Ben ocuktum

esmer gxuxzeli

Bismillahirrahmanirrahim"
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2007
5.987
5
:enbuyukkk:ah o çoçuklar miniçikken büyüyüp adam olan veya genç kız olan ah keşke küçük kalsalar ama büyüdüler ya bunlar büyüdükce sıkıntıları artı kimi evlenmek ister kimi iş kimide yan gelip oturmak ister anne baba bakmakla yükümlü ya çocuktur onlar ya şimdi ne olaçak tekrar başa doneçekler kimi anne olaçak kimde baba olaçak biz onlara yapma dediğimiz şeyleri onlar da çocuklarına yapma diyeçekler gelip anne ne kadar haklıydınız bize yapmayın dediğiniz şeyleri şimdi bizim çocuklarımız yapıyor işte herşey bi ileri bi geri düşünsek farklı bi şey yok zaman zaman sadece değişen zaman çoçuklar değil çocuk her zaman ayni bende çocuktum ve çocuklarımda çocuktu ve onların çocuklarıda çocuk olaçak ya gerisi gelir arkadaşlar....

AL BENDEN DE O kadar öle tabii daha anne olamadım ama tarıh tekerrurden ibarettır dıye bosuna sölememişler dimii ama napalım zaman su gıbı akıyoo ne çabuk buyuyo dunyaya gelenn insan buyuyunce anlıyo sanırım dusunmemek lazım hayatın tadını çıkaralım bencee bu böööleeece devam edecek dogan buyuyecek buyuyen doguracak bizde böööleeee şaşıp şaşıp kalacaz a.s.

yaşlı bir tanıdığım bana şunu söylemişti:çocuk olmasa bir dert,olsa bin dert...

X