ben nezaman göreceğim çift çizgiyi :(

hayırlı olsun ne güzel darısı başımıza insallah...
her türlü tavsiyelerini bekliyoruz.

inşaallah canım en kısa sürede sana ve isteyen herkese rabbim bu duyguyu yaşatır
madem tavsiye istemişsin :) hikayemi biraz daha geniş bir biçimde yazayım
aslında bizim işimiz baya zordu çünkü eşimde sperm azlığı ve hareket sorunu bende ise pko vardı, eşimdeki sorunu aşmak için sabah akşam keçi boynuzu pekmezi, bal polen ceviz tarçın karışımı ve netten sipariş etttiğimiz bir ilacı kullandık. ben de pkoyu yenmek için 8 kg verdim 2 ay doğum kontrol hapı kullanarak kistleri erittim ve hamile kaldığım ayda ovülasyon testiyle yumutlamamı takip ettim ve ennn önemlisi RABBİM OL dedi çok şükür oldu inş. sağlıkla kucağıma alabilirim..

merhaba kızlar bende yeni katıldım sizlerle aynı kaderi paylaşıyorum 2yıllık evliyim 7aydır istiyoruz olmuyor bi türlü hamiş kalamıyorum heray umutla bekleyip sonu hüsran olunca çok üzülüyor insan Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.bu arada serefraz yazdıklarını okudum dediklerine katılıyorum her ay herkesin sorması bunaltıyor insanı.ama ne güzel sen ensonunda bu meseleyi yenebildin çoksevindim arkadaşım senin adına Allah hayırlısıyla sağlıklı bişekilde kucağına almayı nasip eder inşallah

sevgili serefraz arkadasim bence hic dusunme cok dogru bir soz olmasi gerekiyorsa ve zamani geldiyse zaten olacaktir.sadece hayirlisini iste herseyin .

Kızlar bu kadar dÜŞÜk yapıyonuz Çok ÜzÜldÜm ama hıÇ ÜmmÜ sÜbyan duymadınızmı
bı hocaya gıtmedınızmı
kızmayın lÜtfen ama tıbbın da yetersız kaldıĞı yerler var
hatta burda bu konuda bır topık olması lazım

X