ben nezaman göreceğim çift çizgiyi :(

canım inşallah hamilesindir.ah bu millet yokmu işi gücü nezaman doğuracağının derdinde sankı cocuğun ekmeyini suyunu onlar verecek.

iyi akşamlar canlar..hepimizde aynı durumdayız galibaa allah hepimizin yardımcısı olsun..ben cift cizgiyi 3 defa gördüm ama hepside hüsrannnnnn:sinifsinif:teslerimiz herşeyimiz yapıldı ama hiçbirşey yok sadece rahim filminde sağ tüp tıkalı cıktı.ama doktor bunun bir sorun teşklil etmediğini yeniden hamiş kalabileceğimi söyledi.eğer hamiş kalırsam kan pıhtılaşması şüphesiyle iğne kullanıcam amaaa olmuyoo 5 aydır çalışıyorum ama tık yok..artık her ay iç çamaşırıma bakmaktan bıktım artık ve sonunda yine kırmızı kart..4 yıllık evliyim aynı sene evlendiklerim 1. doğurdu 2. planlıyor..her gören yokmu daha olmuyormu,,ee şurda şu doktor var gidin amannnn ufff bıktım artık..kaç aydır artık psikolojim bozuldu işe başladım en azından bebek konusunu kafamdan atmak istedim.. belki bu düşünce kafamdan cıkarsa hamiş kalabilirim diye düşündüm...kendinize iyi bakın arkadaşlar sizler ve bebiş isteyenlerin duacısıyımm:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

ayy ne kadar çok bana benzeyenler var artık kendimi yanlız hissetmiyorumm
bizimde nerdeyse 2yıl olcak 2yıldır hiç korunmadık 1.yılımızda eşimin varikosel oldunu öğrendik gerçi sadece tek bi doktora gitti varikosel deyince ve direk ameliyat söleyince dahda başka doktora gitmedik saten eşimin doktor fobisi var şuandada ameliyat olmaya çok korkuyor ondan bukadar gecikti saten. bende heray oldu olcak oldu olcak die bekliyorum keçiboynuzukürü yapıyoruz allahım vericek inşallah ama nezaman bilmiyorum hepimiz için hayırlısı olsun..

Merhaba arkadaşlar, aylardır bu siteyi takip ediyorum ancak bir türlü yazmaya cesaret edememiştim. Ancak inanın aylardır sizin yazdıklarınızı okuyunca içimden hepiniz için dua ediyordum, hemde her gün...:) Benim sorunum ise 2 yıldır korunmasız ilişki ancak sonuç hep negatif..5 ayrı doktora gittim,tüplerim açık,akıntım yok,adetlerm düzenli,eşimin spermografisi gayet normal(biraz daha iyi olabilir dendi o kadar) ve bu ay ilk kez çatlatma iğnesi yapıldı..hatta doktor gerek yok kendiliğinde çatlayacak ama psikolojik olarak olmaz diye önlem alalım iğne yapalım dedi..ardından ilişkiye girdik,ama yine ümitsizim.

Adetim geçen ay 23'ündeydi, yani 3 hafta geçmesine rağmen hiçbir belirti yok, sadece 1 haftadır sağ kasık ta ağrı, ama ne bulantı, ne göğüslerde şişkinlik, hiç bir şey..Dün dayanamadım adetim geçmediği halde test yaptım, negatif:KK43::KK43::gitme:

Çok uzun yazdım ama aylardır tuttuğumdan sanırım:):) Güzel yorumlarınız için de şimdiden teşekkürler...:Saruboceq:

Merhaba arkadaşlar, aylardır bu siteyi takip ediyorum ancak bir türlü yazmaya cesaret edememiştim. Ancak inanın aylardır sizin yazdıklarınızı okuyunca içimden hepiniz için dua ediyordum, hemde her gün...:) Benim sorunum ise 2 yıldır korunmasız ilişki ancak sonuç hep negatif..5 ayrı doktora gittim,tüplerim açık,akıntım yok,adetlerm düzenli,eşimin spermografisi gayet normal(biraz daha iyi olabilir dendi o kadar) ve bu ay ilk kez çatlatma iğnesi yapıldı..hatta doktor gerek yok kendiliğinde çatlayacak ama psikolojik olarak olmaz diye önlem alalım iğne yapalım dedi..ardından ilişkiye girdik,ama yine ümitsizim.

Adetim geçen ay 23'ündeydi, yani 3 hafta geçmesine rağmen hiçbir belirti yok, sadece 1 haftadır sağ kasık ta ağrı, ama ne bulantı, ne göğüslerde şişkinlik, hiç bir şey..Dün dayanamadım adetim geçmediği halde test yaptım, negatif:KK43::KK43::gitme:

Çok uzun yazdım ama aylardır tuttuğumdan sanırım:):) Güzel yorumlarınız için de şimdiden teşekkürler...:Saruboceq:

canım seni okadar iyi anlıyorumki... bu sitenin en güzel yanı birbirini anlayan insanları bir araya getirmesi:enbuyukkk:inşaallah erken yaptığın için test negatif olmuştur inş. bu ay hamilesindira.s.

canım seni okadar iyi anlıyorumki... bu sitenin en güzel yanı birbirini anlayan insanları bir araya getirmesi:enbuyukkk:inşaallah erken yaptığın için test negatif olmuştur inş. bu ay hamilesindira.s.

