Ben niye boyleyim ya 🥹

Burundi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2015
3.627
4.782
Kızlar onaylanma ihtiyacım olmadığına ikna etmeye çalışıyorum kendimi ama bilinçaltım izin vermiyor. Bir eşyamı beğeniyorsam ve biri evime gelip hani eleştirel anlamda değil güzel bir şekil bu buraya olmamış falan dediğinde o eşyamı sevmemeye başlıyoruz. Hadi bu bir derece herkeste olabilir. Fakat son anlatacağıma sok olacaksınız yeni bir yere taşındık ve burada aslında çeşmelerden su içilebilen bir şehir. Ama nedense ben koktuğunu düşünüyordum ve içmiyordum. Hazır alıyordum. Ama görümcem evime geldi yaşadığımız şehre tesadüf hazır su bitmişti evde. çeşmeden içti suyu öve öve bitiremedi. O gittikten sonra sanki suyun tadı değişti kokusu gitti bana da güzel gelmeye başladı çok utanıyorum kendimden hemen ikna edilebilen bir çocuk gibi psikolojim var

O kadar da kötü değildir. Pencereden atlamak mükemmel deseler heralde koşarak atlamazsınız. Bence kendinize haksızlık etmeyin. Ben böyle istedim, seviyorum kısmına odaklanın

O kadar da kötü değildir. Pencereden atlamak mükemmel deseler heralde koşarak atlamazsınız. Bence kendinize haksızlık etmeyin. Ben böyle istedim, seviyorum kısmına odaklanın
Tabiki o kadar da değil ama güya milletin ne dediği umrumda değildir diye dolaşan biriyimdir. Özellikle “millet” hiç umrumda değildir. Ama sevdiğim insanların düşüncelerine zaafım var galiba

Tabiki o kadar da değil ama güya milletin ne dediği umrumda değildir diye dolaşan biriyimdir. Özellikle “millet” hiç umrumda değildir. Ama sevdiğim insanların düşüncelerine zaafım var galiba
Bunu o şekilde düşünme, fikirlerine değer verdiğin güvendiğin kişilerin olaylarına değer verip uygulayabilirsin. Bu bir tecrübedir zevktir her şey değerlendirilir. Mantıksız gelse yapmazsın zaten

Elestiriyi sizin dinlemeniz tecru etmeniz bunlarda sorun yokta onlari fazla onemsediginiz belli etmeyin nihayetinde insandir ,simarir, kirilirsiniz. Birde bu zaaf olayini baskilamaya calisin

Başkalarının düşüncelerini birinci sıraya koymak yerine siz ne düşünüyorsunuz buna öncelik vermeye çalışın. Başkalarının fikirlerine de kulak vermek gerekir elbet, ama tamamen onlara göre yaşamak kendi hayatınızın başrolü olmak yerine başkalarının size biçtiği rolü yaşamak demek. Bunu aşmak tamamen sizin elinizde unutmayın

En iyisi bir konuda önce siz net fikir belirtin mesela suyu için şimdi tadı güzelmi gerçekten degilmi ben ikinci kere tekrarin sorunu çözeceğine inanıyorum Gorumcenin su yorumunu unutun yok öyle bişey o içmedi.Tek siz içiyorsunuz o an düşünün kötümü geldi kötüdür o zaman

biri elmayı sevmiyorsa elmada suç aramayın aynı şekilde biri elma seviyor diye elma yemeyin.

birşeyi istemiyor yada sevmiyorsam beni kimse onu sevmeme yada istememe ikna edemez. garip geldi bana açıkçası. birşeyi de seviyorsam beni onu sevmekten kimse vazgeçiremez. duygu ve karar yönetiminiz mı zayıf bilemedim

Yani bence şöyle olabilir mesela çeşmeden su içmek bence çok olan bisey değil ben oğlum dişini fırçalarken bile sakin yutma diyorum salgın vs oluyor ishal durumları yaşanabiliyor .. yani çeşme suyu bu zamanda klor vs durumlarından içilebilir bisey değil . Bilinçaltınız tamamen içilmez diye odaklanıp market suyu almaliyim derken , birinin ( yakininizin) deneyerek gözlemlediği bir sey uzerine cesaret edip denediğiniz bi olay . Aa evet ya hakketten büyüttüğüm kadar değilmiş ben çok önyargılı davranmisim diyebilirsiniz bu bence çok yadsınacak bi durum değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…