer kan testini de yaptırınca dr umla görüşücem. ama kafam allak bullak oldu.
bu 2 gebelik yok demek mi?
ayrıca eve gelince yaptıgım idrar testinin çizgisinin silikleştiğini farkettim...
offf yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlarım. şimdiden teşekkürler... opuyorumnanaktan

canım, idrar testi adetten 11 gün önce sonuç vermez hatta kan tahlilin bile sonuç vermesi çok zor. doktor nasıl sana gebelik şimdiden çıkmaz dememiş anlamadım :sm_confused: bence o idrar testi yanlış, kan tahlilini de unut. varsa da çıkmaz zaten. ama sen umudunu koru çünkü hamiş olabilirsin. umarım öylesindir canım allah bebişini korusun opuyorumnanaktan

canım adetine daha çok varmış şimdiden stres yapma...şimdiki kan sonucu net bişey vermez zaten sabret bekle adet gününü..
bende senin gibi acele ettim milletin erkenden çıkıyo diye negatif çıktı ama hamileyimmmmmmmm..
inşallah hamilesindir canım...

canım, idrar testi adetten 11 gün önce sonuç vermez hatta kan tahlilin bile sonuç vermesi çok zor. doktor nasıl sana gebelik şimdiden çıkmaz dememiş anlamadım :sm_confused: bence o idrar testi yanlış, kan tahlilini de unut. varsa da çıkmaz zaten. ama sen umudunu koru çünkü hamiş olabilirsin. umarım öylesindir canım allah bebişini korusun opuyorumnanaktan

canım benim teşekkürler yorumun için...
bilmiyorum göğüslerim felan çok agrımaya başladı...
ve bol bol istirahat ediyorum.
inşallah hamileyimdir ve bu defa meleğim benimle kalır :gitme:
evet testin pozitif olması beni de şaşırttı...
o halde adete yakın idrar testini tekrarliym...
inşallah kanda değerim artar :Saruboceq:

canım adetine daha çok varmış şimdiden stres yapma...şimdiki kan sonucu net bişey vermez zaten sabret bekle adet gününü..
bende senin gibi acele ettim milletin erkenden çıkıyo diye negatif çıktı ama hamileyimmmmmmmm..
inşallah hamilesindir canım...

ayyy kuşum benim ne güzel yazmışsın öyle...
rabbim hayırlısını versin...
evet 11 gün az değil.
o halde dr un dediği kan tahliini adete yakın mı yaptırayım sence?

ayyy kuşum benim ne güzel yazmışsın öyle...
rabbim hayırlısını versin...
evet 11 gün az değil.
o halde dr un dediği kan tahliini adete yakın mı yaptırayım sence?

cnm adete bi 4 gün kala yaptırsan daha ii olur bence... rabbim en güselinden en sağlıklısından versin inşallllaaaahhh.. cenabı allah seni sınavdan geçirmiş alında ama umarım busefer mükafatlandırır.. bende ekimin 4ünde düşük yaptım moralimi anca toplayabildim. çünkü hyat iisiyle kötüsüyle devam ediyo yapılabilecek bişey yok... düşük yaptım demişin o nedenle sakıncası yoksa san bişey sormak istiyorum düşükten hemen sonra hamile kalınabiliyomuki cnm... allah dilediğin gibi versin umarım hamilesindir.. güsel haberlerini bekliyorum..:Saruboceq: :Saruboceq: :nazar:

bencede canım çok erken teste nasıl çıkmıs anlamadım kan tahlilinde dahi çıkmaz bu kadar erken inşallahta hamilesindir

inşallah hamilesindir ama stres yapmamaya çalışş sonuçlarını götür bakalım nedicek doktor birde idrarda bu kadar erken çıkması çok şaşırtıcı hadi hayıurlısı olsun senin için inşallah hamilesindir

cnm adete bi 4 gün kala yaptırsan daha ii olur bence... rabbim en güselinden en sağlıklısından versin inşallllaaaahhh.. cenabı allah seni sınavdan geçirmiş alında ama umarım busefer mükafatlandırır.. bende ekimin 4ünde düşük yaptım moralimi anca toplayabildim. çünkü hyat iisiyle kötüsüyle devam ediyo yapılabilecek bişey yok... düşük yaptım demişin o nedenle sakıncası yoksa san bişey sormak istiyorum düşükten hemen sonra hamile kalınabiliyomuki cnm... allah dilediğin gibi versin umarım hamilesindir.. güsel haberlerini bekliyorum..:Saruboceq: :Saruboceq: :nazar:

teşekkürler canım... evet hayat büyük bir sınav. insan kendini zor toparlıyor.
inan ben ilk denemede hamile kalıyorum.
rabbime çok şükür. özellikle düşük sonrası dah açabuk oluyor. rahim temizleniyor ya? ondan hemen hamileliğe hazır oluyor...
sende sanırım 1 bebişini kaybetmişsin.
rabbim sağlıklı,sıhhatli hayırlı evlatlar versin inşallah :Saruboceq:

bencede canım çok erken teste nasıl çıkmıs anlamadım kan tahlilinde dahi çıkmaz bu kadar erken inşallahta hamilesindir

canım bende anlamadım ki... çıkmaz dedim ama eşim zorla yaptırdı.
göğüslerim felan çok agrımaya başladı, kasık agrısı, agız tatsızlıgı derken deniym dedim ve oldukça belirgindi.
eve geldiğimde çizginin hafif silikleştigini gördüm ama...

inşallah hamilesindir ama stres yapmamaya çalışş sonuçlarını götür bakalım nedicek doktor birde idrarda bu kadar erken çıkması çok şaşırtıcı hadi hayıurlısı olsun senin için inşallah hamilesindir

bir 4-5 gün sonra gidip yaptırayım ikinci testi diyorum. inşallah güzel haberlerle gelirim geri.
sizi çok seviyorum kızlar. acayip moral oldunuz bana :teselli:

cnm tubişş,bugun duygularım fırtlıyor.herşey istediğiniz gibi olsun,İNŞALLAH.sen bi şarkı dinle, celine dion dan. adı :goodbye,s the saddest word. ok?
seni çok seviyom kızım.

cnm tubişş,bugun duygularım fırtlıyor.herşey istediğiniz gibi olsun,İNŞALLAH.sen bi şarkı dinle, celine dion dan. adı :goodbye,s the saddest word. ok?
seni çok seviyom kızım.

Canım annem. destegin için çok teşekkür ederim...
senin o fırtlayan duygularını yerim ben kaydirigubbakcemile3
inşallah herşey güzel olucak...
hemen dediğin şarkıyı dinliyorum mucuxxxxx :asigim:

X