en çokta dediğiniz gibi "ee bebek ne zaman,e artık yapın da sevelim"lafları,en yakınlarım bile söylese deli oluyorum, zaten bunları taktığım iin olmuyor heralde:KK43:
umuyorum dediğin gibidir, 1 hafta sonra kan testi yaptırsam daha iyi olur değil mi?

beklenen adet günü geldiğinde veya geciktiğinde test yapılmasını öneriyor doktorlar
ama bide bize sorsalar dayanamıyorki insan..
neredeyse test kolik oldum :) her ay en az 2-3 test yapıyorumdelikafadulden bu ayda adetime 5 gün kala başladım her sabah test yapıyorum ve her sabah biraz daha koyulaşmış şekilde ikinci çizgiyi görüyorum ama kimyasal gebelik olmasından korkuyorum inş. öyle değildir dua edin bana ne olur...

beklenen adet günü geldiğinde veya geciktiğinde test yapılmasını öneriyor doktorlar
ama bide bize sorsalar dayanamıyorki insan..
neredeyse test kolik oldum :) her ay en az 2-3 test yapıyorumdelikafadulden bu ayda adetime 5 gün kala başladım her sabah test yapıyorum ve her sabah biraz daha koyulaşmış şekilde ikinci çizgiyi görüyorum ama kimyasal gebelik olmasından korkuyorum inş. öyle değildir dua edin bana ne olur...
CANIMMM ÇOK SEVİNDİM İNANKİİİİ....hihoyyyt.Kesin sonucu mutlaka yaz olur mu?En kısa zamanda kucağını da alırsın inşallah...
bende bütün parayı testlere yatırıyorum walla:):):):)
Allahım inşallah erken yaptırdım diye negaitf çıkmıştır dediğin gibi...yoksa yüne hüsran..

canım tabii yazarım kesin sonucu..
bende artık değişik değişik eczanelerden alıyorum testleri tek eczaneden alsam karaborsa test ticareti yaptığımı yada delirdiğimi düşünecek laelaelaelaelae

bende 1,5 yıldır bekliyorum ama olmuyor ben çift çizgiyi 3 kere gördüm ama hepsini kaybettim araştırıldı ne eşimde nede bende bir problem çıkmadı sebepsizinfertilite verdi doktor tekrardan deneyin olursaiğne vereceğim dedi ama 5 aydır olmuyor ümitlenmek istemiyorum ama o kırmızıları görüncede dayanamıyorum üzülüyorum çok zor allahım tüm isteyenlerin cennet kokulularını nasip etsin inşallah kucağınızı boş bırakmasın:Saruboceq:

" allahım tüm isteyenlerin cennet kokulularını nasip etsin inşallah kucağınızı boş bırakmasın:Saruboceq:[/QUOTE]

AMİNNNNNN

bende 1,5 yıldır bekliyorum ama olmuyor ben çift çizgiyi 3 kere gördüm ama hepsini kaybettim araştırıldı ne eşimde nede bende bir problem çıkmadı sebepsizinfertilite verdi doktor tekrardan deneyin olursaiğne vereceğim dedi ama 5 aydır olmuyor ümitlenmek istemiyorum ama o kırmızıları görüncede dayanamıyorum üzülüyorum çok zor allahım tüm isteyenlerin cennet kokulularını nasip etsin inşallah kucağınızı boş bırakmasın:Saruboceq:

canım aynı kaderi paylaşıyorruz.bende 4 yıllık evliyim 3 kez bebeklerimi kaybettim..eşime ve bana tesler yapıldı hiçbirşey yok...bizde tekrar deniyeceğiz eğer hamiş kalırsan bende iğne kullanıcam..ama 5 aydır korunmuyoruz tık yokkk:1no2: ..Rabbim isteyenlerin kucaklarını boş koymasın..umarım bizlerde en kısa bebeklerimize kavuşuruz.:Saruboceq::Saruboceq:zemuszemus

kızlarrrr bugün doktora gittim ve hamileyimmmmm...
rabbim isteyen herkese anne olmayı nasip etsin..

çok guzel bır haber bu...kımbılır ne mutlusundur.. opuyorumnanaktan .yüzünde güller açıyordur...allah ısteyen herkese versın...vuucudunda degısıklıklerı farkettınmı...belırtı oldumu...

çok guzel bır haber bu...kımbılır ne mutlusundur.. opuyorumnanaktan .yüzünde güller açıyordur...allah ısteyen herkese versın...vuucudunda degısıklıklerı farkettınmı...belırtı oldumu...

evet çok şükür rabbime mutluyum:lepi: :)
canım aslında geçen ay her türlü belirtiyi yaşamıştım ve geçen ay hamile olduğumu düşünmüştüm bu ay adet günüm geçene kadar hiç belirtim olmadı şimdi akıntım yoğunlaştı(açık sarı beyaz) birde ara sıra kasıklarımda batma hissediyorum başkada hiç bir değişiklik yok
inşaallah isteyen herkess annelik duygusunu tadar:emir_bebek:

hayırlı olsun ne güzel darısı başımıza insallah...
her türlü tavsiyelerini bekliyoruz.

X