Ben salağım sanırım

xiomi

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2023
670
844
Selam
Takmayayım diyorum ama kurmadan geçemiyorum.Ailem 30+ olmama rağmen her şeyime karışan tipler sınır çekmeye çalışsam da annem çok baskın hep kendi dediği olsun herkes onun direktiflerine göre yaşasın istiyor.Mevzuya geliyorum.Salak ben hâlâ onlara hac çıkacak diye para biriktiriyorum.Bu arada b.k gibi bir arabaya biniyorum ve evimden memnun değilim. Şu an ikisini de değiştirecek durumum var ama hac sonuçlarını bekliyorumBir yandan da onların faturaları bende talimatlı maaşımdan kesiliyor.Neyse ben aracımı sigortası dolmasına rağmen yaptıramadım çünkü uzerimde iki arac var ve fazla çıkıyor babama devredeceğim pazartesi günü o zaman yaptıracağim.Pazar günü de işe cağırdılar gitmem lazım.Anneme dedim ki beni ativerirsiniz(onlar da o gün bir yere gidecek zaten) bana minibüsle git dedi şaka gibiben de ben seni çok tasıdım ölmezsiniz atıver, dedim.Ne var sanki minibüse binmedik insansın, dedi.Çok sinirlendim ama artık onunla tartışmaktan gercekten yoruldum.Bencilliği ve pintiliği beni yıldırıyor.Sigortami yaptırdım ilk işim de arabayı değiştirmek.Ne salak bir insanım ki aman ana baba hakkı diye manipülasyonlarla bu hale geldim.Zamanında eşimin ailesi sömürmeye çalışırdı.Artık gercekten kendimde sorun bulmaya başladım merhametten maraz doğuyor.

Çok fedakarlık yapma. Merak etme sen yardım etmeesen de onlara bir şey olmaz. Sana kimse yardım etmiyor sana da bir şey olmadığı gibi.

Ayrıca hac parasını senin vermen çok saçma. Gidecek durumu olan gider gidemeyecek olan gitmez. Kimse kimsenin sponsoru olmak zorunda değil.

Kendini hiçe sayarak yaptığın fedakarlıklardan gizli çıkarın ne? Bunu bir araştır.

Onu zaten anlatamiyorum zenginlere farz olduğunu babamı da 60 yaşinda çalıştırıyor hâlâ hacca gidecegim diye

Cok kavgasını yapıyoruz ama sanirim geç kaldım
Onu ben de çok yaşadım. Bizim evin sağılan ineği de benim. Kardeşim babam ağzıyla istediği halde bir pantolon bile almadı. Ben her işlerine koşar her istediklerini alırım. Ondan dolayı ben değil kardeşim kıymetlidir.

Benimki de öyle nankör olduğunu düşünüyordum ama akıllıymış.Yani yapılır ama 30 liralık yakacğı benzini hesaplayann birjne yapılmaz

Yaptıklarını geri çek gör bakalım kim peşinde pervane
Ayrıca evlenmişsin bosanmissin iyi bir işin var. Çıkamaz misin o evden?

Durumları kesinlikle yok emeklilerin içler acısı halindeler ama anlatamıyoruz
O kadar kötülerse daha farklı bir iş için kullanılamaz mı vermeyi planladığınız 300 bin ? Çünkü ayranın yok içmeye meselesine dönüyor. 10 Bin emeklilik alıp kızından seni hacca yollamasını istemek biraz mantıksız bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…