Ben salağım sanırım

Yani hibe almazlar zaten annem ne alırım ne veririm kafasında biri.Babamı bir beş sene daha çalıstırır bana borcunu odetmek icin

Hacca gitmek isteyen parasini biriktirir yazıldığı tarihten itibaren..borç parayla, krediyle hacca gidilmez.
Yani bu ananın babanın derdi. Ayrıca belki çıkmaz. En iyisi yenile arabanı, dolabını duzenle, kuaföre falan git. Yaz bitmeden bir tatile çık, rahatla
Zaten dünyanın derdini çekerken, kimseye yaranamazken, bunca fedakarlık ve stresle sağlıklı yaşlanamazsin, yakında baslar fıtık göz vs stresten hastalıklar. Onlar gelmeden hayatın keyfini çıkarmaya başla ..hiç bri şey için değilse bile sağlığın icin

Sadece zulmü bu konularda degil

Oyleymiş gerçekten şaka gibi 3 kuruşluk benzinin hesabıni yaptı

Xiomi degıl xiaomi

O kısıma cok takıldım

Ben sizi merhametli buldum ya salak değilsiniz :)
Durumunuz çok iyiyse evet hacca gönderebilirsiniz anne babanızı ama anladığım kadarıyla çok da iyi değil. Ben olsaydım hac yerine umreye göndermeyi teklif ederdim. Hem maddi olarak daha uygun hem de onlar için de daha iyi olur.

Onu zaten anlatamiyorum zenginlere farz olduğunu babamı da 60 yaşinda çalıştırıyor hâlâ hacca gidecegim diye
Aman canım dikkat edin ölürler orada bu mevsimde hac ibadeti zor bence ama kendi hissiyatlari bilir tabii ki.

İyi bir kazancınız var sanırım. Bu güne kadar da sinir koyamadıniz bir borca girip borç ödüyorum deyin ve musluğu kapatın. Yeter bence

Ona gittiler ama kesinlikle 700 bin lira verip hac yapacak insan degiller

Yani benim de aman aman iyi değil alt tarafı bir memurum ama onlardan iyi diyelim

Fazla fedakarlik kişinin kendi kul hakkına girmesidir

en azından kendinize ait bir düzeninz var. endişem bir parça hafifledi. sizin sanırım bir süre ölü taklidi yapıp kafanızı dinlemeniz lazım kendiniz için harekete geçmeniz için.
Hep ben diyen bencildir önce ben diyen sağlıklıdır demisti bir psikolog bu kadar terapi okuna kitaplar izlenen videolar bu kadar etki etmis demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…